Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITKA300

gdzie ubieracie swoje dzieci?

Polecane posty

Gość ANITKA300

Witam.Gdzie kupujecie ciuszki dla swoich dzieci?bierzecie udzial w aukcjach?podobaja mi sie kolekcje z zary h&m-u mothercare moze ktos zna jakies firmy ktore produkuja rownie ladne i dobre jakosciowo ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammaaaaamma
ja ubieram swoje dziecko w jego pokoju a przed wyjsciem na zewnatrz w przedpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie odp jest jedna
moje dzieci ubiera ostatnio Gosia Baczyńska, bo Maciek Zień im się już znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesio7789
chyba w domu,bo raczej nie na dworze za zimno brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jakiegos bzika na markowe ubrania owszem kupuje wojcika,reserved kids, h&m jak rowniez w zwyklych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLOKOL
ja w ciucholandzie i żyje już 8 lat ,a marki są prawie wszystkie za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to sie oplaca
kupic na allegro cala pake odziezy uzywanej za 100zl ? kupowal ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Podobne do H&M sprzedaje Cubus i KappAhl, a podobne do Mothercare sprzedaje Marks&Spencer, Next, Bhs i trochę droższe Mexx. Polecam jeszcze C&A - szczególnie dla najmniejszych dzieci. Ja kupuję ciuchy dla dzieci najczęściej w 3 pierwszych sklepach: bieliznę i piżamy dla starszych dzieci w KappAhlu, skarpety w Cubusie i H&M, obuwie w H&M i Crocs, ciuchy ogółem głównie w H&M i Cubusie, nieraz w KappAhlu, a ciuchy sportowe w Cubusie i H&M. Dla młodszych dzieci podobnie: body głównie w KappAhlu i H&M, pajace w Cubusie (i czasami Next), jeansy i skarpety H&M i Cubus, spodnie dresowe i materiałowe KappAhl i H&M, kurtki H&M, ciuchy wyjściowe (okazjonalne) najlepsze jak dotąd widziałam w KappAhlu. Czasami zdarza mi się kupić body, śliniaki lub jakieś zabawki niemowlęce w C&A. Miałam też 1 pajac, 1 śpiochy i 1 body z Cool Club (Smyk). W ZARA kupuję rzadko i w zasadzie jedynie wyjściowe ciuchy na różne imprezy okolicznościowe - kiedyś tylko tam były takie ciekawe, eleganckie rzeczy, ale teraz prawie zupełnie przerzuciłam się z takimi zakupami do KappAhla. Zresztą w Zarze nie ma rzadnych fajnych, praktycznych ciuchów niemowlęcych, tylko takie mało wygodne i nie na co dzień, a dziecku ma być przecież wygodnie. W Mothercare i warszawskim Next nie ma z kolei fajnych rzeczy dla starszych dzieci, tylko praktycznie same niemowlęce. Te dla przedszkolaków są strasznie bogato zdobione i czasem niepraktyczne, a ja tam stawiam na prostotę. :) Z Mothercare polecam natomiast bawełniane pledy dla niemowląt, czapki, elementy pościelowe (mają śliczne prześcieradła, quilty, ochraniacze na szczebelki i koce), przewijaki i drobne akcesoria dziecięce, typu śliniaki i niektóre kosmetyki. Body z Mothercare niespecjalnie do mnie przemawiają, bo są w wielkich 5-pakach, z których zawsze 2 mi się podobają, a 3 już nie i mam problem. :) W Next-cie jest trochę lepiej, mają ładne pajace i rampersy, ale body takie sobie (szczególnie dla noworodków są średnio fajne - za dużo pasteli). Za to jest tam coś dla mam - fajne kapcie i parasolki. W M&S ciuchy wyglądają podobnie do Nexta, ale te z Nexta wydają mi się ładniejsze. Bhs - za dużo pasteli, ale za to w kompletach do koszulek dziecięcych są małe maskotki. :) W Reserved mało kupuję i rzadko tam zaglądam. W 5-10-15 i Wójciku mało co mi się podoba i bałabym się że ich rzeczy mogą się łatwo zniszczyć w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niedawno kupowalam w hurtowni odziezowej ale po paru praniach z tych ciuchow zrobily sie szmaty :O wiec zaczelam kupowac na allegro uzywane ale to mi nie pasuje jaies to takie wstretne, wiec zrezygnowalam . Tewraz znalazlam sobie na allegro paniu ktora ma ciuszki tanie i dobrej jakosc i u niej zamiawiam. Czasai kupuje tez w sklepach i moim zdfaniem firma Coccpodrillo ( czy jak to sie tam pisze) produkuje super ciuszki ale cena tez jak dla mnie za duza - pajacyki 46 zl za sztuke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
A że już przy okazji nadmieniłam o rzeczach praktycznych, to od razu zarekomenduję Ikeę, która ratuje mi życie od wielu wielu lat, podobnie ostatnio Jysk. :) Z Ikei polecam łóżka i łóżeczka, materace, komody, stoliki, krzesła dziecięce, zabawki drewniane, pluszaki i akcesoria do malowania, a z Jysku głównie koce i ręczniki. Spacerówki, krzesełka i leżaczki niemowlęce jak dotąd najfajniejsze i najtańsze trafiałam w Cosatto. :D Mam dużo dzieci i wszystkie bardzo młode, więc mam spore rozeznanie w ofercie rynkowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Cocodrillo miało kiedyś fajne jaskrawe koszulki i kurtki, ale ostatnio w ogóle tam nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację Cocodrillo się
