Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja9

dzis bedzie serduszkowanie trzymajcie kciuki

Polecane posty

Gość to tylko ja9

zeby w moim brzusiu zakwitla fasolinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciuki kochaniutka u nas jutro serduszkowanie i tez czekamy na fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,... też się lubię ponabijać z takich zdziecinniałych d3bilek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
Ja juz po przytulanku :) czuje ze fasolka juz jest we mnie, jutro będę testować :) a pojutrze ide kupić wózek dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale na pewno macie owulke? Mierzyłyście tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka masz tempke?bo bez prawidlowej tempki nawet nie serduszkuj bo nici z fasolinki kochanienka. Wykorzystaj to owuleczke!hej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
Moja tempka była idealna, na pewno fasolka juz jest we mnie, to na pewno będzie dziewczynka czuje to :) juz mam wybrane imie Julcia :) chociaż waham się czy nie nazwać jej Maja, jak myślicie kochaniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby ci kaktus w piz.dzie nie urosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
O juz jakaś sfrustrowana bezdzietna mnie atakuje :) moja córcia pokazuje ci fu.cka w moim łonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwie ja fasolinka :-D wybierasz imię a nawet w ciąży nie jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dowiedzialam sie dzisiaj.. ze mam 2 fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może fakersa pokazywać skoro ... nie ma nawet dłoni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
Jestem w ciąży na pewno :) moze 8 razy się nam nie udało ale teraz żołnierzyki mezusia sąsilne bo nie serduszkowalismy 2 miesiace :) a wy możecie nam zazdrościć! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żołnierzyki :D :D :D z tego mam zawsze największy ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja9
Możecie się śmiać ja nie przejmuje sie sfrustrowanymi babskami, jutro o 7 rano będę testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochaniutka robilas świeczuszke po? bo ja zawsze po serduszkowaniu robie świeczuszke żeby własnie żołnierzyki mojego TŻ dotarły tam gdzie maja dotrzeć mam juz córeczke Julcie słodka jest imię cudeńko i synka Kubusia tez mam teraz staranka o trzeciego dzidziusia juz nie moge sie doczekac jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysięgam. Rzyg prosty I poziomy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutka. Ani Julcia ani Maja nie pasuje. Teraz na topie jest Lenka. Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko :). Mogę polecić Ci dobry wózeczeq ❤️. Całuski dla Ciebie i Twojej fasolineczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygasz kochaniutka to moze znaczyc ze jestes w ciąży!!! ciązowe mdłości itd miałam tak przy mojej pierwszej ciąży ale żeby pionowo i poziomo...hmmm to dziwne testuj jutro ja jutro serduszkuje wiec trzymajcie kciuczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p/i/e/r/d/o/l/e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już wiem! fasolka jest! teraz tylko imionko wybrać... i nie mogę się zdecydować, Brajanek czy Alanek? Vaneska czy Nikolka? A może Anżelika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikolka!! gratuluje kochaniutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arseniusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana,Roksi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwij swoja fasolinke Wanessa. Przeciez to takie wytworne imie w Polsce. A swoja droga to nie za wczesnie na dziecko? Nie wolalabys najpierw skonczyc podstawowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolki po bretonsku sie nawp*****laj :) bedziesz miala nie tylko jedna fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już mam fasolinkę w moim brzucholeńku i z moim kochaniutki m mężulkiem już bardzo się cieszymy i z tego cieszenia częściutko i intensywniutko się ciupciamy i serduszkujemy od przodziutku i od tylutku :D :D :D w poniedziałeczek idę do mojego doktorka i zrobi mi badanko ultrasonografkiem i dowiemy się czy dzidziulinka ma cipciulinkę czy fiutuleczka :D dziewczynieńki trzymajcie kciuczki :D pozdrowionka i buziaczki-pysiaczki dla Was i waszych dzidziusiów, fasolinek i również pustych maciczek, aby żołnerzyczki jak najszybciej tam się na 9 miesiączków zakotwiczyły :D papatki kochaniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodziuśniejsza
a ja już mam fasolinkę w moim brzucholeńku i z moim kochaniutkim mężulkiem już bardzo się cieszymy i z tego cieszenia częściutko i intensywniutko się ciupciamy i serduszkujemy od przodziutku i od tylutku :D :D :D w poniedziałeczek idę do mojego doktorka i zrobi mi badanko ultrasonografkiem i dowiemy się czy dzidziulinka ma cipciulinkę czy fiutuleczka :D dziewczynieńki trzymajcie kciuczki :D pozdrowionka i buziaczki-pysiaczki dla Was i waszych dzidziusiów, fasolinek i również pustych maciczek, aby żołnerzyczki jak najszybciej tam się na 9 miesiączków zakotwiczyły :D papatki kochaniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mi podstawuwka? przeciesz ja dzidziule chce wyhowywac a nie dokoraty robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×