Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne matki przy kawie. Zapraszam!

Polecane posty

Gość gość

Powymieniajmy się doświadczeniami, sprawdzonymi produktami, sposobami, metodami. Niech będzie tu luźno, swobodnie, bez kłótni, wyzywania, wymądrzania, a każdy mile widziany. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w jakim masz wieku dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 14 miesięcy, córka 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniaki 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojniak 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozkręcenie tematu powymieniajmy się może jakimiś produktami, rzeczami z których jesteśmy zadowolone. Ja np. mieszkam koło Rossmanna i jestem poważnie uzależniona od tego sklepu jeśli chodzi o rzeczy kupowane dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fajną kawiarą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka kupuje tena lady w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staram się też być jakaś idealnie książkowa i podchodzę do dzieci raczej na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka 1,5 roku . Jako , że nie mam prócz męża innych osób do pomocy przy dziecku to sprawdził się u mnie bujaczek , dużym ułatwieniem był przewijak na bo plecy bolały niemiłosiernie . Ogólnie niektóre produkty kupiłam niepotrzebnie bo nawet mi się nie przydały , np gąbka do mycia i te wszystkie myjki , wiele produktów do pięgnacji . Przy drugim dziecku na pewno kupię wanienkę na stelażu i chustę , poduszkę do karmienia i zestaw oliatum bo najbardziej przypadły mi do gustu . Z ubranek niepotrzebnie kupowałam bluzy z kapturkiem czy spodenki na szelki . Mata kolorowa z pałąkami sie przydała , ogólnie sporo zabawek mi się uzbierało bo synek je uwielbiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Jaką klinikę polecacie na zabieg zwężenia pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też ma problemy ze skórą bo ma alergię na nabiał, ale używam kosmetyków z Rossa Babydream Med (płyn i kremy) i jestem bardzo zadowolona. Do tego żółte chustki nasączone olejkiem po których nie muszę już niczym smarować pupy, tylko po kąpieli kładę niebieski puder, albo doraźnie różowy krem Extra sensitive. Ten zestaw się u mnie sprawdził i to samo stosuję teraz u córki. A na spacery do buzi i rąk używamy takich niebieskich chustek w małym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stelaża nigdy nie miałam. Od początku stawiam wanienkę na stole albo pralce, a z czasem w brodziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z ubrań przekonałam się bardzo do Lidla (Lupilu). Czasem zaglądam też do Pepco, ale te pepcowe to trzeba bardzo delikatnie prać, bo inaczej długo nie wyglądają zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się też u nas sprawdziły te wszystkie niedrogie rzeczy dla dzieci z Ikei (właśnie wanienka, poza tym niania, śpiworki, mata, leżak i różne drobiazgi typu kubek do nauki picia itd.). Zwykłe, proste, tanie i dobre. Zabawki zresztą też, choć ostatnio coraz częściej kupuję drewniaki i różne drobiazgi edukacyjne z Tigera - mój kolejny ulubiony punkt na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kosmetyki mustela, ciuszki z H&m i smyka, zwłaszcza na wyprzedażach :). Stelaż do wanienki obowiązkowo :), przewijak też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem uzależniona od Lidla ;-) Może dlatego, że mam go pod domem a jak przeglądam gazetki to zawsze wynajdę coś, co się przyda ;-) Poza tym bardzo sobie chwalę wysokie krzesełko z Ikei - prostota i funkcjonalność. No i chusta - kiedyś się z tego śmiałam, a teraz szczerze polecam kobietom, które spodziewają się drugiego dziecka, a muszą doglądać starszego. Poza tym ograniczam sprzęty, większość jest zbędnych albo tylko na chwilę. Mam syna lat 7 i córkę 8-miesięczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja mam 2 miesięczną córeczkę, jesteśmy jak na razie na etapie poznawania się i docierania ;) Widzę światełko w tunelu, bo mała zaczyna mieć coraz regularniejszy rytm snu, bo do tej pory był z tym duży problem (praktycznie nie chciała spać ani w dzień ani w nocy) a jak to było u was? Co do wyprawki, to praktycznie wszystko kupiliśmy przez internet na Allegro, można tam znaleźć wiele rzeczy, które wcześniej oglądaliśmy w stacjonarnym sklepie o połowę taniej np. pościel, przewijak, smoczki itp. Karmię piersią ale był etap gdzie musiałam mała dokarmiać mieszanką i polecam każdej mamie podgrzewacz do butelek, to naprawdę ułatwia karmienie, zwłaszcza nocą i zaoszczędza czas :) A tak to jestem bardzo zadowolona z pieluch i chusteczek nawilżanych z Biedronki, polecam bo moim zdaniem są w super cenie i dorównują drogim pampersom. Polecam też kosmetyki z Ziajki przeznaczone dla maluchów ale też i dla mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że się temat trochę rozkręca. Ja też mam to krzesełko! A Lidla też mam niedaleko i jestem zadowolona z kurtek, swetrów, kombinezonów, butów dla dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda sie zachwyca byle goownami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he co nie... Ja to jestem fajnom matkom bo mam was w dopie i wogule to nie interesujom mnie take prostaczki ja wy. Spiertalajcie i sie po dópach macajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piszecie o kosmetykach, więc polecam blog srokao, gdzie chemiczka porównuje kosmetyki i ich skład np szampon dla dzieci, kosmetyki dla dzieci i czasem wyniki są zaskakujące. Firmowe kosmetyki, wielkich producentów mają więcej chemii niż np kosemtyki rosmanowe. Polecam, dużo ciekawostek można się dowiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w chooy. Byłaś już dziś w biedrze po dady? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej samotnej frustratki, co tu sie wcina: Rozumiem, ze ci dzis Janusz znowu po pijaku przypier*dolil jak wrocil z budowy, w lodowce masz swiatlo i margaryne z Biedy bo po raz kolejny przepil dniowke, a na kaflaku suszysz przesikane pieluchy Fitti i dlatego musisz wyladowac agresje na przypadkowych ludziach z forum plujac w brudny ekran 20-letniego kompa rzezacego jak kosiarka i walac w klejaca wyswiecona klawiature, a jutro kontrola pani Krystyny z GOPS-u i komornik moze znow zapukac. Zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha! Dobre! Ha ha ha! A tak wogule mamónium co to som fitti ???? Nom fajny, fajny ten wontek :D pogadóhy nie z tej ziemni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×