Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa 05

dziewczyny z lutego 2015

Polecane posty

Gość gosciowa 05

Hej. Czy nasz temat zostal usuniety bo nigdzie nie moge go znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Znalazlam Cie! Jee! Tez to zauwazylam. Cos trzeba zrobic. Napisalam maila do jednej z dziewczyn, ona ma do kilku, moze jakos sie zbierzemy do kupy. Swoja droga to jakas skarge na kafe trzeba zlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Gosciu kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
To co? Poczekamy na reakcje na ten moj mail, a pozniej zadecydujemy co dalej? Wrrr, ale jestem zla! O co chodzi w ogole. Juz bym grupe na fb zakladala gdyby nie to ze nie wszystkie z nas go maja i nie chca miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
jestem i ja, wlasnie sie obudzilam, wchodze a tu takie rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Ale fajnie ze powoli sie zbieramy do kupy. Zeby tylko wszystkie sie znalazly. Swoja droga to jak mi ten blad wyskoczyl to poczulam lekka panike, tak sie do Was przywiazalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNiA2015
Faktycznie nie ma Waszego tematu. A tak mi sie Was dobrze czytalo. Jeszcze kilka godz temu bylam na Waszej stronie. Mam nadzieje, ze uda Wam sie odnalezc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie odnajdziemy, przez te 8 miesiecy juz sie przyzwyczailam do Was :) a temat, no coz.. widocznie komus bardzo przeszkadzal :/ ehh co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
No cos tu nie gra. Moze ktos bardzo zyczliwy zgosil nas do usuniecia bo byl tu jakis nie ciekawy gosc wiec nigdy nic nie wiadomo. Ale to kafe to szczerze mnie zaczyna dwnerwowac te kobiety sa strasznie wredne nie mowie ze kazde ale wiekszosc jak zadasz pytanie to same wredne i obrazliwe odpowiedzi . Nasz temat byl chyba jednym z tych kulturalnych i normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Jezeli to nie blad systemowy a faktycznie czyjas ingerencja, to poprostu świnstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
U nas to jest jak w kole gospodyń wiejskich, hehe. Jest fajnie, lubimy sie i tyle. Stworzylysmy bardzo fajna ogolnopolska i nie tylko wirtualna paczke znajomych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Mnie na tyle się nie spodobał ten krok szanownej kafeterii, że w sumie też byłabym skłonna na fb uciekać... i już nigdy więcej z tej strony nie korzystać. Nawet gdyby ktoś temat zgłosił no to kurcze nie usuwa się wszystkiego co ktoś zgłasza, temat tak długo był, nikt nikogo nie obrażał. Wszystkiego bym się mogła spodziewać ale, że coś takiego zrobią nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
Do kitu ze ktoś nam usunął temat :( może faktycznie przeniesiemy się w bardziej przyjazne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Macie jakies propozycje gdzie sie przeniesc? Ja to na kafe to tyljo ze wzgledu na nasz tamat wchodzilam bo tak to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Dziewczyny ktore nas odnajda a nie maja fb. Oczywiscie bez nacisku, ale moze jednak dacie sie namowic na zalozenie grupy na fb, mozecie miec tez wirtualne konta pod nickiem wiec bd to to samo co forum. A pisze sie tam bardzo fajnie. Bylam chwilke w jednej z takich grup i fajnie bo mozna odpowiadac konkretnej osobie, nie trzeba przewijac stu stron forum. Mozna dodawac fotki. No i na tel czy tablecie jest latwiej. Chociaz sie zastanowcie. A jak nie to zmienimy na inne forum, bardziej prywatne z ktorego nikt nas nie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Tak czy siak dobrze ze gosciowa zalozylas poki co ten temat bo sie przynajmniej odnajdziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
He he no wlasnie bo jak nie moglam znalezc to poczulan wewnetrzny nie pokoj he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Ja jakby coś ostatecznie mogę się pisać na fb, najwyżej założę fikcyjne konto ;) No chyba, że na babyboom, parenting czy inne forum uciekniemy- ja się dostosuję :D Jak można było usunąć nasz temat... nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
gościówa ja w ciągu kilku chwil miałam już schizy, że może tylko ja zostałam przyblokowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, przepraszam was bardzo, nie jestem w ciąży, ale wasza sprawa chyba się rozwiązała... Przez przypadek weszłam na wasz poprzedni temat, piszę na telefonie i przez przypadek nacisnęłam przy jednym komentarzu "zgłoś", dosłownie przez przypadek, naprawdę nie chciałam, bo po co, jeszcze raz was przepraszam bardzo. No i nacisnęłam to "zgłoś", a tam od razu "dziękujemy za zgloszenie", mam teraz wyrzuty sumienia, przecież miałyście taką fajną grupę... Ale to naprawdę stało się zupełnie niechcący, palec mi się posunął przypadkowo. Strasznie mi was żal, jeszcze raz z całego serca przepraszam i życzę udanej ciąży, porodu i macierzyństwa, trzymam kciuki i jeszcze raz bardzo was przepraszam. Swoją drogą, czemu tak łatwo zgłosić temat bez argumentów, no przesunął mi się palec niechcący... :( Żeby tyle komentarzy usunąć wystarczy raz nacisnąć, to jest bardzo złe. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego i przepraszam z całego serca... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_84
Odnalazłam Was. A już myślałam że znowu ja coś popsułam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Gosciu jezeli piszesz szczerze to ok. Damy rade. Poza tym jedno nacisniecie na zglos nie usuwa calego topiku. Musialoby sie to dziac czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Bo przy przegladaniu sa ale jak sie wchodzi to jest blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja. Na pewno nacisnęłam tylko raz... Przez przypadek weszłam na wasz temat i nacisnęłam palcem również przypadkowo "zgłoś". Mam wyrzuty sumienia i jeszcze raz was bardzo przepraszam :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
gościu nie wydaje mi się żeby jedno zgłoszenie mogło spowodować usunięcie tematu, tutaj musiało być ich albo więcej albo po prostu jakiś admin ( bo chyba są) nas nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Czekam jak na szpilkach na reszte dziewczyn. Kogo jeszcze brakuje? Madi, Karoli, Marty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
assus, mery, Tysi no i było kilka dziewczyn które zaglądały rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
miejmy nadzieje ze sie odezwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Moze sie znajda. Specjalnie taki tytul tematu dalam zeby wiadomo bylo o kogo chodzi wiec nie bawem sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Dobrze, dobrze, temat wyswietla sie na pierwszej stronie w topikach o ciazy i maciezynstwie wiec powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×