Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj w galerii babka karmila piersią 2 latka Szok !!

Polecane posty

Gość gość

Na lawce. Rozumiem niemowlaka, ale takie dziecko co już chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem nawet niemowlaka :o Obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 czyli ty zawsze tylko na butli? mama nie karmiła cie nigdy, od 1 dnia życia butla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj mm to sam syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 czyli ty zawsze tylko na butli? mama nie karmiła cie nigdy, od 1 dnia życia butla x A skąd ja mam to wiedziec co było te dzieścia lat temu? Brzydzi mnie to i mam odruch wymioty jak widze taką dojną krowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie pożałowała na drożdżówkę, zawsze taniej.. tyko po cholerę do galerii poszła? Może na ciuchy wszystko wydała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie po cholere do galerii poszla? To tak samo w zimie isc na zakupy i zostawic psa przed drzwiami sklepu. Debilstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co Ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oblesny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest ostawianie cyrków . 2 latek moze wypić soczek albo zjeść normalny posiłek . Nie musi pic z cycka jak niemowlę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jesteście, to sprawa tej matki i jej dziecka a widok cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowny widok jak babsko cyca wywala a takie duze dziecko dziamga suta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dzieci jeszcze, nie karmię piersią, ale jak piszecie "cyca" "babsko" "wywala" to mi się robi niedobrze. Więcej szacunku wobec siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ludzie zwracajcie się do siebie to nie afryka, żyjemy w cywilizowanym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam moją córkę piersią prawie dwa lata. Nigdy nie robiłam tego publicznie. Nie wyobrażam sobie żeby karmić wśród przechodniów. Była to dla mnie i mojego dziecka intymna chwila. Wszystko ma swój czas i swoje miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się, ja karmiłam syna 2 lata córkę obecnie półtora roku i będę do 2 lat a tobie nic do tego prymitywna prostaczko. Mm to syf i wolę podać dziecku najlepszy i najzdrowszy pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 nie intymna tylko fzijologiczna i normalnie się to powinno robić bez skrepowania PS nie mam jeszcze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie karm w domu, a nie takie duze dziecko publicznie. Naprawde 2 latek nie moze sie obyc bez karmienia piersia, trzeba wyciagac biust i karmic tu i teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co cudownego jest w publicznym karmieniu 2-latka,naprawdę. O ile niemowlaka - rozumiem,to naturalne. Ale tak duże dziecko? Dla mnie osobiście jest to obrzydliwe i nienormalne. Rozumne dziecko,które ma już wszystkie lub prawie wszystkie zęby,a te cycka wpychają...to jeszcze nic, widziałam kilkakrotnie matki karmiące piersią dzieci przedszkolne. To dopiero masakra. :/ Hitem było, kiedy jeszcze jako studentka jechałam do pracy i na przystanku z tramwaju zobaczyłam kobietę i dziecko 6-7 letnie !!!! z cyckiem w buzi. Wprawdzie wyglądali na Cyganów,ale musiałam się odwrócić,żeby nie zwymiotować coli,którą wcześniej wypiłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18:06 "fizjologiczna" ??? :O A robienie kupy i siku to chyba też jest fizjologia :O I co, nie przeszkadzałby ci facet s*****cy przy twojej ławce w parku??? :O :O :O Jestem mamą dwójki dzieci i uważam, że karmienie 2-latka piersią w miejscu publicznym, to jest przesada. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo to karmila, na zdrowie mu. Dzis tez w galerii matka karmila butla z mm dwulatka. Dzis tez w galerii dwulatek chodzil w pampersie. Albo dzis tez w galerii dwulatek chodzil ze smoczkiem. I co z tego? Nie masz swojego zycia, zeby komus w cycki zagladac. Ciekawe czy bylo ci milo, gdy ktos komentowal twoje karmienie butla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech karmi w domu a nie publicznie wymiona wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównujcie jedzenia do wydalania chyba że dla was nie ma różnicy. ... Karmienie 2 latka jak najbardziej okej to najlepsze i najzdrowsze dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale dwulatek może zjeść coś innego. Nir widze nic cudownego w dwulatku ciągnącym cycek na siedzaco podczas gdy wkolo chodzą ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Czyli najpierw kotlecika z ziemniaczkami,a potem wpychamy cycka? Na kolację kanapka z szynką i pomidorem,a zaraz potem memlanie cycka? To ma być normalne? Bo w mleku samym w sobie nie widzę nic złego. Chodzi mi o sposób podawania. Chociaż i tak uważam,że 2-latek może normalnie pić/jeść mleko krowie, wszędzie na zachodzie można podawać po 1 roku życia,tylko w Polsce jakoś króluje pogląd,że do 3 roku ,to tylko mm i jałowe żarcie bez przypraw, najlepiej bez niczego...a potem się dziwią,że dzieciak idzie do przedszkola i nic mu nie smakuje,nie chce jeść,grymasi. No grymasi,bo jak wcześniej jadł zupeczkę dyniową popijając mlekiem z cycka, to nie będzie chciał jeść kanapek czy obiadu jak normalne 3-4 latki. I co,podbiegnie do przedszkolanki i zażąda podniesienia bluzki,bo on chce koniecznie cycusia? Spaliłabym się ze wstydu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to nie jest przypadkiem prowokacja,ale ja sama wstydzilabym obnazac na widok obcych oczu nagie piersi i jeszcze karmic nimi dosc duze dziecko,jakim jest 2 latek.Sama karmilam piersia,najstarszego synka najdluzej,do 14 miesiaca,drugiego krocej ze wzgledow o,ktorych nie chce mowic i naprawde sama mialam sytuacje awaryjne,gdy chlopcy byli bardzo malutccy,ale nigdy nie robilam tego w ostentacyjny sposob aby kazdy mogl sobie poogladac moje kobiece piersi.To w koncu moja intymnosc.Co do 2 latka.Nie wierze w to,ze w takim wieku dziecko musi "na g***t" byc karmione piersia,jeszcze w miejscu publicznym,na widoku obcych ludzi.Dla mnie to juz pewien rodzaj eksibicjonizmu.Co innego takie malenstwo,dla ktorego mleko to jedyny pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które porównują karmienie piersią z sikaniem chyba mają coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, to ma sens, żeby dziecko pilo mleko z wymion krowy, zamiast z piersi matki, korzystając z najcenniejszego pokarmu danego przez naturę. Cywilizacja i kultura niektórym odebraly umiejętność myślenia, przyzwyczaili się, że piersi służą do reklamowania samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pije nawet do 10 roku życia prosto z cycka, tylko dlaczego publicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×