Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie kupię tanie dekoracje ozdoby URZĄDZANIE SALONU ZIELONA JESTEM

Polecane posty

Gość gość

j.w. czy ktoś mógłby mi pomóc? mój salon i reszta domu sa strasznie nudne, chciałabym je jakoś ożywić.... czy ktoś zna jakieś strony, sklepy gdzie można kupić tanie dekoracje? mój salon jest nudny.... meble jasno-ciemno brazowe sciany bita śmietana plus czekolada, dla zaintersowanych i chcących mi pomoc wyślę zdjęcia pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ikei mam bardzoooo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przez net, na allegro sa produkty ikei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to ja wiem, ale ja nie wiem co by ożywiło salon, nie chce mieszać..... kompletnie nie czuję stylu i gustu tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do brązu dorzucilabym dekoracje w kolorze kiwi,zeby ozywic lub fuksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypoczynek jest koloru ciemny brąz, dywan shaggy jasny krem, 3 sciany bita smietana, sciana naprzeciw wypoczynku rama czekolada a srodek brudny biały..... okna tez ciemny brąz a meble jasne okucia a boi też ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloooooooooooo
mam podobne kolory w salonie i pokoj jest w stylizacji tylko tych kolorow, nie jest wcale "mdło", bo oryginalne dekoracjew greckim stylu nadaly mu klimatu ale jak ktos wyzej pisze kiwi do brazow super pasuje, jakby mi sie znudził pokoj(a to nie predko) to wlasnie bym kiwi dorzucila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam super gadżet - naprawdę nie drogo :) myślę że będzie dla pani idealny do ozdobienia domu :) allegro.pl/naklejka-na-sciane-dekoracja-dekor-100-cm-i3723118385.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco. Tanio można znaleźć ciekawe ozdoby np obrusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za pomysł z naklejką :), jakieś jeszcze rady? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa sukcesu to ładne zasłony i dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o dywan to jak wspominałam shaggy kolor kremowy, a firanki - mdłe zwykłe proste, upiete, nie mam zbyt wiele mozliwości mam dwa okna w salonie 160 na 100..... a pod oknami grzejniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup dodatki w kolorze np turkusowym, Zasłony poduszki na meble. ładne są takie filcowe podkładki an stół. Wydasz kilka zł a będzie fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedz PEPCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Domu
Ja polecam dawny MEGAstore.pl - teraz Nexterio: http://nexterio.pl/. Bardzo fajny sklep, przeogromny asortyment w przystępnych cenach, wszelkiego typu akcesoria, meble, materiały wykończeniowe, rzeczy przydatne przy remoncie. Razem z mężem zaopatrywaliśmy się tam podczas ostatniego remontu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leroy merlin, piotr i pawel ma dzial z dekoracjami, w kazdej wiekszej galeri handlowej sa sklepy z dekoracjami. Jest tez wujek google, ktory prawde C***owie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Na allegro ja szukałam. Tzn... szukałam inspiracji za pomocą google. Wpisywałam różne rzeczy typy fajne ściany, pomysł na salon itd, itp. Przedpokój np wymyśliłam w głowie... miał być afrykański. Na allegro szukałam rzeczy- chciałam ciekawy wieszak- wynalazłam z metaloplastyki w kształcie drzewa. Maski, duży bambus na ścianie (naklejka) i obrazki o tej tematyce. w Lidlu np kupiłam figurkę afrykanki- śliczna, bo nie taka jednolita, tylko no taka fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Salon np spieprzyłam, bo robiłam go za długo i zaczęłam od ścian- a to błąd! Bo wyszło zbyt ciemno (ściany jagodowe). Jak już miałam wszystko to zmieniłam ściany, kanape i jest super! Mam 2 kolory- jaśniutki krem i ciemny fiolet. Kolory przechodzą w połowie dwóch przeciwległych ścian w formie pasów na przemian- wygląda to fajnie bo nie jest nudne i agresywne jak "2 sciany takie i 2 takie". Na fioletowej ścianie mam jasne skórzane fotele i stolik a na jasnej i kawałku okiennej fioletowy narożnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Na pasach wisi Tv, pod nim niska komódka, obok jeszcze jedna komoda. Mam też dużego kwiatka i jeszcze jedną komodę i tyle. Dywan to biały, puszysty shaggi Firanki to białe proste makarony a na karniszu do zasłon mam fioletowe z koralikami makarony poupinane. Żyrandol jest przełamaniem takiego nowoczesnego stylu i jest z białych kryształków, pięcioramienny z żarówkami imitującymi świeczki. Wygląda przytulnie i naprawdę ładnie. sorry ze w czesciach ale za spam brało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o ściany to u DCN Gallery dostaniesz nie tylko świetne obrazy canva z naturalnych materiałów, ale możesz też poczytać o inspiracjach na ich blogu http://www.dcngallery.pl/blog/ . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka567
Może spróbuj poszukać na stronie www.sweethomesklepik.pl. Ja tutaj znalazłam dekoracje do pokoju mojego dzidziusia. Ogólnie jest w czym wybierać, a rzeczy mają markowe, porządne. Pozdrawiam. Jolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala  ma kota
masz bardzo dobrą bazę. a przez to mozliwosci mnóstwo. np juz wymieniany turkus-przepieknie wyglada w pokoju w połaczeniu z brazem. albo czerwony. ja osobiscie mam teraz dodatki czerwone , ale jak mi sie znudzi to przejde na turkus. wystarczy ze na kanapie połozysz pare dekoracyjnych poduszek w wybranym kolorze , do tego obrusik/bieznik na stół. ja mam jeszcze poprzykrywane fotele i kanape ze wzgledu na małe dziecko (z tym ze w takim wypadku mam neutralne poduszki) do tego pare doniczek ewentualnie jakies wazoniki/szkliwo czy inne d**erele. i tyle. nie musisz od razu zmieniac kanap czy wyrzucac dywanu. ja równiez najbardziej polecam pepco bo tam takich artykułów jest ogrom i nie wydasz majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKownacka
Myślę że świetną formą ozdoby są wszelkiego rodzaju fototapety czy naklejki, zerknij tutaj i poczytaj http://alarte.pl/news/show/26.html akurat na coś takiego właśnie wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.taniedekorowanie.pl lub w sklepie pod tą samą nazwą w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×