Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdy 3 latek boi się dzieci od zawsze i bawi się tylko sam to co mu jest?

Polecane posty

Gość gość

Dziś na placu zabaw był taki czlopczyk. Raczej nie jest autystyczny bo z dorosłymi ma dobry kontakt. Jego babcia mówiła ze chłopiec ma zaburzenia ale nie mówiła co konkretnie. Co to może być? Głupio mi było pytać. Bawił się albo sam, mówiąc do siebie i ignorując dzieci wokół, albo je odtrącal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dlugo trzymalam ojca za nogawke a gruga reka kopalam w piasku. Chcialam miec go przy sobie a dzieci byly dla mnie dlugo za glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 3,5 roku i też rzadko się bawi z innymi. Dorośli nie sĄ dla niego problemem, jest otwarty i towarzyski dla nich. chodzi do przedszkola i nie sprawia problemów, bierze udział w zabawach. Ale dzieci.. rownolatki mogłyby dla niego nie istnieć. Prędzej zaakceptuje starsze dzieci. Poza tym jest mądrym i grzecznym dzieckiem. Mało choruje, prawie wcale, ladnie je, często okazuje uczucia, ładnie mówi. Także po prostu "taki typ"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć delikatną formę autyzmu skoro powiedzieli ze chory. Ale są takie dzieci które bawią się same. Mój syn 3 lata nie umie się bawić na placu zabaw jak jest dużo obcych dzieci chce iść. W przedszkolu gdy zna dziieci jest ok ale tam też dzieci tworzą mniejsze grupki. Na placu zabaw często bawi się sam lub wytbiera sobie kogoś do zabawy ślicznie się bawi gdy np w piaskownicy jest 1 czy 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Oszalalyscie z tym autyzmem. Autyzm to poważne calosciowe zaburzenia rozwoju. Pracuję z takimi dziećmi. Czemu interesujesz się cudzymi dziećmi? Idź się pobawić że swoim zamiast zakładać temat na forum. Wscibskie babski z Ciebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×