Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkaarola

gdzie we wroclawiu ksiądz ochrzci dziecko bez problemu jesli rodzice maja cywiln

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkaarola

mamy tylko cywilny nie chcemy koscielnego bo nie uklada nam sie najlepiej ale nie chce by dziecko przez nas nie mialo chrztu... wierzymy, chodzimy do kosciola obchodzimy swieta. gdzie we wroclawiu ochrzczą dziecko bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Żaden nie ochrzci Twe dziecko jak nie masz koscielnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskcsbkv
Myślę, że Dominikanie bez problemu udzielą chrztu. Unikałabym salezjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
A po co chcesz chrzcić, skoro sama żyjesz na bakier z KK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkaarola
jejku nie pytam tu osob ktore nie są z wroclawia.... wiem ze w innych miastach gdzie mam znajomych kolezanki i innych to są koscioly gdzie udzielaja normalnie bez problemu chrztu dziecku ktorego rodzice mają tylko slub cywilny.... weszlam tu na forum by zapytac czy są mamy z wroclawia ktore sie orientują gdzie we wrocku bez problemu idzie sie dogadać z księdzem???:) nie weszlam tu po to by ktos zakladał pytania tematy ze zyjemy na bakier z kosciołem! NIE WEŹMIEMY SLUBU KOSCIELNEGO NIGDY BO ŹLE SIE UKLADA MIĘDZY NAMI OD DLUZSZEGO CZASU ZYJEMY RACZEJ DLA DZIECKA DLA DZIECKA JESTESMY RAZEM... WIEC NIE BEDE BRAŁA SLUBU KOSCIELNEGO PO TO BY NP. ZA ROK MIEĆ ROZWÓD..BEZ SENSU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskcsbkv
Autorko, ja Ci odpisałam- idź do dominikanów na plac dominikanski, obok galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
A skąd wiesz ze dominikanie zrobią to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkaarola
jak to do dominikanow?? jak je tam ochrzcimy to to jest wiara katolicka? bedzie dziecko potem normalnie mialo komunie itp.. czym sie roznią dominikanie od normalnych księzy? i napewno udzielają chrztu?>dziwne jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chrzcij dziecka
tylko pozwól mu zdecydować samodzielnie jak już będzie świadome tego do jak zepsutej i patologicznej instytucji miałoby się udać po przyjęcie do "wpólnoty wiernych". Ty zakładasz, że może ci się odwidzieć mężulo w przyszłości, a czemu nie zakładasz, że dziecku w przyszłości odwidzi się wiara, którą mu narzuciłaś ? Daj mu wybór tak jak dajesz sobie. Sama mówisz, że po kościelny ślub pójdziesz kiedy będziesz w lepszym związku. Bo wiesz jakie konsekwencje to ze sobą niesie. Z chrztem jest podobnie, w końcu to też sakrament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Swiadkowie jechowy bez problemu chrzą dzieci bez slubu koscielnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkaarola
zastanawiam sie dlaczego tyle ludzi przeciez jest bez slubu koscielnego i dzieci mają ochrzczone ... masakra. a ja mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Bez kościelnego nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
A dla Ciebie to jest problem wziąc ślub kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Bo z tego co wiem, chrzczą dzieci takich ludzi, którzy nie mogą wziąść kościelnego np. są po rozwodzie, ale nie chcą chrzcić takim, którzy mogą wziąść ślub, ale nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkaarola
no ale skoro mowie księdzu że nie wezme z męzem koscielnego bo np. bardzo źle sie nam uklada i jestestmy prawie w rozpadzie, czesto mysle o tym by sie z nim rozstac to na cholere mam brac koscielny!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Księdzy tez maja swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskcsbkv
