Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jak jest teraz z pielęgnacją niemowląt

Polecane posty

Gość gość

Bo ja się nie chce wtrącać, byłam wczoraj u synowej i kąpała wnuka (3mc) i widziałam że moczyła uszka, trochę się wystraszyłam ale nie oddzywam się bo ja dzieci dawno temu miałam a wiem że różne są zalecenia. To jak teraz jest z uszami, można moczyć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 10 miesiecznego synka i zawsze uwazam zeby uszek nie zamoczyc a jak cos chlapnie to odrazu wycieram, nie wiem czy mozna czy nie ale ja juz jakos tak jestem uczulona na tym punkcie, nawet jak synek mial 3 miesiace i mial zapalenie uszka to dostal tylko syropki a do uszka zadnych kropelek pediatra nie kazala wpuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile dziecko nie ma problemów laryngologicznych to nie ma żadnych przeciwskazań żeby moczyć, bo niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nie ma powodu żeby nie moczyć zdrowych uszu. Juz przy starszym pytałam właśnie o zalecenia kąpielowe i dowiedziałam się że jeśli nie ma problemów to można spokojnie moczyć uszy i kikut pepowiny. Jedynie nie wystawiać po kąpieli na wiatr. Tak robiłam przy dwójce, czapeczki "całoroczne" tez sobie odpuscilam, dzieci, odpukać, żadnych infekcji uszu nigdy nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie starałam się, żeby nie moczyć. Córka ma 10 miesięcy, od kiedy miała 3 chodzimy na basen, nurkujemy. W domu prysznica się nie boi... Nic jej nigdy z uszami nie było. U niemowląt zapalenie ucha zdarza się często. Po prostu. Stąd cała panika, żeby nie moczyć uszu, ciągle zakładać czapeczke. Ale taka "profilaktyka" nie ma zadnego uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Tak że się nie martwię. Synowa wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pozazdrościć synowej takiej teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:-) synowa to bardzo dobra dziewczyna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, ze sie nie wtracilas :-) uszy mozna moczyc, a nawet trzeba (zeby je umyc)... lepsza woda od tych durnych patyczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×