popsuło ostatnio, kiedyś kupowałąm tam świetne kurtki dla starszego syna, teraz jakoś nic nie mogę trafić.... ja częto kupuję w Zarze i rzeczywiście rzeczy na okazje.... mam też sporo ciuchów z C&A i H&M - właśnie szczególnie duzo rzeczy dla młodszego.... obecnie kurtki starszemu kupuje głównie w Cubusie, czasem coś w Rezerwacie się trafi.... ... jesli chodzi o rzeczy uzywane, z secendhandu.... mam pod domem taki dziecięci z angielskimi ciuchami i tam kupuję rzeczy z next' a - moim zdaniem swietna jakościowo bawełna - lepsze niż nowych rzeczy w Polsce... ....generalni nie przesadzam, chodzi o to, żeby dziecku było wygodnie - a nie o jakąś rewię mody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
do skoro juz pytasz?a jestes z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
skoro piszesz ze w warszawskim next nie ma nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dwójeczki i
Ja kupuje w tesco i ciucholandzie. Czasem na bazarku. 5,10,15 ale nie za często bo strasznie zatrzaski odpadają. Najwięcej im na ciuchach kupuje bo są w miarę tanie a na prawdę ładne rzeczy. Na allegro nie kupuje bo kilka razy kupiłam i na fotkach były cuda a dostałam sprane szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Ja się zastanowiam jak przeżyć za 1300 zł opłacając przy tym wszelakie rachunki, a wy opowiadacie o przypuszczam bajońskich sumach, jakie wydajecie na markowe ubrania dla swoich dzieci. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
jak mam kupic ubranko za 15 czy 20zl i po 1 czy2 praniach wywalic to wole zaplacic 40 i wiedziec ze jeszcze moje dziecko to zalozy.zreszta nawet jestem tego zdania ze wolala bym miec mniej a pozadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Tak, z Warszawy. W sklepie Next w Złotych Tarasach jest trochę fajnych rzeczy dla większych niemowląt (ale nie noworodków). Jak już pisałam najfajniejsze są pajace. Ciuchy dla starszych dzieci i buty są jak na mój gust za bardzo upstrzone dodatkami. W ogóle to ten sklep jest niewielki. Dla dorosłych mają raptem kilka rzeczy na krzyż, ale bardzo fajne kapcie, parasolki i czasami jakieś torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
przeważnie w sklepach sh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Nie wszyscy zarabiają 1300 zł. Nie wiń innych za to, że masz mniej. Co z tego, że ktoś ma więcej i stać go na troszkę droższe rzeczy (choć wcale nie wydaje mi się, że to taka rozrzutność, zważywszy na to jak długo służą i jak świetnie znoszą pranie), skoro pieniądze jak i tobie z nieba mu nie spadają i na wszystko jak ty musi zarobić, tyle że prawdopodobnie jego praca jest okupiona większym wysiłkiem i stresem niż twoja. 8 lat się uczyłam, licząc od matury, żeby mieć w miarę dostatnie życie, choć i tak mi się wydaję, że żyję oszczędnie i nie przejadam 100% pensji. Nic nie ma w życiu za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
ja wlasnie tez z warszawy?a gdzie bys polecila jakies fajne ciuszki dla 2latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIA EPIA
Im mniejsze dziecko tym gorsze i tansze.... i tak za chwile wyrosnie i tyle bedzie z "super ciucha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIA EPIA
Nie przesadzajcie z tym rozpadaniem sie w praniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
jak gorsze to czasami nawet nie zdarzy wyrosnac bo sie cos spiepszy.kupuje takie na jakie mnie stac a tez nie chce zeby moje dziecko chodzilo byle jak ubrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Jak już wyżej pisałam: H&M, Cubus, KappAhl, Next, czasem C&A, Mothercare, M&S, Cool Club (choć te czasami kiepsko znoszą pranie), Reserved... Buty głównie H&M, ale polecam też na sezon wiosna-lato, a nawet jesień Crocsy. Wysepki z Crocsami są w kilku galeriach handlowych (długo się noszą, nie odkształcają się, są pokryte powłoką anty-grzybiczą/anty-bakteryjną i dzieci mogą je nosić jedno po drugim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro już pytasz...
Z większych sprawdzonych sprzętów dla maluchów serdecznie polecam Ikeę, Mothercare i Cosatto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIA EPIA
ANITKA300 a masz przy wozku tablice rejestracyjna z imieniem dziecka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnie minnie
Do Skoro juz pytasz ---- A ile masz tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×