Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saint-gobain

Gdzie wyjechać zimą z rocznym dzieckiem?

Polecane posty

Myślimy z mężem o drugim dziecku i chcielibyśmy przed ciążą jeszcze gdzieś wyjechać, bo póżniej długo już pewnie nie wyjedziemy. Mamy rocznego malucha i nie wiem gdzie się wybrać żeby ani dziecka nie umęczyć ani nas, tylko spokojnie wypocząć. Gdzie można się wybrać zimą? Czy góry to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie ,przecież nie będziecie się wspinać my wyjeżdżaliśmy w góry z synem jak miał parę miesięcy w góry ,mieszkamy nad samym morzem dlatego jeździliśmy w góry ,nad morzem jest bardzo fajnie zimą spacerki po plaży super no ale to zależy gdzie mieszkacie może również blisko morza a jak nie to polecam wyprawę nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
jeżeli wasze dziecię nie jest bardzo pokaźnych rozmiarów, to proponuję w góry wziąć nosidło ergonomiczne, tata zapakuje malca na swój brzuch i marsz. Niższe partie, długie spacery na świeżym powietrzu dobrze zrobią dziecku... można też jechać nad morze, dziecko nawdycha się jodu i będzie długo zdrowe;) My wyjechaliśmy z młodszym synem jak miał 2 miesiące nad morze, jechaliśmy dłuuuuuuuuuuuuuugo, ale było warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy w centrum więc mamy prawie tą samą drogę i w góry i nad morze. Mój mąż naszego Bałtyku bardzo nie lubi, za to uwielbia góry. Chciałby pojeździć sobie na nartach i wybrać się na termy. Zastanawiam się czy organizacyjnie to ma sens, bo przecież dziecka na narty nie zabiorę, tylko będę gdzieś z nim siedzieć w lokalu, hotelu, ewentualnie na sanki. No i czy z takim małym dzieckiem można się wybrać na termy zimą, czy się nie rozchoruje. Na basenie był i mu się podobało ale to było latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawaj w góry ,sanki koniecznie weźcie i możecie ruszać na spacery po Tatrzańskich dolinach ,a co do term spokojnie możesz iść z dzieckiem na basen zimą . też się chodzi .Jedziecie pewnie samochodem więc po wszystkim" odsapnąć " i do auta ,maluch nie powinien się przeziębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
Ale chodzi ci o Polskę czy zagranicę?? Jak Chcesz gdzieś dalej to tylko kraje Afryki wchodzą w grę bo tam tylko będzie ciepło. Z tańszych rzeczy polecam Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka napisała że mieszka w połowie drogi do morza jaki do gór więc chyba chodzi o Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
a takim razie ja polecałabym odłożyć pieniążki na letnie wakacje ponieważ i tak większość czas przesiedzicie w pensjonacie albo w knajpach. A na sanki to możecie i do park iść.. Ciągle będziesz myślała czy dziecko ci nie marznie i o tym że trzeba dać dziecka jeśc.. Przynajmniej ja tam miałam jak byłam z zeszłym rok w górach na weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też z centrum pl w góry jedziemy na narty,dziecko małe jeszcze, trochę pojeździ mąż trochę ja,dziecko na sankch...no i to powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę raczej o Polsce bo kraje afryki typu Egipt odpadają, byliśmy i mąż się zraził. Na wakacje czekać nie mogę bo chcemy na początku roku spłodzić drugie dziecko więc w wakacje będę w zaawansowanej ciąży. Obawiam się właśnie tego że nie wypocznę tylko się umęczę. Bo może mały będzie marudził bardziej niż zwykle, że będę się martwić czy się nie rozchoruje itd. Myślę jednak że zdecyduje się na te góry. Mały na sankach pojeździ, inne powietrze dobrze mu zrobi, mąż na nartach pojeździ, a ja no cóż może zmiana otoczenia też dobrze mi zrobi, a czy wypocznę...wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
Ostatni siostrze próbowałam znaleźć jakieś fajne miejsce na wypoczynek (ma dwójkę małych dzieci) i w sumie bardzo ciekawie wyglądają propozycje Głęboczka na pojezierzu brodnickim. Mają spa też dla maluchów i różne formy aktywnego wypoczynek dla całej rodziny. Poza tym okolice są bardzo malownicze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci wybrzeze, konretnie Jastrzebią Górę. Mają tam fajny ośrodek, idealny dla rodzin z dziecmi - Primavera. Zobacz sobie do nich na stronę, albo na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaa
jak za granicę to polecam jakieś last minute do kurortów typu Grand Canaria albo Egipt. W mojej rodzinie właśnie z półtorarocznym dzieckiem byli i było świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaa
