Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny, jak często chodzicie do kosmetyczki ?

Polecane posty

Gość gość

Macie na to czas, pieniądze i chęci. Na jakie zabiegi chodzicie. Jak to jest przy dzieciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobra cerę, wiec nie mam potrzeby. Chodze tylko robic hennę na rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 5/6tyg pedicure i brazylian. 2x w roku na oczyszczanie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam z kim zostawić dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę bo nie mam po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle. Sama robię, czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Raz w miesiącu na depilacje brwi, wasikow i hybrydę na paznokciach u rak. Razem ok 70 zł. Latem robię tez hybrydę na stopach. Oczyszczan nie robię bo narazie nie potrzebuje. Koszt jak dla mnie nieduży, checi mam bo sie lepiej dzięki temu czuje a jeśli chodzi o czas to mam taka swoją kosmetyczke ktora przyjmuje wieczorem, zawsze chodzę ok 19, jestem po pracy, maz zostaje z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na 2 tygodnie brwi, raz w miesiącu rzęsy, raz w miesiącu paznokcie, co 2 tygodnie maseczka plus raz w miesiącu fryzjer odżywianie. Średnio co półtora miesiąca depilacja. Koszt średnio w miesiącu 250-300 zł. Z dziećmi zostaje maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiącu paznokcie, co 2-3 miesiące hybryda na stopy, ostatnio robiłam brwi (permanentnie) raz na jakiś czas rzęsy, do fryzjera nie chodzę bo i tak mam tak beznadziejne włosy że wolę żeby mi ich nie obcinała:) Paznokcie u rąk 60 zł, stopy 95 (z peelingiem i ogólnie obróbką stóp:) rzęsy 200zł, ale to nie jakoś często. Mam 5 miesięcznego synka, zostaje z nim tatuś:) ewentualnie jak tatusia nie ma to siostra albo mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, podczytuję Was od dłuższego czasu i w końcu podjęłam decyzję Kogo polecacie w W-wie w rozsądnej cenie? Szukam sprawdzonej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy razy w miesiącu hybryda,brwi,rzęsy,oczyszczanie skóry,mezoterapia. Koszty ogromne zadowolenie bezcenne. Do tego fryzjer,masażysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chodzę. Cerę mam na szczęście ładną, rzęsy długie, a paznokcie pomalowane w tandetne wzorki mi się nie podobają (chociaż kiedyś się skuszę i pójdę na hybrydę, ale na jeden kolor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manicure i pedicure raz na 6 tygodni (nie, nie hybryda i nie wzroki ani zadna stylizacja) kosmatyczka 2x w roku oczyszczanie, czasami mikrodermabrazja. Też mam ładną cerę, ale to nie znaczy, że mam o nią nie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę. Nigdy nie byłam. Nie mam czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies mam jak wyglądam bo nie mam sily, czasu ani kasy latać do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60zl za paznokcie? To ja wole dziecku cos kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 31 lat i nigdy nie bylam u kosmetyczki, ani na solarium, cere mam ladną, nawet nie nakladam pudrow ani podkladow bo nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 32 l i bylam raz w zyciu na makijaz przed slubem - 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobra cere wiec nie potzrebuje ale na depilacje ( brwi , wasik ) paznokcie tylko podstawa - obrobienie skorek i lakier. Wszystko raz na 3 tyg. Koszt - 40zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wydaje wam sie ze to obcinanie skorek jest kompletnie bezsensu i tylko niszczy paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny! 2 tyg temu byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy. Siedzialam 40 minut, nie zrobiła nawet parówki, nałożyła maseczke i czesc. Nawet mi wągra z nosa nie wycisnęła!!! Zaplacilam 150 zł i wyszłam z niczym. Powiedzcie mi czy powinnam złożyć jakas reklamacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wydaje wam sie ze to obcinanie skorek jest kompletnie bezsensu i tylko niszczy paznokcie? x No jak się je wycina to tak skórki sa później grube, zółte i twarde. Podcinanie to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego wągra sama sobie nie mogłaś wycisnąć? Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szczęście nie mam dzieci...do kosmetyczki na żele chodzę raz w miesiącu + fryzjer ,ścinanie i farbowanie też raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 Skoro poszłam do kosmetyczki na oczyszczanie to raczej ona powinna się tym zająć. Prawda? Szczegolnie, ze wzięła kasę za nic! Rozbój w biały dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole nie chodze, nigdy nie bylam a mam 32 lata. Czas mam, pieniadze tez mam, chyba checi brak.Troche sie wtydze ( np depilacji bikini nie poszlabym zrobic ) , troche mnie wkurza siedzenie na fotelu np u fryzjera i szkoda mi zawsze kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30lat i nigdy nie bylam u kosmetyczki ani na solarium. Nie czuje takiej potrzeby. Umiem sie ogolic czy zrobic brwi. Paznokcie umiem malowac a wlosy farbowac. Raz w roku fryzjer a koncowki podcinam sama. Moze z czasem zrobie sie bardziej leniwa i zaczne chodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o lenistwo ale np u mnie o ta chwile relaksu chocby to bylo woskowanie to jest to moj czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Różnie, w zależności od potrzeby. Często zabiegi kosmetyczne wykonuję w domu dla innych, np. mamie reguluję brwi plasterkami Veet z masłem shea (bardzo wygodne), koleżance farbuję włosy (choć nie lubię tego robić), synkowi podcinam włosy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appia
Chodzę do kosmetyczki w miarę regularnie, ale takie rzeczy jak depilacja wąsika robię sama w domu. U mnie najlepiej sprawdzają się plasterki do depilacji twarzy z woskiem veet. Używam tych przeznaczonych do skóry normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×