Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny! Odchudzanie czas zacząć..

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat i miesięcznego synka, w ciąży przytyłam 20kg, aktualnie przy wzroście 162cm ważę 61, więc muszę zrzucić jeszcze 11 do swojej prawidłowej wagi. Chcę zacząć się odchudzać, ćwiczyć ale nie wiem jak się do tego zabrać. Może razem będzie łatwiej? zapraszam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
cześć ja sie przyłacze ,mam 29 lat ,nie mam dzieci ,mam psa,ważę 80 kg! wzrost 164 ,coś strasznego,poroniłam drugi raz i wpadłam w depresje i niestety nie straciłam jak wiekszość chorych apetytu a odczuwałam nadmierne łaknienie. Skutki widzę w lustrze:( czy 19 mc dziecko już chodzi samo bez problemu? Pytam bo mozesz ciekawie spedzac z nim czas ,ono np na kocyku w parku a ty ćwiczysz,ja własnie czekam na zamówione buty do biegania i bedę biegała z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej,bercia,bercia... ona ma 19 lat,a dziecko MIESIĄC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
hehe rany faktycznie,siła sugestii. No to spacery z wózkiem i jeszcze raz spacery i po raz kolejny spacery. Wózek tez mozna postawic na widoku w parku i ćwiczyć ,ja mieszkam w krakowie i tutaj takie rzeczy są czymś naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię, grubabercia! ja mam 19 lat,a dziecko miesiąc :D ile chciałabyś schudnąć? ja nie mam za bardzo jak biegać ale chcę zacząć skakać na skakance, potem dołączyć do tego ćwiczenia aerobowe z mel b, ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki oraz boczki Tiffany. Mam nadzieje, że będzie nam razem łatwiej pilnować się w systematyczności i jakoś damy radę. Oczywiście chcę skończyć ze słodyczami. Masz jakieś plany co do diety? ja na początku mam plan pić tylko i wyłącznie około 3 l wody, nic słodzonego. /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlqm już 25 kg, nie jem masła, słodyczy, majonezu, ziemniaki warzywa niepolane niczym, nie jem jak nie jestem glodna, nie podjadam między posiłkami, do picia tylko woda. Cwicze rano mel b cardio 15 minut i wieczorem skalpel albo jeszcze raz mel b jak nie mam tyle czasu plus brzuszki, chodze z dziećmi na spacercodziennie. WWychodzą mi 3-4 niewielkie posiłki dziennie i nie głoduje. Jogurt 0% tłuszczu i cukru, tylko naturalny. Czasem pozwole sobie na coś ale w niewielkiej ilisci i na posiłek nie pomiedzy. Najgorsze pierwsze pare dni bez słodyczy, potem już się nie chce, zwłaszcza jak się sumiennie ćwiczy, apetyt odchodzi. Jak mi się coś chce to pale papierosa :P ale nad tym też pracuje :P teraz waze 80 kg przy 176 ale chciałam tak do 74-76 zjechać. Ogólnie tym sposobem schudlam 23 kg przez 3 miesiące, no ale po 2 dzieci mialam co zrzuc aa c to szybko leciało. To bylo w październiku, przez zime trzymalam wagę, teraz jeszcze chce dojsc di mojej idealnej wagi. Dzięki cwiczeniom i balsamom nie mam wiszącej skóry, tylko rozstepy po ciazach ale też bez przesady. Po 2-3 tyg waga przez jakis czas stoi, ale warto wytrwać. Ryż i makaron pelnoziarnisty, pieczywo graham, orkiszowe, choć ja jem na zmianę z pszennym, bo uwielbiam. Ogólnie trzeba gotować od podstaw, jak najbardziej naturalne produkty.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i 2 m synka. W pierwszej ciąży przytylam z 58 do 64. Schudlam do 58. W 2 ciąży mimo takiej samej diety przytylam 22. Waze już 66, schudlam 14. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 kg przez 3 miesiące to nie lada wyczyn..dałaś mi sporo motywacji. Czyli jednak można, jak się bardzo chcę :D u mnie z dietą jest (chyba) kiepsko, bo jem dwa posiłki. pierwszy około 11, drugi o 15. mplusem jest to, że nie jem na noc ale przy ćwiczeniach muszę trochę więcej jeść /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
ja jestem skromna ,na poczatek wystarczy mi 15 kg ,ale będe dązyła do 20,zawsze ważyłam 60-65 i wygladałam super. Wiadomo wszystko zalezy od naszej budowy,jak te kg są rozłożone. Ja potrzebuję kogos z kim wirtualnie bedziemy się wspierać,słodycze i wieczorne podjadanie to moja największa słabosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
10.07 jakie balsamy stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zjem 2 bułki o 16-17 to już jest moja kolacja bo nie chce mi się później jesc, spac chodze kolo 23. Musisz jesc regularnie, najlepiej 4 posiłki. Mi też rano niewiele wchodzi, jem chociaż banana albo skroje sobie kiwi banana kilka winogron i polewam małym jogurtem, można dodać garść orzechów. Pycha i dobre jak się chce czegoś slodkiego. Szczerze to nie sądzę żebyś szybko chudla aż tak bo masz dużo mniejsza wagę startowa, ja mialam prawie 100. Ale naprawdę warto, inaczej się człowiek czuje i jak przestalam jesc syf to się cera znacznie poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją zmorą też są słodycze, jadłam je w ciąży na potęgę. proponuje zacząć od dzisiaj ; zero słodyczy, dużo wody. zawsze to jakiś początek :) /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda
