Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triste25

Dziewica w ciązy,na ile to możliwe?

Polecane posty

Witajcie. Proszę Was o odpowiedz i Wasze opinie. Zacznę od tego że jestem dziewica, (mam 23 lata) i nie uprawialam jeszcze pełnego seksu,ale 3 tygodnie temu z chlopakiem uprawialismy peeting i on dotykal czlonkiem moich okolic intmnych, po czym mial na nie wytrysk. Po chwili wytarłam cała sperme, i 10 godzin po tym wzięlam tabletke escapelle(72 po), bylam wtedy ok 2 tygodnie po okresie,czyli teoretycznie mialam dni plodne,ale tez nie jestem w stanie stwierdzic 100 procent gdyz jak dotad nie obserwowalam swojego cyklu. Tydzien temu(czyli dwa tygodnie od przyjecia tabletki) sytuacja sie powtorzyla i kolejeny raz wzielam tabletke po, i w tym momencie powinnam juz teoretycznie miec planowy okres ale spoznia sie juz 5 dni. Czy jest prawdopodobne ze mialabym az takiego pecha i pomimo bycia dziewica i wziecia pigulki po zaszlabym w ciaze??boje sie strasznie, dzisiaj rano mialam mdlosci, mam powiekszone piersi i chyba troche przytylam, brzuch boli mnie tak jak na okres ale okresu nie ma...:( blagam pomocy bo juz schizy dostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepokalane poczęcie, już raz się ponoć zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty jesteś normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że nie, bo tacy debile ja Ty nie powinni się nigdy rozmnażać. Otworzyłaś w ogóle ulotkę Escapelle, czy przeczytanie jej to za duży umysłowy wysiłek dla twojego małego rozumku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę darujcie sobie komentarze typu niepokalane poczęcie, bo naprawde jestem przestraszona i potrzebuje konkretnej rady. Wiem ze sa przypadki iż dziewczyna pomimo nieprzerwania blony dziewiczej zachodzi w ciaze, gdyz ta nie chroni przed wniknieciem plemnikow do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze rozumiem, że w ciągu jednego miesiąca wzięlaś Escapelle 3 razy?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretnej rady? idź do lekarza. skąd mamy wiedzieć, czy jesteś w ciąży??? ps. pigułki "po" to nie cukierki...czy twój koleś naprawdę nie kontroluje tego, gdzie się spuszcza? jak wybraliście taką formę seksu, a koleś strzela, gdzie popadnie, to może używajcie prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, otworzyalm ulotke escapelle,oto co jest w niej napisane: "Tabletki escapelle hamują lub opóźniają owulację. W przypadku gdy wystąpiła już owulacja produkt nie jest skuteczny. Nie ma możliwości przewidzenia czasu owulacji i z tego względu tabletka escapelle powinna zostać przyjęta niezwłocznie po odbyciu stosunku płciowego " wiec teoretycznie w moim przypadku moglo dojsc do owulacji przed przyjeciem, wiec prosze sie nie unosic swoim mega rozumem i samemu doczytac zanim masz mi dawac takie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeczytaj co jest jeszcze tam napisane na temat branie tego kilka razy w ciągu jednego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez czytalam, i jest napisane ,że"kobieta może je stosować najwyżej dwa razy w ciągu jednego cyklu" wiec gdzie widzisz problem?? przyjelam NIE WIĘCEJ niz dwa razy, bo sytuacja tego wymagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wiesz, że rozjebałaś sobie układ hormonalny? Nie lepiej było iść do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne niż dwa razy w miesiącu bombardować organizm końską dawką hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalilas sobie gospodarke hormonalna przez te tabletki i wlasna głupotę. Na 99,9 nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupich nie sieją, sami się rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle DWA RAZY W CIĄGU DWÓCH TYGODNI ??? I ty twierdzisz, że czytałaś ulotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjelam NIE WIĘCEJ niz dwa razy, bo sytuacja tego wymagala x Nie, nie wymagała. Ale jeśli już wzięłaś tę pierwszą, należało powstrzymać się od współżycia (albo zabezpieczyć) i tak jak w ulotce stoi, wybrać się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ulotce stoi jak wół: "Jeśli krwawienie miesiączkowe opóźnia się o ponad 5 dni lub występuje nietypowo skąpe lub obfite