Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja

gdzie trzymacie ubranka i podręczne rzeczy waszych malenstw?...

Polecane posty

Gość ajajaja

Czy kupowaliscie specjalistyczne komody z przewijakiem i szufladami,a moze zwykłą komodę,lub szafkę,czy tez nic?...My juz za kilka tygodni mamy powitac córcię i jak narazie myslimy o komodzie...Pytanie tylko czy powinna byc bardzo duza,czy wystarczy taka o standardowych wymiarach klasycznej szafki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam komodę z rozkładanym przewijakiem (model diktad z ikei, jakbyś chciała zobaczyć, jakto coś wygląda) i to jest bardzo dobry wynalazek. Gdy dziecko wyrasta z przewijaka składasz nadstawkę i powstaje półka na zabawki, książeczki,czy pzrybory higieniczne. Przewijak może leżeć na lóżeczku, tylko że wtedy zajmuje pół długości łóżeczka i jeśli zamontujesz jeszcze karuzelę, to możesz mieć trudności z włożeniem do środka niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo-------tez mam ta komodke i jestem za-chwy-co-na wprawdzie teraz przez chwile sluzy jako komoda na moja bielizne i jednoczesnie szafla na tv, hehe, alae za pol roku znowu bedzie uzytkowana zgodnie z przeznaczeniem. te 500 zł. to byl dobry wydatek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam komode z przewijakiem firmy drewex Maja jak przewijak bedzie juz nie potrzebny to mozna zrobic półeczkę, polecam do tego mam przy łożeczku szuflade ale w sumie jak materacyk jest wysoko to duzo kurzu sie w niej zbiera bo niestety jest odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamy tą komodę Diktad Ikea i też muszę przyznać, że jest świetna. Odradzam z kolei przewijanie na łóżku. Nic nie można znaleźć, bo a to coś wlezie pod narzutę, tu trzymaj dziecko, tu szukaj pampersa - a tak to mam wszystko pod przewijaczkiem elegancko powkładane, tylko wyciągam, rozkładam i wciskam na dziecko ;) Super-wygoda, naprawdę. Nie polecam z kolei takich na łóżeczko. Bylam u koleżanki, która urodziła dwa miesiące przede mną i zaopatrzyła się właśnie w taki - fatalny wybór. Zakładaj to, wkładaj, ble ble ble. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zakupilam ozeczko z komoda.. tworza jednosc.. pozniej zdejmuje sie z lozeczka komode i jest taki tapczanik dla malca.. a w komodzie mam przewijak.. albo taki maly..albo mozna go rozlozyc ..na czesc lozeczka..i twozy wielki przewijak na ktorym zmieszcza sie pieluchy malenstwo kosmetyki i jeszcze zabawki... miejsca w brud:) a pod reka masz wolne polki (otwarte) w ktorych trzymac mozna podreczne rzeczy jak pieluchy.. szuflady i szafke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za to
nie posiadałam żadnej komody z przewijakiem:) przewijałam na łózku i było ok:) kwestia nauczenia. A przybory trzymałam w zwykłej komodzie: ubranka ,kosmetyki ,pieluchy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewijak miałam nakładany na łóżko, służył mi około 4 miesięcy, a później przewijałam na łóżku, ubranka trzymałam w szufladzie, a pieluchy, kocyki i inne w dużym drewnianym kuferku, który teraz służy na zabawki. Jeżeli chcesz kupić komodę czy coś innego to najlepiej takie które z czasem bedzie można na co innego wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kwestia porównań: mam dwoje dzieci, pierwsze było przewijane na tapczanie, drugie na tej komodzie diktad i... mój kręgosłup jest bardzo wdzięczny firmie ikea. Z przewijaka korzystałam do ukończenia 8 miesiąca. Ps. Komode kupiłam na allegro za 300zł (w tym wliczony transport) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×