Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GDZIE LECIEC NA FERIE ZAGRANICĘ TAK NA SZYBKO

Polecane posty

Gość gość

w lutym? co polcacie, gdzie jest powyzej 25 stopni, tylko nie Egipt,bo juz tam bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karaiby. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspy Kanaryjskie, a najlepsze plaże na Furteventurze. Zresztą kazda wyspa w tym archipelagu jest fajna i inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę na Lanzarote, ale tam będzie raczej koło 20. W popularnych kierunkach w lutym raczej gorąco nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wcześniej
Madera lub Kanary - niedaleko, Europa, bezpiecznie i spokojnie, a pogoda pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze masz Maroko i Zjednoczone Emiraty Arabskie z tych niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maledivy, mosambic. to zalezy co chcesz na tych feriach robic? nurkowac czy tylko na plazy lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecę kanary ale z tych wszystkich gran Canarie. Ja akurat w lutym ne byłam ale znajoma była i mieli super pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowacja. Svätý Jur. Horský hotel Eva. Blisko Austrii, Węgier... Tanio i obficie w jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy w marcu u kwietniu na Gran C. Prawie zawsze mieliśmy kilkadni deszczu. Zresztą moje ukochane plaże są na Fuercie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
jak masz kase to Kuba, Dominikana... pogoda rewelacja, woda ciepla, na Dominikanie woda 27stopni, super klimat, piekne plaze i luksusowe hotele, duzo fajnych fakultetów, my lecimy 3 raz pod koniec lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
Ja tez polecam Karaiby Zima.Super pogoda ,cieple morze I piekne widoki.My bylismy na Dominikanie w Punta Cana polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
my tez bylismy w Punta Cana:), w Puerto Place i znow Punta Cana:) - bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica lalala
Jezeli Kanary to gran canaria albo fuerteventura, swietne plaze, chociaz teraz jest sezon wiec duzo turystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Kanarach teraz jest 23-24 stopnie,ale zimnia woda wiec jesli marzy wam sie kapiel to niestety woda jak w naszym morzu latem, moim zdaniem szkoda kasy na Kanary teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
my Punta Cana,Bayahibe w hotelu Dreams La Romana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
my Grand Palladium Bavaro Resort &Spa jesli bedzie chcieli tam sie ponownie wybrac polecam ten resort, przepiekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
dzieki bardzo ,ale raczej za kazdym razem wybieramy cos nowego ,swiat jest taki duzy i jest tyle pieknych miejsc do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
Ale bylismy w Bavaro na plywaniu z delfinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
mama a bylas na wycieczce katamaranem na Saonie(bo na mnie ta wyspa wywarla super wrazenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
:) my tez super było, syn z mezem plywali tez z rekinami i plaszczkami, ja nie, zwiedziliśmy już trochę miejsc, ale tam co 2-3 lata wracamy,cudownie miejsce, raj na ziemi a byliscie z Manati Parku? jedliście langustę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
własnie na Samoa nie byliśmy, teraz sie wybierzemy, bo lecimy sami, taki romantico wypad:) tylko we 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
znajomi byli i bardzo polecali( oni juz z 5 razy byli), dla dzieci nuda tam, to taki wypad bardziej dla par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
Wiesz co nie ,nie bylismy .Wbralismy 3 wycieczki :Saone,plywanie z delfinami i speedboat.Nam sie bardzo podobalo na Dominikanie ale za kazdym razem wybieramy cos nowego.Zaraz po Dominikanie bylismy w Meksyku Rivera Maya I tez bylo super ,bo klimat taki sam jak na Dominikanie ,ale zawsze cos innego,mielismy okazje zwiedzic Chichen Itze(czy jakos tak :) ) .Teraz mam niemowlaka w domu wiec mamy przerwe od egzotycznych wycieczek,ale marzy nam sie Tajlandiaczy Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
tez myslimy nad Tajlandia lub Tanzania, babka z biura podrozy co jakis czas podsyła nam fajne oferty na @, ale męża kusi Kenia wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
To bardzo polecam wam Saone ,naprawde super taka dzika bezludna wyspa.A widoki to poprostu raj na ziemi ,brak mi slow by to opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
No Kenia to super sprawa ,tylko pewnie trzeba zrobic dodatkowo szczepionki przed wyjazdem:) A na Karaiby nie trzeba miec szczepien co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
tak wiem o szczepionkach, ale to pewnie w nastepnym roku na zimę, bo troche przy bogato by było:D chociaz kto wie... czasowo mozemy sobie pozwolic, gorzej kasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cypr, Maroko jak chcecie blisko, Kanarów nie polecam teraz tak jak ktoś wyżej juz pisał czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×