Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_nie_chce

dziewczyny, jaki lakier do paznokci polecacie?

Polecane posty

Gość chce_i_nie_chce

zeby chociaz trzymal sie ze 3 dni bez odpryskiwania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_nie_chce
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki kolor chcesz mieć na pazurkach. Jak jasny to polecam z rimmela lycra pro, ale jak cieny np. czerowy albo czarny to proponuję zainwestować w sprzęcik do hybrydy. Lubię iemne kolory na paznokciach i jaki bym lakier nie nakładała to następnego dnia końcówki pościerane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfvdcc bb
virtual, hm golden rose, art de lartec czy jakos tak, mam i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić ci super odzywke eveline 8in1 rewelacja wczesniej uzywalam sally hansen miraclenail growth ale odkryłam eveline i wygrywa, cena 4 razy nizsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_nie_chce
ale ja nie chce odzywki , tylko lakier do paznokci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
inglot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka malowania paznokci
paznokcie mam pomalowane zawsze. Lakier zmywam co 3 dni. Nigdy nie mam odprysków czy zdrapanych końcówek. Moje paznokcie muszą zawsze ładnie wyglądać. Po latach poszukiwań wśród lakierów sally hansen, rimmel, inglot, wibo, china glaze, essie... w końcu znalazłam lakier idealny: jedna warstwa daje mocny kolor i ładny połysk, gama kolorów duża, póki co tylko 1 kolor mi nie "wypalił". Polecam golden rose color rich http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=54396 bardzo szybko schnie. Cena 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam akurat jasny kolor-Lasting Lily, ale wiem że na allegro były też ciemniejsze kolory. Jak na taka trwałość jest stosunkowo tani, dałam chyba 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
tylko i wyłącznie lakier Paese. nie pozostawia smug, wystarczy jedno malowanie, nie odpryskuje itp. jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Golden rose to jedyna firma której lakiery mi nie odpryskuja i jest dość tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka malowania paznokci
te lakiery mają szerokie pędzelki i naprawdę dobrze się nimi maluje. Kolory są różne, fiolety, róże, czerwienie, bordo, granaty, niebieskie, szare, beżowe... :) inne lakiery tej firmy są różne, ale te naprawdę mogę polecić. Wszystkie moje koleżanki po mojej "kampanii" :D ich używają :) i są b. zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta-> spoko spróbuję ciemnych kolorów. Mam fioła na punkcie czerwonego lakieru, więc sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam też lakier Sally Hansen SALON, jedno pociagnięcie pedzelka i świetnie pokrywa paznokcie głebokim kolorem. Ma chyba też najlepszy pedzelek, taki gruby, bardzo łatwo nakłada się nim lakier na paznokciach. U mnie wytrzymuje ok.2-3 dni, z tym że ją mam słaba płytę i u mnie się słabo lakiery trzymają. Na all kupiłam go po 11zl, w sklepie ok. ,49zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka.09.2013
Najdłużej trzyma się lakier: Shiseido i Calvin Klein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9898980
Agatka a ile kosztuja te lakiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezniszczalny jest
china glaze. Teh best. Golden rose też są dobre, jak na taką cenę, a co najważniejsze, mają dobry skład, bez syfu, jak na przykład te wszystkie rimmele i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgxdghxdfg
fm group. 16zl albo z 30procentowa znizka - zalezy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce i nie chce
a te golden rose to gdzie moge kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy ksizae z bajki
z uwaga czytam postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy ksizae z bajki
przyjade po ciebie kochana srebrnym koniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika ujek
Hybryda od new nails - świetny kosmetyk, który faktycznie daje konkretne efekty - lakier hybrydowy pozwala mi zapomnieć na dłuższy czas o malowaniu paznokci. Nie muszę ich poprawiać, wprowadzać zmian. Po prostu są dokładnie takie, jakie być powinny, bez kolejnych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo sobie chwalę, jestem zadowolona z ich jakości, to lakiery Jessica. mają też produkty do manicure hybrydowego, do pedicure. sporo wszystkiego do wyboru. Dla mnie to najlepsze ostatnio lakiery spokojnie trzymają się na pazurkach ten tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuulka
Używam tylko lakierów inglota i jestem z nich zdowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie polecam ten lakier http://allegro.pl/lakier-do-paznokci-safari-modne-i-sliczne-kolory-i3077258427.html 1. nie drogi 2. bogata paleta kolorow 3. nie odpryskuje 4. nie sciera sie 5. latwo sie zmywa (nie rozmazuje po polaczeniu ze zmywaczem) 6. ja za kazdym razem bez wzgledu na kolor nakladam dwie warstwy dla uzyskania ''lepszego'' koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cp prawda kosztuje niecałe 30 złotych, ale naprawdę trzyma i wygodnie się go aplikuje. Na opakowaniu jest nawet, że niby gwarancja 10 dni... U mnie w każdym razie tydzień się trzyma, może dlatego że często zmywam naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitttienssik
Moj ulubiony to chanel 08 pirate. 3 dni wytrzymuje, ale jak za taka cene powinien najmniej 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×