Dominikanie to normalni księża. Są dominikanie, salezjanie, karmielici bosi etc, etc.... W każdym oficjalnym kommunikacie, równiez u dominikanów napisane będzie, że wymagają zaśw. o kościelnym ślubie rodziców. Bo takie są wymogi oficjalne. Proste. Ale dominikanie są tacy... bardziej życiowi, bliżsi ludzkim problemom itp, dlatego mówię, żebyś u nich spóbowała porozmawiać z jakimś księdzem. Bo np salezjanie za samą taką prośbę, gdyby mogli to by Ci ekskomunikę zasadzili D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
No to na cholerę zachodziłaś z nim w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
zaliczyla wpadke napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chrzcij dziecka
i na cholerę chcesz wlec dzieciaka do kościoła ? Sobie dupe zabezpieczasz, a jemu ? Obowiązek jest maleńkie dziecko do tej czarnej mafii zanosić ????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumpoo
ale po co w ogóle chcecie chrzcić dziecko? Sami nie żyjecie zgodnie z nauczaniem KK więc po co? Taka z ciebie katoliczka a miałaś wątpliwości czy Dominikanie należą do KK :D:D No proszę cię. TYlko się ośmieszasz. Ale chrzest MUSI być bo co ludzie powiedzą, prawda? Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursssulka
Czego z was takie glupie krowy? Laska wyraznie prosi,zeby darowac sobie kazania,chce zwyklej konkretnej informacji. Autorko,ja z wrocka nie jestem i sie nie znam,ale jesli chodzi o sam chrzest,to moze latwiej by bylo ochrzcic jako samotna matka. o ile takie szachrajstwo dla ciebie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Ale autorka nie jest oszustką i nie pasuje oszukiwac ksiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
Moja koleżanka chrzciła bez problemu, tylko sie nasłuchała o braku kościelnego. Inni znajomi również. Próbuj w różnych kościołach. Zazwyczaj udzielaja, czasami tylko trafi sie nawiedzony. Z tego co sie orientuję to chyba mają nawet taki obowiązek. Co dziecko winne ze rodzice żyją w grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie do cholery jak ktos nie chce koscielnego to nie! ja np mam inna sytuacje z mezem mnie najzwyczajniej w swiecie na nie nie stac mamy cywilny i ksiad nagadal sie nagadal i nie dal chrztu malo tego nazwyzywal mnie i meza od najgorszych a mnie PIERWSZY RAZ WIDZIAL I ZEMNA ROZMAWIAL prawda jest taka ze jak nie masz pieniazkow to gowno zalatwisz. niestety te autorki co pisza ze ktos zyje w grzechu bo chce ochrzcic dziecko mimo braku koscielnego, powinny isc sie w leb puknac bo niestety ksieza zeszli na psy, dlaczego wszyscy maja takie brzuszeska i jerzdza najdrozszymi i najlepszymi samochadami?????????skad na to maja? z tego co ja wiem to Jezus nie bral zadnej oplaty za slub i za chrzest to raz a dwa przygarnol do siebie i odpuscil grzechy komu??? ktos pamieta? mari, cudzoloznicy. wiec niech mi nikt nie pieprzy takich farmazonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie najglupsza wymowka jest tekst "nas nie stac na slub". Sama bylam w sytuacji, ze nie bylismy malzenstwem i chcielismy ochrzcic dziecko. poszlismy do parafii, ktora zarzadzal ojciec misjonarz i to on wpadl na pomysl, by zrobic chrzest i slub 2w1. Mowil, ze liczy sie sama ceremonia a nie pozniejsza bajkowa oprawa imprezy. Zaplacilam za slub z chrztem 300 zl, bo ksiadz bral tyle, coo laska, nawet sie obrazil jak zaczelam gadac o kasie, bo wg niego nie pieniadze najwazniejsze a to, ze bedziemy brac slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabczewska
Lokal na przyjęcie po chrzcinach znajdziesz na www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam w szybki i łatwy sposób można wyszukać odpowiednie miejsce - wystarczy do nich zadzwonić, powiedzieć wymagania, a oni wszystko za nas zrobią . Prościej się nie da ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma złotnikach chrzcilam ale naleze do parafi. Problemu nie bylo tylko namawianie do ślubu. Tez chcieliśmy 2w1 ale jakoś nie zdecydowaliśmy sie. Na muchoborze wielkim tez chrzczą bez problemu. Koleżanki tam chrzcily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×