Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wy widzicie te grube i zaniedbane po ciąży? jakieś brednie

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem w jakim środowisku się obracacie ale w moim w ciążę w ciągu ostatnich lat zaszło 6 osób w tym ja i żadna z nas nie waży więcej niż przed ciążą. Niektóre schudly szybko bo mało przybrały, a niektóre tak do kilku miesięcy. Takie mam koleżanki no co poradzić. Z zaniedbanymi włosami tez nie chodzą, makijaż mają jak dawniej. . Mam wrażenie ze ten temat "dlaczego większość kobiet po ciąży jest gruba" to jakaś przesada. Gdzie wy te baby widzicie w mopsie? Mieszkam w dużym mieście i głównie widuję szczupłe lub średnie matki ale grube i upasione? Nie widuje. Może z jedną gruba znam ale ona jyz przed porodem miała gdzieś swoją sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja też się nad tym zastanawiam. Kilka koleżanek już urodziło,kilka jest jeszcze w ciąży. Żadna z nich nie jest spasiona. Sama urodziłam prawie dwa miesiące temu i od razu zrzuciłam kg mimo tego że przytyłam w ciąży dość dużo bo prawie 17 kg. Nie widuje nikogo po ciąży z nadwagą,bez makijażu,ułożonych włosów. Wg mnie to brednie że kobieta po porodzie wygląda na zaniedbaną bo dziecko płacze,jest zmęczona,dużo przytyła w ciąży. Jest zaniedbana bo o siebie nie dba! Nie ma co winy zwalać na ciąże,dziecko i nieprzespane noce. Jak żre jak świniak i nie chce o siebie zadbać to właśnie tak wygląda. Tymbardziej jak się karmi piersią to się raczej nie przytyje. Ale niestety są takie baby,które same się zaniedbają a winy w sobie nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tamten temat założyła jakaś bezdzietne by wmawiać sobie ze jest lepsza a dziecko = bycie grubą i zaniedbana. Nie wiem gdzie ona te grube widzi. No ale wiecie, jakoś musi sobie zrekompensować brak ciąży i dziecka. Najlepiej poprzez pieprzenie ze po ciąży jest się brzydką. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety otyłe czy z nadwagą w Pl to 55% wiec raczej cos w tym jest ze po ciazy wiele zostaje z nadprogramowymi kg. Znam wiele mam i nieliczne wyglądają jakby nigdy nie były w ciazy a reszta gdzies tam sie zmieniła-buzia, brzuch, piersi, biodra itd. Wszystkie gwiazdy gimnazjum szczupłe zmieniły sie w brzuchatki. Ja sama mam 4kg wiecej niz przed ciążą. Nie ma co zakrzykiwać rzeczywistości. Po porodzie kobieta sie zmienia zwykle. Oczywiscie takich waleni jest mniej niz normalnych przeciętnych mam ale jednak sa i to je sie zapamiętuje. To podobna tendencja jak z Polakami w Anglii-nieliczni to złodzieje ale oni pracują na opinie reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wszędzie widuję. Pierwszy lepszy przyklad z brzegu - wczoraj na placu zabaw multum takich matek, na plaży to już wysyp grubych osób, w sklepach, w galeriach...można by tak wymieniac bez konca. U mojego synka w przedszkolu jest w grupie 22 dzieci i tylko trzy matki łącznie ze mna szczupłe a reszta z nadwagą, dwie masakrycznie otyłe. Niestety ale nasze społeczeństwo się roztyło, co widac już szczególnie po dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 no ale mówię Ci ze ja nie miałam koleżanek z nadwagą a ta jedna która jest gruba to i tak byłaby i bez ciąży. 