To ja 10.07 :D zwykle nawilzajace, teraz mam balea jakiś tropikalny i dove z granatem, mmm pięknie pachną, ważne żeby codziennie, ja się kapie rano, energiczny masaż pod prysznicem i potem balsam, daje zastrzyk energii jak się wstanie o 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie tych 80 kg tak nie widać, noszę s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
ło matko o 5 to ja nie wiem jak sie nazywam :P dobra grubasy (nie obrazicie się prawda) to zaczynamy! Narazie zjadłam bułkę ziarnistą bez masła z szynką konserwową i szczypiorkiem i sączę kawę z mlekiem bez cukru. Oczywiście bułkę w siebie wmusiłam bo na ogół do 14-15 nie czuję głodu,ataki mam wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wypiłam kawę z mlekiem i 2 łyżeczkami cukru (niestety) i dwa ciastka. nie jest za dobrze, ale już się poprawiam :D. po południu zaczynam ćwiczenia aerobowe z mel b, trzymajcie kciuki, bo dawnooo nie ćwiczyłam.. /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 kg w trzy miesiace to za szybko i za duzo wroci ci to bo organizm bedzie sie bronil 1 kg na tydzien to jest zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1kg na tydzień, czyli za niecałe 3 miesiące powinnam wyglądać, jak przed ciążą. Cudownie by było :D /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sniadanie to podstawa wtedy na wieczor nie ma napadow glodu i 4 .5 posilkow lacznie ze sniadaniem malych posilkow i nie byle co zeby bylo trzeba zmienic calkowicie zywienie nic przetworzonego zero cukrow slodyczy bialego pieczywa makaronow ryzu ziemniakow waga leci nie wiadomo kiedy ja od stycznia zgubilam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety proces odchudzania trwa dlugo w jeden dzien nie przytylismy to i szybko sie nie zrzuci i potem tez trzeba pilnowac bo niestety jak schudniemy to trlzeba to utrzymac.nie jest trudno schudnac utrzymac wage jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech nawet jakbym chciała zdrowo jeść to nie mam pomysłów na posiłki, a muszą być szybkie do przyrządzenia... /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz robic to co lubisz ja np rano zjadlam 2jajka i kromke raziwego bez masla potem grejfruta jem go codziennie on spala tluszcz pol po posilku teraz jadlam 2 lyzki kaszy jaglanej z lyzka zurawiny kasza jaglana odkwasza i daje uczucie sytosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna fileta z majerankiem i do tego warzywa naprawde jest duzo rzeczy ktore mozna robic do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasze gryczana bardzo lubie do tego np fileta albo warzywa i maslanke zeby tak sucho nie bylo.maslanke pije oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic mi jakos przez tyle miesięcy nie wrocilo, zmienilam nawyki na całe życie mam nadzieję, a nje że kopenhaska i potem obzarstwo. Jadlam ok 4 posiłków dziennie, wszystko zdrowe i urozmaicone, to nie jest niezdrowa dieta, a szybko lecialo bo było ich duzo, zresztą to jest 2 kg na tydzień, bez przesady że to niezdrowe. Wagę trzymam, cwicze, zmienilam podejście i styl zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 1 kg tygodniowo to niezdrowo, potem jest większe prawdopodobieństwo, że waga wróci. O braku jojo możemy mówić, kiedy uda nam się utrzymać wagę przez kilka lat. Poza tym przy chudnięciu nawet 1 kg na tydzień szybko zwalnia metabolizm i trudno jest potem cokolwiek schudnąć. Wiem, bo przerabiałam to. Niestety, ja tez mam trochę (a może nawet więcej niz trochę), bo przy wzroście 177 cm ważę 71 kg i mój cel to 65 kg. Staram sie wieczorem nie podjadać, ograniczam słodycze, posiłki mniej kaloryczne, choć nie zawsze chce mi się gotować 2 obiady i wtedy jem, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kg to akurat wszedzie tak pisza i zalezy od tego jaka kto ma wage wyjsciowa jak wiecej to wiadomo szybciej sie chudnie jak mniej to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrubabercia
zważyłam sie ,jest 81,4 i wywiozłam wage do rodziców,za tydzień ich odwiedze i zobacze czy bedzie 7 z przodu. Jak mam wage w domu to tracę motywację bo raz jest 79,80 a raz 81,zalezy od pory dnia ,ilosci wypitej wody i fazy cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zaliczyłam godzinny spacer, jak mały uśnie zaczynam ćwiczyć. grubabercia a Ty będziesz cwiczyc oprocz biegania? /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam sobie rozgrzewkę i trening cardio z mel b, tylko ten trening tak nie do końca, bo zabrakło mi sił. Nic dziwnego jak prawie rok czasu nic nie robiłam, jutro będzie lepiej :) /agaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×