Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwny przebieg trzydniówki,co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Drogie Mamy,mój 18-sto miesięczny synek tydzień temu przez dwie doby lekko gorączkował,innych objawów jakiejkolwiek choroby brak,żadnego kataru,kaszlu,biegunki czy bólu czegokolwiek,apetyt miał taki jak zawsze,normalnie się bawił itd.Nie poszłam do lekarza bo pomyślałam że może po prostu się przegrzał,były wtedy te niemiłosierne upały i nawet w domu mieliśmy ponad 30 stopni.Po dwóch dniach temperatura spadła i już nie powróciła.minął tydzień i zauważyłam na plecach,brzuszku,szyi i za uszami drobną wysypkę,bardzo przypomina mi ona właśnie trzydniówkę,bo pamiętam jak córka miała.przechodziła ją pare lat temu,bardzo gwałtownie i faktycznie temperature miała bardzo wysoką przez trzy dni a póżniej od razu tą wysypkę.Jutro idę z małym do lekarza ale zastanawiam się właśnie czy może któreś z Waszych dzieci przechodziło to jakoś nietypowo?bo trochę to chyba dziwne że ta wysypka pojawiła się dopiero po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirusówka bostońska bardzo zblizony przebieg do trzydicnówki poczytaj na necie.smaruj fioletem lub zwykłym pudrem dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
U mojego dziecka trzydniówka pojawiła sie bardzo późno, miał juz ponad 4 lata więc już był za duży na trzydniówkę. Objawiało sie tylko gorączką wiec podawałam mu Milifen na zbicie temperatury, odpowiednik Nurofenu tylko w duzo niższej cenie, ale równie skuteczny co oryginał. Po weekendzie wszystko mineło a wysypka pojawiła sie po ok 3 dniach. Może nie kazda trzydniówka przebiega identycznie. Teoria to jedno, a praktyka drugie, co potwierdza nasz przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×