krwawienie, pacjentka powinna jak najszybciej skontaktować się z lekarzem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam mozliwosci pojscia do ginekologa gdyz nie przebywam obecnie w polsce, i musialabym czekac ok 3 tyg na wizyte jesli to nie jest stan zagrazajacy zyciu, zreszta nawet jakbym poszla to ze wzgledu na bariere jezykowa nie wiele by mi poradzil. W aptece powiedzialam farmaceucie ze wzielam juz jedna 2 tyg wczesniej i on nie widzial przeciwskazan zeby mi ja wydac. I nie mowcie mi rzeczy typu to trzeba bylo nie wspolzyc bo to bez sensu wypowiedz, stalo sie i juz. Nie zabezpieczalam sie bo nie planowalam wiecej podjac wspolzycia w najblizszym czasie,stalo sie jednak inaczej i wolalam wziac tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta bylam spanikowana, a w akcie paniki czlowiek nie mysli racjonalnie. I nie piszcie ze glupia ze bez mozguu bo to tylko swiadczy o Waszym braku tego organu, zapytalam z prosba o porade bo byc moze ktos byl w podobnej aytuacji albo ma jakiea rozeznanie medyczne,ale nie o bezmyslny hejt typu oo nienormalna mysli ze jako dziewica w ciaze zajdzie, nie wiedzac nawet samemu ze to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny człowiek w takiej sytuacji idzie do lekarza, a ty zakładasz temat na kafeterii. To raz, dwa, skoro facet nie umie się powstrzymać to niech założy gumę. Trzy może zamiast się bzykać zacznij się uczyć języka państwa w którym żyjesz, żeby wizyta u lekarza nie była problemem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie rozeznanie medyczne? nie trzeba być lekarzem, żeby wiedziec, że bezpośredni kontakt z nasieniem podczas owulacji może skończyć się ciążą. nie możesz kupić testu ciązowego? czy też bariera językowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj czekaj. Nie znasz języka na tyle, żeby pójść do lekarza, ale z farmaceutą się dogadałaś? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo odrosla mozgiem od ziemi a juz za takie rzeczy sie bierze. Tu nie chodzi o to ile ty masz lat ale ile oleju w glowie. Glupia jestes. Nie wiesz jak sie ludzie rozmnazaja czy co? =/ idz do lekarza niech ci to wytlumaczy i poda odpowiednie zabezpieczenie. Bedzie tak lepiej dla ciebie i dla twojego rozmnazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed lekarzem wstrzymala cie bariera jezykowa, ale juz przed farmaceuta nie? (uprzedzam twoje metne tlumaczenie sie: skoro trafilas cudem na polskiego farmaceute to na lekarza tez bys trafila). mam w du.pie twoja rozwalona gosp. hormonalna, zryj te escapelle nawet garsciami co dziennie, ale przynajmniej dla wlasnych nerwow i bez robienia z siebie idiotki na forum przestan w ogole uprawiac jakakolwiek forme seksu i zmien faceta, albo raczej tego dzieciaka ktory strzela na prawo i lewo bo sie pohamowac nie potrafi chocby na tyle by spuscic sie na nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam wiedziec tylko na ile prawdopodobnym jest ze moge byc w ciazy. To ze sobie rozlegulowalam hormony to wiem i za ta swiadomoscia wzielam tabletke, bo jednak wole rozregulowany system hormonalny niz ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wolisz po prostu uregulowana gosp. hormonalna, bez ciazy i bez osmieszania sie? od tego sa tabletki, albo zwyczajne gumki. zachowujesz sie jakbys miala 16 lat o.O to jest nie do pomyslenia by 23 latka miala takie pstro w glowie, ze ryzykuje swoim organizmem bo jej chlopczyk nie potrafi odwrocic fiu/ta w druga strone skoro nie potrafi w ogole zapanowac nad wytryskiem :O z takim podejsciem raczej wczesniej niz pozniej bedziesz w ciazy, wiec labo zacznij MYSLEC! i zadbaj o to by nie zaciazyc, albo zrezygnuj z seksu w ogole jesli nie chcesz/nie mozesz byc w ciazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno piz.ą weszła ci na głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle rozregulowuje wszystko, więc bardzo prawdopodobne, że tego okresu prędko nie dostaniesz. Po drugie, jeśli czytałaś ulotkę to wiesz, że powiększone piersi i bóle są skutkiem tabletki. W ciążę tak łatwo się nie zachodzi, a przy braku pełnego stosunku, z wziętą tabletką po 10h, Twoje szanse na ciążę są mniejsze niż wygrana w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×