Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaili

Dziewczyny! Ile przytyłyście w czasie ciąży? Kiedy zaczęłyście tyć??

Polecane posty

Gość lalalaili

JWT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 11 kg :) najwięcej w 3 trymestrze,a zaczełam tyć ok 3 miesiąca dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftyuiop
Przytyłam 13 kg. Tyć zaczęłam w II trymestrze tj. około 5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 30 tc i przytyłam 9 kg a do początku 4 miesiąca przytylam tylko 1kg i troche sie martwilam ale lekarz powiedzial ze z dzieckiem jest wszystko dobrze i nie mam sie czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zazdroszcze wam bardzo
Bo ja jestem w 26 tc drugiej ciazy, a przytylam juz 11 kg. W pierwszej przytylam rowne 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 kg - tragedia!! jestem 4 m-ce po i jeszcze tylko 4 do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Wiktorii :-)
ja przytyłam 7kg do 20tyg nie przytyłam nawet 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticketpro
a ja jestem w 16 tyg i przytylam 1,5 kg czyli w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
jestem w 31 tygodniu i do tej pory przytyłam 3,5 kg, zaczełam tyc w 25 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
jestesmy normalne....to ze mało tyjemy to dzieki temu wlasnie ze PRZED ciazą nie wygladałysmy jak miss polonie.... przed ciazą wazyłam 67 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no wlasnie tez
mi sie to rzucilo w oczy. Ty kolezanko w 35 tc chyba sobie jaja robisz, wiesz? Tyle, to wazy dziecko plus lozysko w tym stadium ciazy, a gdzie plyn owodniowy, krew, macica, piersi...nie mowiac juz o tluszczu, bo zakladam, ze jestes miss polonia, ktora tego wcale nie ma :D a fuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
kobiety ktore przed ciazą były szczupłe mogą przytyc wiecej.... te ktore były bardziej okrągłe musza poniekad uwazac na wage..... a mdłosci tez dają swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
jezeli wypowiedz powyzej była do mnie to nie w 35 a w 31 tygodniu ciazy jestem, dziecko wazy 1200, piersi nie urosły tylko zaokrągliły sie.....a do konca ciazy jeszcze jakies 9 tygodni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Wiktorii :-)
moje dziecko ur sie zdrowe 10/10 wazyło 3kg a ja w szpitalu zostawiłam wszytko co "przytyłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ta ironia?
ja jestem w 31 tyg i mam 7 kg na plusie. startowalam z 57 kg. patrzac na moje plecy nawet nie widac, ze w ciazy jestem. wygladam bardzo proporcjonalnie. piersi tez mi nie urosly. ale ja dbam o siebie- jem a nie zre. zamiast kilograma czegos tam zjem max 2 sztuki. zreszta zawsze dbalam o sylwetke, to dla mnie bardzo wazne. do 6 miesiaca nie bylo widac u mnie ciazy. brzuch mam malutki i zgrabny. i mam nadzieje, ze taki pozostanie do terminu porodu. moja mam miala podobnie, urodzila troje dzieci, zero rozstepow i pustych, wiszacych cyckow. ale podobnie jak ja dbala o siebie i nie wyznawala zasady, ze ciaza to szczegolny czas i mozna sobie popuscic, a martwic sie bede po. stad pelno wielorybow dookola i spasionych mamusiek. a kobiety takie jak ja oblewane sa jadem bo wygladaja pieknie, a nie jak zapocone, stekajace z wysilku zapasione krowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_na_obcasach
Mamusia Wiktorii rewelacja!!!:))) nie kazda ciezarna musi przytyc 20 kg...... wiele kobiet ma takie wyobrazenie i postrzeganie ciezarnych a w ciazy wcale duzo wiecej sie nie je... tym bardziej gdy w ciazy jest sie latem i wiecej chce sie pic niz jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaili
Dziewczyny bo chodzi mi o to dlaczego tak bardzo ktos tyje ? nie oszukujmy sie ale 25 kg czy nawet 20 to bardzo duzo. n Ja jestem dopiero w poczatkach ciazy, nie wiem dokladnie ktory tydzien bo jestem umowiona dopiero za 2 dni do lekarza ale postanowilam sobie ze nie mam zamiaru przytyc niewiaodmo ile. Nie chodzi mi tu o zaglodzenie dziecka ale o nie jedzenie slodyczy tylko warzyw i owocow, zadnych fastfoodow a jesli juz to b rzadko. co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Wiktorii :-)
