Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh niektorzy nie maja problem

Dziewczyny jaką antykoncepcję stosujecie

Polecane posty

Gość ehh niektorzy nie maja problem

Ja od lat biorę tabletki antykoncepcyjne jednofazowe. Brałam kilka lat przed ciążą, 4 m-ce po porodzie wróciłam (biorę je znów od 2 lat). Ale czuję, że mój organizm mówi stop, nie mogę też schudnąć. Zastanawiam się nad inną formą antykoncepcji i myślałam o zastrzykach. Czy któraś z Was je stosuje? Może jesteście zadowolone z innych metod? (u mnie kalendarzyk nie wchodzi w grę) Wybieram się oczywiscie do gina ale jestem ciekawa wypowiedzi innych kobiet, bo lekarz pewnei dopasuje to, co akurat ma sponsorowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmm
mm 30 lat i nigdy nie brałam tabletek ,stosujemy prezerwatywę . Mamy jedno dziecko planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
U mnie prezerwatywy tez odpadaja, tak samo jak kalendarzyk. Dlatego szukam czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z powodzeniem stosuje metode objawowo-termiczna, bo od tabsow mialam straszne skutki uboczne - nei do przejscia a gumek maz nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
jagoda ja ta metode stosowalam chcac zajsc w ciaze i wiem, ze wcale w nia tak latwo sie nie zachodzi i mozna z powodzeniem stosowac metody naturalne. Ale tak to jest, jak sie nie chce miec kolejnych dzieci na razie (mam blizniaki) wiec szukam czegos "pewniejszego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Ja nie stosuje tabletek ani innych hormonalnych sposobów. Prezerwatywa i kalendarzyk. Regularnie współżyję od 5 lat i żadna wpadka się nie przytrafiła. Nie powiem, chciałam tabletki, ale ze względu na nadżerkę lekarz powiedział, ze nie mogę. Poza ty, uprzedził, że skoro teraz jako tako orientuje się kiedy mam płodne dni itd to później już z tym do ładu nie dojdę i to mnie w sumie przekonało, żeby nie brać tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moją najlepszą
anty jest spanie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Ja
ja mam wkladke hormonalna i bardzo sobie chwale. na 5 lat jest spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekowsci...
jagoda dopiero co zliczyłaś wpadkę po drugim porodzie i termiczna stosujesz...nie boisz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh niektorzy nie maja problem, metoda ktora stosuje pollega mierzeniu temp w pochwie i obserwowaniu. ma skutecznosc taka jak piguly bez ich skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekowsci... jagoda dopiero co zliczyłaś wpadkę po drugim porodzie i termiczna stosujesz...nie boisz się?" jaja sobie robilam, mam tylko 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polettt
Jagoda a Ty naprawde urodziłas trzecie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
glupia pinda wiem, mialam ten sam problem, jak chcialam miec dzieci nie moglam zajsc w ciaze i doskonale pamietam, ze wtedy mowilam, ze nie wroce wiecej do tabletek a jednak strach przed kolejna ciaza zrobil swoje i do nich wrocilam. Ale nic dobrego nie przynosza, wiec chce z nich zrezygnowac. Seks tez mamy glownie weekendowy, bo meza w tygodniu nie ma - wiec niepotrzebnie sie truje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ja zawsze stosowałam tabsy. Po porodzie krótko brałam tabletki dla karmiących a od dwóch lat stosujemy prezerwatywę. jak się w końcu zbioręi porobię badania to wracam do tabletek. Żadne "naturalne" metody- typu kalendarzyć, termiczno-objawowa czy przerywany nie sa na moje nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfrgrftg
brałam tabletki 10 lat i żałuję....wiecznie nawracające grzybice...zero libido...od 2 lat nie biorę...i nigdy już nie będę brała pigułek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
No wlasnie, to libido a raczej jego brak, problemy ze schudnieciem, apatia, bole glowy - dlugo by wymieniac. Sama czuje, ze moj organizm mowi "stop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
a dlaczego prezerwatywy u Ciebie odpadaja autorko? Jeśli seks uprawiacie głównie w weekendy to wydaje mi sie, ze niepotrzebna Ci hormonalna antykoncepcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zastrzyk niczego nie zmieni,bo to dalej hormony... Mozesz jeszcze pomyslec o nuva ring,ma najnizsza wartosc hormonow,ale ja stosowalam i w diecie niewiele sie ruszalo. teraz po prostu zaczynamy na zywca i na sam koniec zaklada prezerwatywe.jest duzo lepiej niz na tabsach,libido ogromne, sex nas bardziej satysfakcjonuje.no i waga ruszyla w dol:) a przy termicznej wytrysk w srodku? chyba bym sie troche bala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnlvnevlnevv
Prezerwatywy stosujemy. Tabsy nie dla mnie, bralam pol roku, szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam jakis czas etmu o mirenie ale ona tez zawiera hormony i balam sie wywalic 1000zl w bloto , bo na 100% skutki oboczne by byly. A na zwykla wkladke nie pozwala mi sumienie i religia ( jest srodkiem wczesnoporonnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghyufft
Stosunek przerywany i kalendarzyk jako "metoda antykoncepcji"?:D SREDNIOWIECZE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy termicznej wytrysk w srodku? chyba bym sie troche bala.." dlaczego bys sie bala? jesli umiesz stosowac ta metode to mam niemal 100% pewnoaci ze nie zajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sredniowiecze,bo prawda taka,ze jak nie chcesz ladowac w siebie hormonow, lamac prawa sterylizacja,ani zabijac zarodkow wkladka,to zadnej innej opcji nie masz...tylko prezerwatywa i wlasnie termiczna. chyba zaczne mierzyc temperature,zobacze czy to rzeczywiscie tak latwo da sie u mnie odczytac.ale mimo wszystko najwieksze smaki ma sie w owulacje,wiec prezerwatywa i tak zostanie na te pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghyufft
10:16 wpis o kalnedarzyku Metody termiczne nie sprawdzają się w obecnych czasach: stres,choroby,nawet zmiany klimatu wpływają na zmianę temperatury i wpadka gotowa.trzeba miec ustabilizowany organizm by z powodzeniem to stosować - dla tych chcących zabezpieczyć się lepiej - prezerwatywy i hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghyufft
wkładka zabija noworodki?:D - dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghyufft
sory zarodki;) BZDURA!!!!! Jednak średniowiecze - az zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
Prezerwatyw uzywalismy 4 m-ce po porodzie, w sumie nie bylo zle ale chlop moj nie lubi - tylko ze ja tyle lat zapewniam antykoncepcje, wiec moze sie postarac. Przynajmniej na jakis czas, zanim nie przemysle. Tzn. obserwowalam swoj cykl i w trakcie dni plodnych stosowalam prezerwatywe, w dni nieplodne bez. Moja siostra od lat obserwuje swoj cykl i jeszcze ani razu sie nie zawiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh niektorzy nie maja problem
A to o tym, ze wkladka prowadzi do przerwania ciazy slyszalam od lekarza, bo chcialam ja zalozyc po urodzeniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×