Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gang swieżaków , trzeba oddac ????

Polecane posty

Gość gość
No to super po prostu, ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zapytam w Biedronce.W tym tygodniu miałam odebrać świeżaka,pierwszego I nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten link jest lewy nie widzicie ze strona dp nie ma takiej końcówki ? Stawiam na konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość pluszakow uczula. Dlatego trzeba je prać. Moje dziecko zawsze Ma wyprana zabawkę , moja siostra nie prala do czasu az mała wysypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WCHODZCIE w ten link. To wirus!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden wirus, nawet w radiu słyszałam. Zobaczcie co jest napisane w linku: Biedronka nosi się z zamiarem całkowitego wycofania „Świeżaków” z rynku po napływających zgłoszeniach o przypadkach, gdzie w trakcie zabawy maskotką u kilku dzieci wystąpiły podrażnienia na dłoniach i ramionach. Duże prawdopodobieństwo choroby skóry! „Nie dotarły do nas informacje o incydentach, które wymagałyby udzielenia pomocy medycznej, jednak ze względu na bezpieczeństwo dzieci Biedronka profilaktycznie wycofuje ten produkt z rynku” – czytamy w komunikacie. Natomiast jeden z anonimowych dermatologów wypowiedział się na temat obrażeń dzieci, iż są to ewidentne objawy alergiczne.Maskotki „Gang świeżaków” wprowadzone do sprzedaży były we wszystkich sklepach Biedronka od połowy Sierpnia tego roku. Zabawki można oddawać w każdym sklepie Biedronka, gdzie następnie zostaną przewiezione do laboratorium w Warszawie. Biuro prasowe Biedronka na chwilę obecną wstrzymuje się z udzieleniem szczegółowych informacji na temat zaistniałej sytuacji. Fakty Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tak niepowaznym jak Biedronka. Żenada. Oddam śliwke i nie bede tam nic kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie ryzykowała zdrowia i życia dzieci i bym oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... jasne.... i milion maskotek jedna po drugiej zostaną przebadane w laboratorium. Na stronie jest wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiał z mężem, my oddajemy. Dzięki za link, wydrukuje i azniesiemy do przedszkola. NA tablicy niech zawiesza przedszkolanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury, a milionów tanich maskotek z chińskich sklepów nie trzeba oddawać? I po co miałabym znosić do biedry te swiezaki, bo co? A tu się jeszcze kretynki dopytuja czy muszą oddawać, tak musicie bo jak nie to wam wpadnie do domu cbś i ojciec rydzyk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura totalna , lidl albo inny aldik chcą zyskać klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pworocie z pracy oddaje. I nie zrobie więcej zakupów w Biedronce. Tak narażać dziesiątki dzieci na zagrożenie. Wielka nieodpowiedzialność .Wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 6 świeżaków , kążdego pzred " użyciem " wyprałam w pralce . Zadnych objawów a spi z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha te posty o oddawaniu pisze jedną i ta sama osoba. A co do alergii uczulic może nawet od lat używany kosmetyk czy proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i może uczulać proszek - wtedy go zmienię. Ale nie zmienię na taki co uczula dużo osób. A tu jest wiadomość że te maskotki uczulają! Dziecko może umrzeć nawet! więc TEGO CHCESZ? Narażać swoje dziecko na śmierć chcesz? Ja wole dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i może uczulać proszek - wtedy go zmienię. Ale nie zmienię na taki co uczula dużo osób. A tu jest wiadomość że te maskotki uczulają! Dziecko może umrzeć nawet! więc TEGO CHCESZ? Narażać swoje dziecko na śmierć chcesz? Ja wole dmuchać na zimne. x od kazdej alergii mozna umrzec !! i nie podkrecaj idiotow do oddawania maskotek . biedne dzieci głupich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za ten temat, ja je oddam :( Nie chec aby moje dziecko konało w męczarniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziekuje za ten temat, ja je oddam smutas.gif Nie chec aby moje dziecko konało w męczarniach smutas.gif Zgło x omg a ta idiotka co sama sobie pisze dalej kleci ! z konkurencji jestes np LIDL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to antyreklama,ściema. Trzeba być frajerem, żeby się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od kiedy zaczelo spac z tym swiezakiem dostalo wysypki na twarzy i szyi. To chyba nie jest sciema. A do wczoraj zastanawialam sie skad ta wysypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że mu włosy na rękach nie wyrosły... I wąsy... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jka za x lat pojawią sie problemy ...ftalany z chińskeigo g****a mogą np trwale uszkodizć system hormonalny ale kafeterianki wiedzą lepej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) teraz powinni zwrócić kwotę 49,99zł każdemu co oddał świeżaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydło masowo sie rzuca na te maskotki jakby zabawki ze sklepu nigdy żadnej nie miało. Teraz bydło masowo bedzie zwracać maskotki bo ktoś coś powiedział jakby chińszczyzny i innego dziadostwa w domu nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×