Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endziii

dziewczyny jaką miałyście beta hcg w 2 tyg ciązy prosze o pomoc

Polecane posty

Gość endziii

spóznia mi się @ juz 5 dni wiec zrobiłam hcg i wyszlo mi 16. jesztem 2,5 tyg po owulacji, zrobie jeszcze dla porownania za 2 dni, ale wydaje mi sie ze jest podwyzszone.. czyli ciża??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno zaszło u Ciebie do zapłodnienia....ale czy się ciąża utrzyma? nie chcę cię straszyć, ale jak na 5 dni po terminie to nie jest za wysoki poziom (przy założeniu, że owulacje przechodziłaś 14 dni przed terminem)....najlepiej sprawdź przyrost po dwóch dniach.... ...na pocieszenie: jest możliwe że wszystko będzie ok - jeśli np. przesunęła Ci się owulacja w cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
w 2 tyg ciąży miałam 216 za dwa dni 395 a po 5 dniach już 2129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endziii
ok, dzieki, a ty pamietasz jaki mialas na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo niska ta beta jak na taki wiek ciąży chyba że było później zagnieżdżenie. u mnie dzień po terminie okresu było 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endziii
ale wg norm, pozwolę sobie zacytować : " Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od terminu owulacji, tydzień ciąży mlU/ml: 3 – 4 tydzień od owulacji – 9 – 130" więc skoro mam 16 to chyb jest norma?? już mnie zestresowałyście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzien przed miesiaczka miałam 24 potem za 2 dni (czyli dzien po spodziewanej miesiaczce) miałam juz 69. Wiec idz na bete po 2 dniach i zobacz czy przyrasta bo tylko to odpowie Ci na pytanie czy jestes w ciazy prawidłowej. Mam na myśli o prawidlowymz zagniezdzeniu sie zarodka bo jest tez cos takiego jak ciaza pozamaciczna i z tym nie ma żartów. Sprawdź bete jeszcze raz i porównaj wyniki jesli przyrosnie 66% (chyba jakos tak to było) to znaczy ze wszystko jest kosił nie to leć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endziii
dzięki dziewczyny, w sumie to jak tak dokladnie policzylam to mi nie 5 a 3 dni sie spóźnia @ moze dlatego taki niski poziom, jutro polece do labolatorium sprawdzic, ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2 tc to ty w ciaze zaszlasz. Jak juz to w 4 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzymy powodzenia;) daj znać jaki wynik będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokss
Hej dziewczyny proszę was o odpowiedź byłam u lekarza ginekologa okres powinnam dostac 27.04. Jestem 2 dni bez miesiączki. Byłam u lekarza zrobiłam hcg i wynik był 49,2 . Co m o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
W laboratorium, w którym ja robię badania są takie normy na 1-2 tydzień: 50-500, 2-3 tydzień: 100-5000).. Zrób badanie po 48 godz, bo podobno najważniejsze jest jak przyrasta (powinien być wzrost o 66-100%). A z wynikami najlepiej do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 26
Witam ja mam taki problem. trzy dni temu powinnam dostać @. Byłam w środę u ginekologa na rutynowym usg. Lekarz powiedział, że możliwe iż jestem w bardzo wczesnej ciąży . Oczywiście radość była Duża. Już Jedną ciążę straciłam 10tc puste jajo. Byłam dzisiaj na beta hcg i Wyszło 2 :(. Nie ma chyba co robić sobie nadzieji prawda!? Bo nawet jak by była Bardzo wczesna hcg bu Podskoczylo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Aneta.mogę wiedzieć co u Ciebie się okazało po tych kilku dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 26
Oczywiście. Wczoraj byłam na becie. i rośnie bardzo ładnie. Wczoraj była 19. byłam u lekarza ciąża Rozwija się prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna beta 19.05 -19 a druga 27.05 -200 -dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie 19 było 20.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 26
Dokładnie tak jak Piszesz. Kalkulator mówi, że jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnataliaEN
ale liczysz dwa tygodnie od pierwszego dnia miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię że autorka odpowie ci po prawie 3 latach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej 10 sierpnia był stosunek dzisiaj czyli 24.08 robilam badanie i wyszło 90 czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 26
Wszystko zależy jak będzie rosnąć beta. Może być to bardzo wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2 tyg jeszcze nie byłam w ciąży. Ciążę liczy się od ostatniej miesiączki, a nie od owulacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eggawa
20.08 miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki. 20.09 powinnam dostac ponownie.ale nie . Zrobiłam hcg i jest 46.36. Czy to nie za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ostatniej miesiaczki minely dwa tyg. Robilam bhcg wynik wyniosl 42.12co to oznacza bo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie, trochę się niepokoje jestem dziewięć dni bez okresu a beta mi wyszła jedynie 71 czy to źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz betę po 48godz. od pierwszej. normy bety są szerokie i liczy się prawidłowy przyrost bo jednorazowy wynik niewiele powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×