Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdyby można sobie było wybrać płeć dziecka, jaką byście wybrały?

Polecane posty

Gość gość

Gdyby taki wybór był możliwy, co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialam chlopaka ale mam córe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała córkę;) mam 3 synów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za pierwszym razem strasznie chciałam syna a mam córkę a za drugim mówię ze juz mogłaby być druga córka bo była niewielka różnica i wszystko praktycznie po pierwszej córci by było i jest syn :) mam parke i nie zamieniłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parke to mozna miec papuzek lub zolwi. Te dzieci maja ze soba prokreowac, ze nazywacie je "parka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym córkę, bo mam już syna. Gdyby od początku można było wybierać, też bym tak wybrała, bo zawsze chcieliśmy z mężem parkę a lepiej jak brat starszy, to będzie bronił siostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14... dokladnie... tez drazni mnie nazywanie rodzenstwa parka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn, ale to pewnie dlatego, że mam już 3 córki, gdyby było odwrotnie, to pewnie córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka ... chcialam córke i ją mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam córkę kiedyś ale życie zweryfikowalo że mam 5synow I cieszę się że nie muszę znosić kobiecych fochow problemów z chłopakami ubraniami makijażem i wlosami Moja koleżanka ma dwie córki i podkład jej się kończy w miesiąc. No wszystko podbierają ciuchy i kosmetyki. Caly czas chcą kasę na coś i Trzaskaja drzwiami A ja kupujemy młodym dresy gry na play station i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę i synka. Gdybym miała mieć 3... hmm. Ciężka decyzja. Synek jest kochany, słodki Ale to typowy chłopiec z masa energii i potrafi dać popalić. Córka z kolei jest śliczna, rozsądna Ale czasami ma fochy. U trzeciego dziecka wolałabym wybrać bardziej osobowość, charakter niż płeć gdybym miała możliwość bo płeć tak naprawdę niewiele mówi, jakie to dziecko. Chciałabym wesołe maleństwo, otwarte na ludzi, odważne Ale jednocześnie posłuszne. W sumie nie ważne czy byłby to chłopiec czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że synka. Jak miałabym już synka, to płeć drugiego dziecka byłaby mi już obojętna. Druga mogłaby być nawet córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że córkę.... córkę wiem jak wychowywać na mądrą, fajną i niezależną kobietę. Syna chyba bym nie umiała - chodziłby w rurkach jak gej albo jakiś maminsyn. Nie wiem ale u nas w rodzinie same dziewczynki, nie umiem wychowywać chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córeczka oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynkę.... faceci to huligani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieć dzieci. Poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak ktoś nie ma , nie moze mieć to logiczne że wszystko jedno jaka płeć, a temat jest z konkretnym pytaniem mam corkę, drugie dziecko też chciałabym corkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ależ ja mam troje dzieci:-) wspaniałych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym miec syna, aczkolwiek dziewczynka z piegami mialaby latwiej ( jestem piegowata i slabo przezylam podstawowke) wiem ze inne czasy itd.. moja mama jest piegowata, ja tez i jestem pewna , ze moje dziecko rowniez bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piegi są super, choć wiadomo co za dużo to nie zdrowo, ale piegowata twarz to dla mnie twarz z charakterem, takie niebo z gwiazdami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że syna. Tak go sobie wymarzyłam , że zanim poznałam płeć, mówiłam "on". Pierworodny musi być syn, reszta obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 synów i byłoby mi obojętne, ale ze wskazaniem na 3 chłopaka. No czuje,ze w rodzinie brakuje mi tego Stasia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piegi podobaja sie osoba ktore ich nie maja a te co maja ich nienawidza. Tak jak z wlosami, jedna chce loki a ta ktore ma to wolalaby proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mezem mowilismy wczesniej,zechcielibysmy miec corke, a jak zaczelismy sie starac, to z premedytacja bylo w szczyt owulacji, wiec obydwoje jestesmy przekonani ze bedzie to syn i ja tak od poczatku czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×