Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

torcik55

Gdzie najtaniej in vitro w Polsce ceny lekow???

Polecane posty

Juz blisko 11 miesiecy staramy sie o maluszka badania moje i meza ok cykle prawodlowe,jajeczkowanie pod kontrola dochodzi do owulacji jajeczko peka i dalej nic juz przestalam wiezyc ze czas i odpuszczenie sobie przyniesie rezultat planujemy w styczniu starac sie o zaplodnienie in vitro prosze pomuszczie w wyborze kliniki w rozsadnej ceni i powiedzcie jakie badania trzeba miec zrobione jakie leki sie przyjmuje i jak dlugo prosze o opisanie przebiegu takiejj procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie tobie dziwie
i ty wierzysz w in vitro??? to ominiecie problemu! Moze masz za malo badan,niesparwdzona droznosc,nie zrobiona histerokopie lub laporoskopi! badaj przyczyne,a nie omijasz problem i nabijasz kase klinikom in vitro!! osobiscie polecam raczej klinike naprotechnologii!tam badaja kompleksowo ipo wykeczeniu mozesz miec nawet 5 dzieci,za DARMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sraty pierdaty, 5 dzieci!tylko czas traciłam przez to całe napro...i omal nie było za późno. Centrum bocian Białystok- in vitro metodą ICSI=3900 + leki do stymulacji. Mnie to wynosło około 9000 zł, ale dość ciężko się stymulowałam, dlatego tak dużo. znam dziewczyny, które zamknęły się w 6000zł. chodzi tu o długi protokół, krótki jest tańszy. to jedna z najtańszych klinik w Polsce i ma dobrą statystykę, u mnie zaskoczyło za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wiesci mam nadzieje skorzystac a co do wczesniejszej opini mam juz synka 10 lat jestem zdrowa i badania wszystkie posiadam wiec nie bede czekac i rodzic dzieci po 40 chce sie cieszyc ich dorastaniem w rozsadnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
torcik55, może byś najpierw inseminacji spróbowała? Chyba że masz niedrożne jajowody, to bez sensu. Za IUI zapłacisz z 400 zł (ja tak płaciłam) a na in vitro musisz mieć ok. 10 tys (zależy od stymulacji). Myślę, że warto zaryzykować, a nuż się uda? A gdzie mieszkasz? Bo w Białymstoku klinika jest tańsza, ale jeśli mieszkasz na przykład we Wrocławiu to dojazdy cię wykończą (nie tylko finansowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
a jeśli chodzi o badania to bez sensu robić wcześniej (wystarczy to, co masz), bo potem i tak każda klinika chce robić swoje badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszmanka
Obecnie jestem pacjentką invimedu we Wrocławiu, ale udało nam się za pierwszym razem, chociaż u nich rzadko komu się nie udaje, także szłam na leczenie optymistycznie nastawiona i okazało się, że słusznie :) W większości przypadków jednak udaje się za drugim lub trzecim razem. My jednak mieliśmy ogromne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawaaleksandra
My chcemy próbować w Invimedzie w Warszawie, bo u nas w grę wchodzi jedynie in vitro z komórką dawczyni, a tam dają najwięcej komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarka
Czyli ile? U nas też bedzie in vitro z kd, jeśli się zdecydujemy, ale nie chcę podchodzić do wielu zabiegów, bo nie wiem jak to zniosę. A chyba większa ilość komórek to większa szansa na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka245
W Warszawie, jeszcze mozna skorzystac z refundacji przez panstwo. Trzeba spelnic okreslone kryteria. Dowiadywalam sie w Invimedzie, bo staramy sie z mezem o dziecko juz ponad 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×