ja wazyłam przed ciąża 55kg a dodam że w trakcie ciąży miałam smaki tylko na słodycze... pochłaniałam je tonami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 13 kg. Jak wróciłam ze szpitala na 3cią dobę to było już 10kg mniej :) 3 spadły sekundę później niemalże jak karmiłam :) Gorzej było później :( po paru miesiacach zaczęłam tyć ;( teraz schudłam ale nie ważę tyle co przed i po ciąży ;( P.S. też słyszałam, że szczupłe tyją więcej niż te grubsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaili
ja mam 180 cm wzrostu i warze 68 kg. Nie jestem otyła i liczę że moge przytyc ewentualnie 10 kg. Dbam o sylwetke przeraża mnie ti ze moge byc nieatrakcyjna spaśnieta krową. Nie mam zamiaru jesc slodyczy i pic slodkich napojow, ktorych zreszta o tak nie lubie. Od czasu do czasu lubie zjesc jakiegos cukiera ale dbam rowniez o zeby i nie chce miec pruchnicy po slodyczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zazdroszcze wam bardzo
Ja od razu po porodzie mialam 9 kg mniej (syn 4300gr). Pamietam, ze bylam w szoku jak to zobaczylam i pomyslalam sobie, ze nigdy w zyciu tak duzo nie schudlam w tak krotkim czasie :) Reszta 11 kg same "sie zrzucily" w ciagu 8 miesiecy, bez diet, bez glodzenia sie i bez fitnessu. Zobaczymy jak bedzie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalaali ja od poczatku ciązy miałam apetyt na słodycze i nie rezygnowałam z nich i jak narazie przytylam 9 kg wiec czemu odmawiać sobie przyjemności a jeśli chodzi o fastfood to raczej nie jem ale jeśli najdzie mnie ochota to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia 29**
Ja przytylam tylko 9kg a jestem juz w 36tc , czyli prawie na "wylocie" jem bardzo duzo zwlaszcza slodyczy i sama jestemw szoku ze tak malo przybralam. OSTATNIO JAK MNIE SIOSTRA ODWIEDZILA PYTALA CZY JA SIE ODCHUDZAM W CIAZY I STRZElila mi wyklad o konsekwencjach :D a ja sie naprawde nie odchudzam . Mam tylko bardzo duzo ruchu bo mam wyjatkowo energicznego 2-latka w domu, wiec ruch przez caly dzien mam zapewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Ja jestem w 21 tyg i przytyłam już 6-7 kg, ale trochę 2 mam na własne życzenie, bo przecholowałam z dopieszczaniem się chipsami itp. Mam nadzieje, że zmieszczę się w 12-14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia_28
Do Małoszka- jeżeli jesteś w 21 tc i już przytyłaś 6-7 kg to nie licz na to że zmieścisz się nawet w tych 14 kg. Ja do 20 tc nie przytyłam ani grama. A na finiszu 18 kg na plusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
u mnie ciaza blizniacza 21 tydzien przytylam okolo 5,5 kg:( i juz sie martwie ze to duzo ale dzieciaki waza w sumie 700 gr plus dwa lozyska plyny krew i piersi masakrycznie sa wielkie nie cierpie ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prenatal klasik
ja tez jestem w 21 tyg i tez juz mam 7 kg na plusie :O zaczynalam z 52 kg, wiec wcale mocno po mnie nie widac, ze tyle przytylam ale ja i tak widze :O najlepsze jest to , ze wszystko idzie mi w tylek i uda- twarz, tece i lydki praktycznie sa takie same jak przed ciaza. Dodam, ze tez sie nie obzeram, unikam slodyczy, o czipsach to w ogole zapomnialam :D malo smazonego jem, zanych napojow gazowanych i slodzonych, tylko woda, duzo warzyw i owocow, zero podjadania w nocy, ost. posilek najpozniej o 19-ej i co? i i tak tyje. Przed ciaza to ja wrecz "zarlam"- co dzien musialo byc cos slodkiego, jedzenie na noc, czesto w nocy, tlusto i niezdrowo :O Fakt, ze teraz mam mniej ruchu ale i tak wszystko co trzeba to robie w domu, nikt mnie nie wyrecza, po zakupy chodze a i tak tyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
U mnie poszlo w brzuch reszta jest jak byla nie wiem ile mam w biuscie kg ale pewnie nie malo:( zawsze mialam obfity biust a teraz szkoda gadac w poprzednich ciazach przytylam 13 i 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - postanawianie sobie, ze nie przytyję itp albo głodzenie się w ciąży to głupota i takie osoby nigdy nie powinny być matkami, ciąża to czas kiedy wszystko robimy dla dziecka a nie dla siebie! i to samo w drugą stronę: każda która je co popadnie i niczego sobie nie odmawia i potem tyje 25kg i mówi, że to naturalne bo jest w ciąży wg. mnie po prostu o siebie nie dba :) Ciąża to NIE JEST CZAS TYCIA TYLKO PRZYBIERANIA NA WADZE!!! i jest to proces naturalny :) autorka postu niech się nie martwi :) Natura wszystkim pokieruje właściwie, tylko trzeba jeść z głową :) dużo i zdrowo, ale nie słodycze i byle co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×