Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawka 28

gdzie na Mazury ?

Polecane posty

Gość wawka 28

Witam , planujemy z męzem wypad na weekend majowy na mazury ale jeszcze nie jesteśmy dokładnie zdecydowanie gdzie . moze sa tu osoby z mazur które podpowiedzą nam ciekawe miejsce , jedziemy z 4 letnim synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki:)
hotel Gołębiewski, super relaks dla rodzicow i atrakcje dla dziecka, można tez konno pojeżdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka 28
a czy ktoś był w takiej miejscowości jak Ełk lub Pisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghcfhdfhfhdfhdfhdfhdfsdfsfafa
giżycko polecam, cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki:)
byłam w Piszu, kilka razy:) miszkam 60 km od Pisza, ale tam nic nie ma, jedynie ośrodek Wiartel ale tam jest nuda, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszaninka
jestem z Pisza i muszę przyznać że tu nic nie ma , fajnie wypocząć mozna w Mikołajkach lub Giżycku jest tam wiele atrakcji zwłaszcza w chotelu gołębiewskim . Ełk no cóż ma piękną promenadę do okoła jeziora ale jakoś specjalnie rekreacyjny nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swobodno nad jeziorem
Limajno obok dobrego miasta :D nie pozalujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
podłączam się pod temat:) też czegoś szukam..ale bardziej w kierunku morza..chociaż Mazury też by mógłby być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najbliżej Wawy zna ktoś
jakiś ośrodek z domkami letniskowymi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
z czystym sumieniem mogę polecić Giżycko , piekne miasto , co roku wyjezdzam z rodziną tam na wakacje , jesteśmy zachwyceni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszywana mazurzanka
To zależy czy chcecie aktywnie i rozrywkowo wypoczywać w tłumie to polecam Ruciane Nida, Giżycko. Np. spływ kajakowy Krutynią. Natomiast, jeżeli wolicie ciszę i spacery nad brzegiem jeziora to Mazury Garbate czyli okolice Ełku i Olecka. W miastach rozrywek za dużo nie ma, ale są sielskie wsie wkoło ;) Można też iść na spływ kajakowy rzeką Ełk, ale tam mniej chętnych na taką atrakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym Giżycku widzicie?
jak pogoda nie dopisze to lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym Giżycku widzicie?
dziewczyny ale w Rucianej też jest nuda, malutka wies, była w tamtym roku(blisko mamy) i spedzilismy tam 2-3h, spacer, obiad i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszaninka
Ruciane -nida ozywa tylko w sezonie tam faktycznie nic nie ma , pełno restauracji barów pizzeri . jedyną akrakcją jest to że można się statkiem przepłynąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w dwóch miejscach
i w obu było strasznie nudno... Dzieciom odwalało już po 4 dniach. A były to Swaderki i Marózek. Wypoczęli chyba tylko dziadkowie, bo oni lubią jak się nic nie dzieje poza obserwowaniem zmarszczek na tafli jeziora. My rodzice się nudziliśmy szczerze mówiąc. Ciekawiej by było wynająć jacht i opłynąć mazurskie jeziora śpiąc na pokładzie w różnych kejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w dwóch miejscach
Tak na prawdę w większości tych wiosek czy to w ośrodkach czy na polach campingowo-namiotowych jest cholernie nudno. A najgorzej jak ktoś ma tam daczę - uwiązany do końca życia w tym nudnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazury sa nudne
szkoda czasu i kasy, już wolalabym zrobić grilla na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w dwóch miejscach