2 koleżanki mam takie ze rok po są szczuplejsze niż przed ciążą bo dbają o ruch i dietę. Po ciąży masz zmienione na minus koleżanki? Nie wiem no moje serio wyglądają z figury tak jak przed. Bo albo mają ruch w postaci ćwiczeń albo dieta dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale dlaczego zwalacie to na ciążę? Prawda jest taka ze jak ktoś leń i zarlok to i tak będzie gruby a ogarnieta kobieta weźmie się za siebie czy ma dzieci czy nie. Ciąża ma tu mało do rzeczy. Tu chodzi o nawyki po i w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie kilka dni temu w pracy odwiedziłą koleżanka z kilkumiesiecznym dzieckiem. Wygladała strasznie już pomijam fakt że jest gruba i ubrana tragicznie była. była na maxa zaniebana włosy na krotko obciete tłuste jakby nie myte od dawna. wstyd mi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś ma predyspozycje do tycia i jest dodatkowo leniwa, to będzie gruba i bez ciąży. Mam 2 koleżanki, obie po 3 ciążach, a szczuplutkie. Ale mam też takie bez dzieci z nadwagą. Jedna tylko znajoma ze szkoły ma 2 dzieci, w liceum rozmiar XS, a teraz chyba XXL, nie poznałam jej na ulicy jak mnie zaczepiła. Ale nie wiem, czy to z powodu ciąży utyła, czy jakieś problemy zdrowotne, nie pytałam. Dzieci w wieku 1,5 roku i 4 lata, były z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:23 nigdy nie miałam takich koleżanek. Moje juz kilka tyg.po ciąży chciały wyglądać jak szprychy. Jedna ma wręcz obsesję to taka lalka barbie i udało jej się to. Byłam z nich dumna. A ty yo nie masz dzieci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie widuje masowo grubych kobiet po ciąży...raczej jest od lat trend żeby właśnie po ciąży jeszcze bardziej dbać o siebie, żeby nikt nie powiedział że się zapuściła :D...ja wyglądam lepiej niż przed ciążą :D...no częściepo ciąży zostaje parę kg więcej, no ale to często już też genetyka, a nie własne zaniedbanie, no ale żeby grube były to też nie...to właśnie raczej rzadkość że kobiety są masowo grube po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze jakies strasznie grube i spasione nie sa, ale pare kilo nadagi bardzo czesto zostaje. Jezeli zrzuca pociazowe kilogramy, to w moim otoczeniu rzadko ktorej udaje sie zejjsc do wagi sprzed ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 no mowie, zgadzam się :) tamten temat założyła bezdzietna by poczuć ze fajnie ze nie była w ciąży i jest taaaka laska. A po ciąży jak ktoś chce, to schudnie. Nie ma bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tym, ze w dużych miastach tak nie widac grubych? Bzdura! Mieszkam w Poznaniu i większość kobiet, czy to z dziećmi, czy bez jest jednak gruba. Tych szczuplych jest zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:35 jakie parę kilo zostało? U moich znajomych szybko spadło . Książkowe tycie dla kogoś kto przed ciążą ważył w normie, bez niedowagi , to w ciąży to tak do 12 kg. Łatwo jest zrzucić bo ok.8 schodzi przy samym porodzie. Dziecko u niektórych to aż 4 kg+ lozysko+wody+krew ... Widać że żółtodzioby które nie były w ciąży i na jej fizjoligii się nie znają, podają przykłady osób które utyly więcej niż 12. A to już przykłady obżartusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdź na ulicę i zobacz ile opaśluchów chodzi, ty nie masz oczu, przecież to się patrzeć nie daje na tą słoninę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:38 a ja w Warszawie. I na to jak zadbane mamy i kobiety w ogóle, tu chodzą po centrum, to aż galy wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:38 a ja w Warszawie. I na to jak zadbane mamy i kobiety w ogóle, tu chodzą po centrum, to aż galy wychodzą usmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bo w wawie aż się roi od k/u/r/e/w , które przyjmuja facetów po domach, więc jakoś muszą wyglądac zeby miały zarobek [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdzcie z domu to zobaczycie. Ja znam na studiach mialam tylko 1 dziewczyne w ciazy. Wsrod innych znajomych nikogo. Czy to dowod ze 24latki praktycznie nie zachodza w ciaze? Wg Waszego rozumowania tak. X Na plazach widac. I co zabawne - nieraz te dzieci maja juz ze 2lata. Ale ogólnie ludzi są ciraz bardziej utyci - TAKZE DZIECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 