Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Espiro Modena lub Modena silver line. Kto uzytkował?

Polecane posty

Gość gość

Szukam opinii na temat wózka Espiro Modena lub Modena silver line. Któraś z Was go używa, a może używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma takiego wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Silver line. Póki co od dwóch miesięcy korzystamy z gondoli i jestem zadowolona, ale może to zbyt wcześnie, żeby obiektywnie ocenić. Ja szukalam wózka z pompowanymi kolami bez skretnych z przodu i ten mi przypasował. Na spacerach fajnie się sprawuje, a dzieki dużej gondoli służy w domu jako drugie łóżeczko na dzienne drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dzięki za informację. Planuję go kupić właśnie za względu na miękkie zawieszenie. Poza tym spacerówka w tym wózku prezentuje się bardzo korzystnie. Tylko nie mam jak go obejrzeć :( objeździłam już chyba wszystkie sklepy i znalazłam tylko zwykłą Modenę - ale ta mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też widziałam ją tylko w internecie. Ale się nie zawiodłam. Nie wiem jak dalej będzie się sprawować, ale mam na nią 36 miesięcy gwarancji, wiec obstawiam, że jest solidna inaczej nie dawali by tak długiej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupowałaś z jakiegoś konkretnego sklepu czy na allegro? Powiem szczerze, że poluję na 3w1 z fotelikiem Maxi-Cosi i na allegro takie są ale czy gwarancja równie długa? Nie ukrywam, że cena tego wózka jest zachęcająca. Raz widziałam promocję i był za 799 :O no ale nie kupiłam bo to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam na allegro 3w1 z fotelikiem espiro neo. Fotelik szalu nie robi i pewnie trzeba będzie zmienić niebawem, jak młody zacznie wiecej podróżować. Nie ma juz tej oferty. Ale kosztował ok 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o tym foteliku i opinie są faktycznie różne. Do mnie nie przemawia bo nie ma w crash testach i dałam sobie z nim spokój. Poszukam albo z innym fotelikiem albo tańszego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella el
Ja mam modena silver line. Użytkuję od marca 2014 Jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w uzdrowisku. Mam tu dużo szlaków spacerowych, pagórków, lasów łąk. Wózek sprawuje się idealnie w terenie. Koła pompowane na szprychach idealnie amortyzują, duży kosz na zakupy więc nie ma problemu połączyć przyjemne z pożytecznym. Duża gondola + ten stelaż i dziecko płynie, wózek lekko się prowadzi. Niepotrzebny mi sztywny, nowoczesny klekot za 4000zł, na piankowych malutkich kółkach gdzie dziecko się telepie, a po 3 miesiącach wyrasta z kosmicznej gondoli :o Cena też spoko i w życiu nie dałabym więcej za wózek 3w1 niż 1500zł bo to zbyteczne. Koleżanka dała mi poprowadzić stokke, a inna maxi cosi mura, powiem tak - nie, dziękuję :) Spacerówka też obszerna, dobrze zakrywa dziecko przed słońcem ale przed zimnem także zwłaszcza teraz, duża buda jest naprawdę bardzo praktyczna. Bardzo miękki wózek dla terenowo-miejskiej mamy, no i ładnie się prezentuje również :) Jednak uwaga! silver line owszem ale zwykła modenę odradzam, bo wybarwia się materiał, wiem, bo moja siostra miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. dzieki za opinie. W sumie to byłam na 100% przekonana do tego wózka ale teraz sie tylko utwierdzam w postanowieniu. Poluje na silver line bo bardziej mi odpowiada. A fotelik montujesz do stelaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak montowałam fotelik :) bardzo praktyczne na wypad w miasto autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espiro ma wypuścić jakieś nowości i zaczekam aż zobaczę czy nie ma czegoś fajniejszego, choć nie sądze żebym zrezygnowała z postanowienia. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa37
Użytkujemy Modene silver line.Muszę napisać,że to moje pierwsze dziecko i pierwszy wózek i nie mam skali porównawczej.Na pewno na plus jest obszerna gondola,wózek jest przede wszystkim wygodny dla dziecka z uwagi na pompowane koła.Świetna amortyzacja ,więc nie ma mowy o jakichś wstrząsach podczas jazdy.Na razie użytkuję gondolę,a od wiosny zamierzam wypróbować spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to, że brak opinii negatywnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam ten wózek w 100%- tach, jest duży, wygodny dla dziecka,pięknie się prowadzi bez telepania ,duzy kosz na zakupy , folia,torba , wszystko jest super w nim. W razie potrzwby można prawie wszystkie elementy materiałowe zdjąć i wyprać. Moj syn urodził się na początku lutego z wagą 4 kg , obecnie ma 4,5 miesiąca ,80 cm długi, wiec kawał chłopa z niego i muszę powiedzieć, że gondola jest jeszcze dobra , jeszcze powoze go tak ze 2 tygodnie , a potem do spacerówki . Polecam ten wózek , moj jest granatowo-grafitowy i nic się nie odbarwia od słońca. Dużo osób mnie zaczepia i pyta o ten wózek, bo twierdzą ,że tak ładnie i solidnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka Kupiłam bordowo-grafitowy. Jestem zadowolona i mała rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkuję wózek Modena silver line od maja 2014 i ja i mój synek jesteśmy w pełni zadowoleni;) mam wersję fioletową szarą i właśnie przystępuję do prania spacerówki niestety trzeba prać ręcznie i to nie w pralce na funkcji pranie ręczne ;) no ale jak się ma tyle plusów to z czymś trzeba się zmierzyć. Mój syn za chwilęma 2 lata i w spacerówce do dziś jeździ na dłuższe spacery na których często zasypia, amorki cudowne dziury nam nie straszne uwielbiam ten wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×