Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kureczka

Gdzie rodzic w Bydgoszczy????

Polecane posty

Gość kureczka

W "dwójce" czy w Bizielu???? Pomóżcie mi prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka
nie ma zadnej z bydgoszczy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rodowita bydgoszczanka, ale niestety po pierwsze juz tam nie mieszkam, a po drugie jeszcze nie rodzilam, ale moge ci powiedziec co slyszalam mianowicie kiedys lepiej bylo w bizielu, na kapuchach z kolei odwalali masowke teraz za to standard jest mniej wiecej taki sam, ale poniewaz nadal najwiecej porodow przyjmuja na kapuchach, to najwiecej opinii spotkasz o tym szpitalu - ogolnie zbiera pochwaly i nawet jest dosyc wysoko w notowania na \"rodzic po ludzku\" o bizielu slyszalam malo - ale rowniez raczej pozytywnie, slyszalam tez, ze na noworodkowym pielegniarki biegaja tam w kolorowych fartuszkach, zeby dzieci nie straszyc szpitalna biela i generalnie dla lepszej atmosfery :-) moze zobacz na \"rodzic po ludzku\" czy nie ma nowych opinii i generalnie jaka jest opinia ogolna a tak to... moze na gazecie bedzie wiecej na forum regionalnym bo tutaj z tego co zauwazylam malo bydgoskich mam :-) jakos ta nasza bydgoszcz malo internetowa ;-) pozdrawiam cieplutko krajanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w bydgoszczy jestem :-) rodzilam w dwojce na kapach i szczerze to opieka poloznych jest do kitu z kolei moja kumpela rodzila w bizielu i byla zadowolona w bizielu sa jakies bakterie ale maja super sprzet w razie gdyby cos z dzieciatkiem bylo nie ta z dwojce pol godz po porodzie kazali mojemu mezowi jechac do domu bo odwiedziny sa o 12 wiec lipa na maksa w bizielu maz czy mama moze przy tobie siedziec prawie cala dobe, od rana do samej nocy wybor nalezy do ciebie jak bym miala jeszcze raz rodzic to na pewno pojade do biziela :-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zalezy od tego, na kogo sie trafi z dwoch moich najblizszych kumpelek rodzacych - obie rodzily na kapuchach i obie sa bardzo zadowolone, w obydwu przypadkach maz i mama byli przy porodzie i potem mogli siedziec ile chcieli - dziewczyny nie lezaly tam same a o poloznych tez wypowiadaja sie bardzo dobrze - zadna z kumpelek nikogo nie znala tam, trafily na przypadkowe panie i obie byly zadowolone z podejscia personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja i moja przyjaciolka rodzilysmy w dwojcei moja kuzykna tez i wszystkie niemilo wspominaly ten szpital a ta co w bizielu rodzila jest 100% zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgoda - ja sie przeciez nie upieram, ze dwojka jest zajefajna zreszta - sama nie rodzilam a co do dwojki - to faktem jest, ze zbiera pozytywy we wszystkich rankingach i jakos tam w nich goruje moze to kwestia tego, ze faktycznie nadal tak jest, ze w dwojce odbiera sie wiecej porodow i stad wiecej jest tych opinii pozytywnych? ja znam dwie i obie sa pozytywne ale proponuje poznac wiecej opinii :-) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×