Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaqwsx

Elektroniczna niania- jaką polecacie i czy warto kupować?

Polecane posty

Ja mam nianie babymoon Polecam elektryczna nianie.Dla mnie super rzecz.My mamy dom i maly spi na grze,wiec jest to dla nas wielka wygoda.Maly spi w ciszy a my slyszymy jak sie obudzi :) Uzywamy jej juz 17miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy do ukladu mieszkania i tego, jak zamierzasz uzytkowac nianie. Jesli macie male mieszkanie i itak slyszysz dziecko, jak nie spi, to nie ma potrzeby kupowania. My mieszkamy na dwoch pietrach- dziecko spi na gorze, ja pracuje na dole. Musze miec nianie. Kupilam nianie z kamerka, zeby widziec caly dzas dziecko i nie leciec ze zwieszonym jezorem na gore, jak Mala przez sen cos mamrocze lub krotko zaplacze. Jak byla malutka i uczylam ja samodzielnego zasypiania, tez podgladalam ja przez kamerke, zeby widziec jak jej idzie to zasypianie i czy nie narzuca sobie kolderki na glowe- nie chcialam wchodzic do pokoju, bo jak by mnie widziala, to by nie chciala spac. Dzieki niani bylam spokojna, ze mojemu dziecku nie dzieje sie krzywda, jak jest same w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj warto warto
Ja uzywałam jej do 3 roku dziecka ,potem juz tylko jak wieczorem mały spał a my siedzielismy np przed domem ...rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jakas taka najtanszą. mamy wielki dom wiec przy córce stwierdziląm ze to bedzie fajna sprawa... ale fajna sprawa to nie ejst. dla synka nawet nie wyciągalam tej niani. przy córce tez nie uzywalam bo kazdy sprzet powodowal zaklocenia, w piwnicy, pralni, lazience nie dzialala... a wogole to jak juz moje dzieci zaczynają plakać to je slychac na sąsiedniej ulicy a co dopiero w innym pokoju :P:D i zadnej niani nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexdublin
Rowniez mam nianie i jak dla mnie super sprawa. Mysle ze to sie najlepiej sprawdza jesli mieszkasz w pietrowym domu albo wlasnie spedzasz czas np w ogrodku i nie masz mozliwosci slyszec czy dziecko spi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani to faktycznie przechlapane z taka niania.Moja zakloca,ale bardzo zadko,alenigdy przez pralke czy inny sprzet,a w salonie stoi kolo telewizora,dekodera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja dup[iana wyjatkowo ale ja cos 50 zl za nią dalam... moze te drozsze sie lepiej sprawdzają. jak dziewczyny pisza ze mogą przed dom wyjsc i slychac to chyba musza byc fajne. zaraz wam pokaze jaką ja mam http://www.allegro.pl/item534105407_elektroniczna_niania_25_szt_tylko_3_zl_sztuka.html taką tylko ze w ksztalcie krolika haha 3 zł sztuka :D:D no to mówi wszystko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Angelcare - niania z monitorem oddechuI jedno i drugie sprawdza ię rewelacyjnie.Nie musimy chodzić w nocy na paluszkach - zamykamy drzwi do pokoju, włączamy nianię i.. żyjemy swoim życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie podajcie
jakie nianie macie. Choć przyznam ze szukam czegoś do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbcxz
upupupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nianie BabyOno. Jest super. Wcale nie zbiera zaklóceń. Używam jej caly czas a mała ma 20 mieisecy. Jest niezawodna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką samą jak meaaa, jestem bardzo zadowolona (jak są zakłócenia to po prostu przełączam kanały, są 4 do wyboru). Mieszkanie mam malutkie, raptem 2 pokoje z kuchnią, ale jak mała zaśnie to ją od razu do łóżeczka i można spokojnie oglądać tv. Szczególnie przydaje mi się jak idę coś robić w kuchni bo wtedy bym jej nie usłyszała (wyciąg, mikser, woda z kranu) dopóki nie zacznie rozdzierająco płakać, to samo jak zapuszczam korzenie w wannie i leję wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybee81
podnoszę bo temat mnie interesuje. chcialabym kupić VIDEO ninię, co prawda mieszkanie jest jednopoziomowe ale mamy kota, dlatego drzwi do pokoiku np w nocy będą zamknięte i chciałabym mieć komfort psychiczny, że wszystko jest ok. Zresztą przyda się naa wyjazdy, np do babci :) Czy macie doczynienia z VIDEO nianią? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERMANO.PL
zakamuflowany podsłuch także świetnie się sprawdzi bądź ukryta kamerka. zainteresowanych zapraszam na http://www.germano.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunia3
Na pewno skorzystam z waszych porad, zwłaszcza, że rozglądam się właśnie za takim sprzętem, naczytałam się o śmierci łóżeczkowej i trochę panikuję. W http://optimisci.pl/50-sposobow-na-bezpieczny-dom-dla-twojego-dziecka wśród pierwszych punktów z rzeczy, które podnoszą bezpieczeństwo dziecko w domu wymienili właśnie nianę elektroniczną, na wizażu też o tym dużo piszą. Tylko kurczę drogie są trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ALECTO DBX-88 ECO, dostalam w prezenie od kolezanek z pracy.Choc mam 50m mieszkanie to sciany sa dosc grube i malego nie slysze jak sie przebudzi.Bardzo mi sie przydalo i przydaje(syn 10m).Staram sie by syn spal sam i na razie jest super.Sama nie planowalam takiego zakupu.Dodam tylko ze ta niania pokazuje teperature w pomieszczeniu i to jest na +, ale ma tez melodyjki z ktorych w ogole nie korzystam i uwazam ze to zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy2014
U nas idealnie się sprawdziła niania cyfrowa tomy: www.babymama.pl/cyfrowa-niania-elektroniczna-tomy-tf525-p1973.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, niane elektroniczne polecam ;-), u synka miałam Philips Avent (tylko dźwięk), ale teraz dla córki chciałam mieć również z wideo. Miałam zamiar kupić nianię elektroniczną wideo, ale są one strasznie drogie :-( ..... i moja koleżanka poleciła mi aplikację Annie Baby Monitor http://www.anniebabymonitor.com/ - działa ona przez telefon, laptop albo tablet - I naprawdę jest super! Wzięłam tylko niewykorzystany starszy telefon komórkowy (z Androidem) i mój telefon, i wszystko działa - więc mam wideo nianię faktycznie prawie za darmo. Podstawowa wersja jest darmowa, ale ja chętnie zapłaciłam parę złotych za pełną wersję i teraz mogę dla mojej córeczki z aplikacji puszczać nawet kołysanki :-). Funkcjonuje przez Wi-Fi, 3G lub sieć LTE i ja nie mam już problemu z zasięgiem. Nasze maleństwo może również obserwować jej tatuś z pracy albo babcia i można monitorować 1 - 4 dzieci naraz. Polecam!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aplikacja Annie Baby Monitor super :) mogę sobie siedzieć w drugim pokoju i monitorować sen córeczki. Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Mam dwoje dzieci i nie kupiłam tej aparatury.Potrafi zmylić i budzi niepotrzebnie.Polegam na sobie, a nie na jakimś badziewiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×