Jedyną mazurską atrakcją jakiej nie dostanie się nigdzie indziej w Polsce są mazurskie jagodzianki latem! :D Jeździliśmy po nie codziennie aż do Olsztynka. Tak jak przeciętna jagodzianka w kraju to 90% buła i 10% (na około łyżeczka) jagód, tak na Mazurach są to totalnie odwrotne proporcje! 90% świeżuśkich wylewających się wręcz jagód i tylko 10% cienkiej otoczki ciasta! Pyszności! Do tego ciepluteńkie, świeżo pieczone! :D No ale poza jagodziankami nuuudno. Poza dziadkami będzie się jeszcze tylko podobało psom z bloków, bo wreszcie będą się mogły wyhasać i przekopać kawał gruntu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Mazurach naprawdę nie ma co robić, tam można na 1 dzień pojechać, ale nie dłużej:) ja mam blisko ma Mazury i jak jedziemy to właśnie na cały dzień i to w pełni sezonu, poopalać się, pokąpać w jeziorze, ew. rower wodny:) jeśli chcecie koniecznie te Mazury to rzeczywiście Hotel w Mikołajkach ma fajne atrakcje(jak nie byliście to: sa tam zjeżdżalnie, sauny, jaccuzi, dyskoteka, kręgle, bilard,w sezonie sztuczne lodowisko, bardzo dobra restauracja) - polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdgfsfvvdf
na Mazurach nie ma co robić??? a wycieczki do lasu, a ścieżki dydaktyczne, a muzea, a standardowe jezioro i jego rozrywki? Po co jechać pół Polski i zagnieździć się w hotelu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby isc do lasu, to nie trzeba na Mazury jechać:D, jezioro - ? , maja u siebie Zalew Zegrzyński:D, na Mazurach naprawdę nie ma nic ciekawego, to miejsce dobre dla małolatów pod namiot, nie polecam, jeśli już to ten Gołębiewski lub zmieńcie kierunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina282828
Na Mazurach najlepsze są spływy kajakowe, a jeśli wybierasz się tam na weekend, to polecam Tobie weekendowy spływ kajakowy: http://www.splywy.pl/splywy-weekendowe/ pływając kajakiem po mazurskich rzekach można naprawdę odpocząć, ten co raz zasmakuje tej przyjemności będzie chciał już wracać tam w nieskończoność :) Pozdrawiam Serdecznie, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mazury to żeglarstwo !! :) ja płynę z koleżanką już w czerwcu 29.06 z zeglujznami (choć mają też inne terminy jesli kogoś interesuje http://www.zeglujznami.pl/terminy/). Poznałam ich roku temu i na prawdę wykręcone towarzystwo. Ktoś jeszcze lubi żeglarstwo na Mazurach ? Pozdrawiam Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare jablonki niedaleko olsztyna i ostrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy co kto chce, jak się szuka atrakcji, to do większego miasta trzeba uderzać. Jak dla mnie, czy jezioro, czy morze, jedna chwała, mniejsze miejscowości zioną nudą i tyle. Ale po takiej rocznej gonitwie ja potrzebuję zrzygać się z nudów, dosłownie. Tego mi trzeba. My w sumie prawie na Mazurach mieszkamy i mamy bliżej do jezior, niż nad morze. Mimo wszystko teraz drugi rok jedziemy nad jeziorko. Morze ... dobre na weekend. Może w sierpniu pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, my odkryliśmy cudne miejsce - Kal 3 km za Węgorzewem. Coś jak półwysep helski, tylko na jeziorach:-D wrzućcie w neta, zobaczycie. Po prostu cudne miejsce. Może spokojne, ale dla amatorów jezior będzie fajnie. I jest tam ośrodek wypoczynkowy, jak również dużo kwater prywatnych. W tym roku jedziemy do ośrodka, ale rok temu byliśmy na prywatnej kwaterze, super warunki za nieduże pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spływy kajakowe, to ja preferuję np. szlak Krutynia, więcej na ten temat można przeczytać na moim blogu o spływach kajakowych http://splywy-kajakowe-mazury.blogspot.com pozdrawiam serdecznie, Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona z kajaków na sloniksplywy.pl... Obsługa na najwyższym poziomie i zróżnicowane, dobre ceny. Organizują spływy- Jeziorak, Drwęca, Wel, Osa, Liwa, Kanał Elbląski i wiele innych rzek. To też szkoła kajakarstwa, kanadyjkarstwa i żeglarstwa, więc i nauczyć można się co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×