Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikooolka

Egzamin praktyczny na prawo jazdy w Krakowie w ciazy .

Polecane posty

Gość Nikooolka

Witam Bardzo serdecznie w nadchodzący piątek jestem zapisana na egzamin praktyczny na prawo jazdy kat.B pochodzę do egzaminu juz 5 raz i tak sie zastanawiam w czym jest problem. Miałam dodatkowe lekcje oprócz kursu instruktor uważa ze umiem zreszta to juz 3 instruktorow tak twierdzi a ja jak narazie 4 razy juz nie zdałam. Przy egzaminie towarzyszy mi stres jednak zawsze wyjeżdżam na drogę tzn opuszczam płac manewrowy. Powiedzie mi jak było z waszymi egzaminami moze czy macie jakaś receptę albo przynajmniej uwagi i wskazówki do pozytywnego zdania . Proszę o sensowne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciąża na do zdania egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastaw sie pozytywnie i sie skup i zdasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Duży brzuch :) i obniżenie koncentracji np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokazuj egzaminatorowi ze sie boisz.wtedy zawsze oblewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro duży brzuch obniża twoją koncentrację poczekaj do rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez niedlugo podchodze do praktycznego, tez jestem w ciazy ale licze ze moze egzaminator sie zlituje nade mna przez wzglad na ciaze... nie boje sie jezdzic i uwazam ze robie to dobrze ale wiadomo jak to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Jeśli poczekam do rozwiązania przypadnie mi kurs i egzamin teoretyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Ja miałam z 3 kobietami i one sie nie Lituja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie akurat ciaza pomogla;) podeszlam bardzo na luzie I zdalam za pierwszym razem ;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 5 razem będzie pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs nigdy nie przepada jest na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Nie przepada a skąd masz takie informacje ? Ja byłam przekonana ze przepada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stad ze zrobilam kurs w 2000 roku zdawalam 5 razy i zrezygnowalam wrocilam do tego w 2011 i moglam zdawać bo od razu mialam tylko jedna probe bo co 3 są godziny do do kupienia ale ze wzgledu na przerwe dokupilam od razu i zdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stad ze zrobilam kurs w 2000 roku zdawalam 5 razy i zrezygnowalam wrocilam do tego w 2011 i moglam zdawać bo od razu mialam tylko jedna probe bo co 3 są godziny do do kupienia ale ze wzgledu na przerwe dokupilam od razu i zdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli egzainator uznaje, ze nie umiesz jezdzic to dobrze , ze cie oblewa co tacy ludzie jak ty sa zagrozeniem na drodze :P wolalabym sie z kims takim jak Ty ( niby bardzo dobrze jezdzisz a agzam nie potrafisz zdac) nie spotkac na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Drogi gościu 20:52 kiedy zdawales prawko :)? Ja nie twierdze ze jedze dobrze czytaj uważnie ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że nie zdasz, po co kolejna niemota na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywają sie pewnie ci co SA REWELACYJNI NA DRODZE ! .jak ktoś coś umie to jest skromny i sie nie odzywa i krytykuje bo nikt idealny nie jest ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikooolka
Szkoda z takimi dyskutować. Na takich tez jest przewidziane miejsce na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może 'rewelacyjna' nie jestem, ale za wiele niemot widuję na co dzień za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, dzięki tobie, autorko, większość marnych kafeterianek poczuło się lepiej :) będą miały dzisiaj dobrą nockę! a teraz rada ode mnie-zdałam za 8 podejściem, w równie dużym mieście. to 8 podejście to był już kryzys, takie być albo nie być-jak bym oblała, to odpuściłabym sobie, mimo że też wszyscy się dziwili czemu nie zdaję. Że jeżdzę bezpiecznie, dynamicznie, jestem skoncentrowana... a jednak. stres, brak pewności siebie. W trakcie egz. powiedziałam do egzaminatora "ja to MUSZĘ dzisiaj zdać. i zdam to." i zdałam :))) zawzięłam się, skupiłam na maxa, miałam w doopie pierwszy raz gościa obok, i udało się bez żadnego błędu. polecam godziny wieczorne, mniej chamstwa na drodze, wyprzedzających w ostatnim momencie idiotów itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin w ośrodku? Nie rozsmieszaj mnie. O wiele bardziej opłaca się zamówić dobry wzór kolekcjonerski z clubcard.com.pl i cieszyć się swobodą różnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolmalinka
Sądzę, że ciąża nie powinna Ci w niczym przeszkadzać, o ile nie jest jakoś bardzo zaawansowana. Ja kurs robiłam również w ciąży w szkole OES i nie miałam żadnych problemów. Jeśli chcesz się dokładnie wszystkiego dowiedzieć jeszcze na ten temat to możesz zawsze do nich podjechać albo zadzwonić tu masz ich stronę http://www.oes.krakow.pl/ Mają tam bardzo dobrych instruktorów, którzy na pewno wszystko ci wytłumaczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gUrszulkaJuś
A gdzie robisz? ja robiłam w OES w Krakowie bo tam mają najlepszych instruktorów i zdałam za 1 razem, a byłam już w 6 miesiącu jak podchodziłam do egzaminu, to nie ma nic do znaczenia. Moim instruktorem był Adrian Kudła - znajdź sobie namiary na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×