Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmaartwiiona

Dziwne pulsowanie w okolicach pochwy...w ciazy...pomocy

Polecane posty

Gość zmaartwiiona

dziewczyny , pytanie mam czy ktoras miala jakies podobne objawy w okolicach pochwy/warg sromowych, mialyscie uczucia jakby pulsowania, takiego mocnego, to nie bol tylko takiechwiowe mini mini skurcze nie wim jak to opisac, klucie??? 18tc??? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkkkaa
moze czujesz pierwsze ruchy malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaartwiiona
tak nisko w okolicach warg sromowych...bylo by milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaartwiiona
tzn było by miło gdyby to juz były ruchy:) wiec myslie ze nie mam sie czym martwic??? wizyta dopieru 28 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to jest to, ale ja się czułam czasem, jakby mnie ktoś w kość kopnął, tylko w tym miejscu pochwy nie ma żadnych kości :) Przeszło po jakichś 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy malenstwa czuje się na początku w dole brzucha, a nie w okolicach warg sromowych i pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaartwiiona
dziękuję za wszelkie info...mysle, ze jak nie bedzie sie nic zmieniac na gorsze wytrzymam do wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez to mam
Do zmartwionej- czy wiesz co to było? Czy to coś powanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulsowanie to moze byc np.ucisniety jajnik przez rozrastajaca sie macice lub w późniejszej ciąży przez ułożonego malucha ;) tam nawet tętnica jakaś jest to i ona może byc np.ucisnieta stad uczucie pulsowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam od wczoraj - wczoraj mocniej, dzis lzej juz to czuje. Wczoraj to pulsowanie w pochwie bylo po lewej stronie i mocniejsze niz dzis. Jestem dopiero w 20dc - staram sie o dzidzie, mial tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusqabdg
hej mam pytanie do tych Pań, które sa lub byly w ciąży. Czy takie pulsowanie (bezbolesne) przy prawym jajniku po stosunku to moze byc oznaka ciazy ? jakis czas temu zapomnialam tabletek antykoncepcyjnych wziac w miedzy czasie nie zabezpeiczalismy sie i dzis mam takie pulsowanie ;p ale trwalo krotko. czy to moze byc TO ? No i wszystkiego najlepszego dla kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×