no tak tak, bo jak k******y to w Warszawie... oj musisz się jakoś dowartościować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda jest taka ze w Warszawie zwłaszcza w Śródmieściu na Nowym Świecie jak się chce nie odstawac od innych to nie ma innego wyjscia jak się odstawić, odchudzić i nie być szarą myszka bo takie zapuszczenie po ciaxy to blado się wypada. Ojjj blado . Dlatego ja pilnowalam się a po połogu nadal ćwiczyłam na silce. A w czasie ciąży dużo chodziłam i raz w tyg.cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:52 no tak tak, bo jak k******y to w Warszawie... oj musisz się jakoś dowartościować... usmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jak brak argumentow, to jak zwykle pada tekst "musisz się dowartościowac". No własnie nie, nie muszę. Jestem szczupła 48 kg i zadbana, więc w tej kwestii u mnie wszystko gra. No ale w warszawie jest największe k/u/r/e/s/t/w/o i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 ten tekst "jak nie ma się argumentów to się mówi o kompleksach " tez juz ukradłas od jakiejś babki z kafe ... boże jak wy od siebie wszystko zgapiacie aż żałosne to. A w Warszawie to ty byłaś? A co, badania robiłaś ze tu największe kuuurestffffo? Pokaż prace na temat. Co z tego ze waży sz 48 jak pewnie jesteś średnia z urody. Tu jest dużo zrobionych pięknych lasek i jak się nie umie do nich doskoczyc to pewnie zostaje argument ze są takie piękne bo to zrobione prostytutki. Mylisz się. Tu po prostu trzeba dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty powyżej - czemu jesteś taka agresywna? nigdy nie widziałaś swojej rozmówczyni, ale juz wiesz, że jest średnia z urody. Wracając do tematu. Od kiedy zaczęły się dyskusje na kafe o otyłości po ciąży zaczęłam zwracać na to uwagę. Większość kobiet z wózkami i kilkulatkami jest grubych mniej lub bardziej, szczupłe to margines. Z resztą wystarczy wejść na dział diety i tam kobiety nieraz bardzo otyłe piszą, że kg zostały im po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hej. Ja też się nad tym zastanawiam. Kilka koleżanek już urodziło,kilka jest jeszcze w ciąży. Żadna z nich nie jest spasiona. Sama urodziłam prawie dwa miesiące temu i od razu zrzuciłam kg mimo tego że przytyłam w ciąży dość dużo bo prawie 17 kg. x Kobito nie przytyłaś 17 kg, ty przybrałaś w ciąży 17. Przytyć to przytyłaś 5-7 kg, to wszystko, reszta to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 a co to znaczy, ze w warszafffce TRZEBA dobrze wyglądać? Wy to dopiero musicie miec tam pusto we łbach:O tylko wygląd i wygląd? Nie jestem osobą do, której odnioslaś się w swoim poście, ale bywam często w warszawie ze względu na charakter mojej pracy i ku twojemu niezadowoleniu muszę stwierdzić, że pasztetów u was niestety nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w malym miescie. Jest kilka mam otylych ale one juz przed ciaza takie byly. Jedna z nich sie leczy hormonalnie.Reszta mam to super laski .Ja w ciazy przytylam 26kg,wiekszosc to woda,ktora masakrycznie sie odkladala,ciaza wysokiego ryzyka. Stratowalam z waga 53kg,2 miesiace po ciazy wazylam juz 48kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie dziwie bulimii anoreksji bo z tego co widze, wedlug ludzi, jesli ktos wazy wiecej niz 48 kilo to paszczet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo z tego co widze, wedlug ludzi, jesli ktos wazy wiecej niz 48 kilo to paszczet:/" A dla innych ktos kto nie wazy 60-70 kg to wieszak ktory nie ma prawa sie nazywac kobieta. Miecz obosieczny. X Dla mnie kazda grube sa szczegolnie osoby z otyloscia brzuszna. A to ile ważą to inna kwestia - można miec wage w normie a narzady wewnetrzne otluszczone, miazdzyce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×