Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadia

GDZIE RODZIć ??

Polecane posty

Gość arkadia

przeglądałam własnie topic MOJ POROD - zle wspomnienie!! i jestem przerazona!! dziewczyny!! piszcie wszystko na temat szpitali o ktorych wiecie ze sa warte polecenia ( o tych beznadziejnych juz sie dosc naczytalam ) piszcie o swoich dobrych przezyciach... przeciez porod ma byc dla nas najpiekniejsza chwila... przyjeciem na swiat tak dlugo oczekiwanego bobaska :) niech wiec bedzie niezapomnianym przezyciem!! zaslugujemy przeciez na to zeby rodzic godnie!! tylko gdzie?? gdzie bedzie nam najlepiej?? ja dodam ze jestem z Żor ( woj. slaskie ) i do tej pory myslalam ze bede rodzic w Zabrzu ( tam ordynatorem jest moj lekarz prowadzacy ) a teraz sama nie wiem... nie znam nikogo kto moglby podzielic sie ze mna wspomnieniami z tamtejszej sali porodowej... moze wiec ktoras z Was cos podpowie?? swoja droga coraz czesciej docieraja do mnie pochlebne opinie na temat porodowki w Żorach... mam w glowie zupelny mentlik... czekam na wszelkie opinie :) i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety następny topik o tym temacie.Wpisz w wyszukiwarke a znajdziesz.Ten sam temat co 2 dni będzie kazda omijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia
dzieki domonika :)) fakt!! nie sprawdzalam!! ale juz nadrabiam zaleglosci... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×