jak za granicę to polecam jakieś last minute do kurortów typu Grand Canaria albo Egipt. W mojej rodzinie właśnie z półtorarocznym dzieckiem byli i było świetnie :) Jastrzębią Górę z dzieckiem odradzam, tam jest tak stromo że o zejściu na plażę z wózkiem możesz zapomnieć (wiem z autopsji), a poza plażą wiele tam ciekawostek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllkaaaa
Super, swietne miejsce, świetne widoki. Przeciez wcale nie musi byc tak ze zimną mamy uciekac do ciepłych krajów. A w takie miejsce to nawet teraz mogłabym pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakinka
Ja chyba też z tak małym dzieckiem zostałabym jednak w kraju. Ale jeśli chodzi o wyjazdy ze starszymi dziećmi, to ja bardzo pozytywnie zaskoczyłam się tegoroczną zimową ofertą Almaturu. Organizują wyjazdy pod hasłem "ferie rodzinne", gdzie gwarantują nawet opiekę nad dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia karma
Raczej w Polskę - kraje arabskie itp. to wysokie ceny i kiepska opieka medyczna. A w Polsce? Np. ciekawy wyjazd w góry, zobaczcie - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php 4 osoby, w tym dwoje dzieci do lat 8 za takie grosze, z kortem, basenem, sauną i atrakcjami. No i gdzie indziej ustrzelicie taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania poznan
julia - szkoda że tak mało ludzi jeździ po Polsce, ale z drugiej strony może dlatego oferty są tak dobre dla klientów? Średnio mnie to interesuje, najważniejsze, że te wszystkie oferty są faktycznie dobre. Kto by pomyślał, że polskie pensjonaty będą miały w ofercie takie pakiety atrakcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto też bedzie odwiedzic tą stronkę http://www.antavia.pl/ Na pewno uda sie Wam znalezc tutaj wiele ciekawych propozycji takich zimowych wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AureliaO
Ja polecam Świeradów Zdrój i pensjonat Malwa-www.pensjonat-malwa.pl. Bardzo mili gospodarze, pokoje ładne i czyste, a gdybyś czegoś potrzebowała to do centrum miasta dosłownie dwa kroki. Moim zdaniem bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam się wybrać do Krakowa, dla mnie to miasto ma w sobie coś magicznego i niezwykłego, nie można się tam nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj http://www.rthotels.com.pl/ znajdziecie adresy hoteli, gdzie na pewno o was zadbają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wraz z rodziną postawiłam na Egipt. Uważam, że z dzieciaczkami trzeba podróżować – to fajna rozrywka. Co do biura, to lecimy kolejny raz z http://www.zory.expertwakacje.pl/ - rok temu byliśmy razem z nimi w Grecji i nie mieliśmy powodów do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt z rocznym dzieckiem?? nie obawialiscie sie klatwy faraona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla88
Ja z moja mala jeżdżę wszedzie gdy miala 8 miesiecy bylismy na krecie. I to byly najlepsze wakacje. A dodam ze co roku gdzies wybywamy. Teraz wybieramy sie w alpy albo gdzies blizej a mala ma 14 miesiecy. Najwazniejsze to podejscie i nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz robic problem to wszędzie on się może pojawić, niezależnie od sytuacji i miejsca. Ja gdzie miałam ochotę tam jechałam z dziećmi, nawet 9 miesięcznym. Nie zrażało mnie nic. Byliśmy nawet samochodem W Hiszpanii i innych krajach. W ciąży byłam nad morzem i to w zaawansowanej ciąży. Też nie widzę powodu dlaczego nie można w zaawansowanej ciąży wypocząć nad morzem, jeśli z ciążą i z dzieckiem wszystko w porządku. Chyba za bardzo widzisz problem, a w rzeczywistości problemu nie ma. Dobra organizacja i naprawdę można fajnie wypocząć nawet z kilkumiesięczniaczkiem. Pewnie było parę przygód, ale jak dla mnie parę przygód może być także gdy jesteśmy bez dziecka. Przygody zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam, że jeździłam z dziećmi przez wiele lat, a teraz to już nastolatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arioanka
Ja też należę do takich osób, które nie zrażają się niczym. W zeszłym tygodniu zaryzykowaliśmy i wybraliśmy ferie nad morzem www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowy-wypoczynek W kilka dni mieliśmy tyle atrakcji, ze nie sposób było na wszystkie się załapać. Teraz żałujemy że byliśmy tak krótko, bo nie zdążyliśmy się nauczyć tańca i wykorzystać pakietu SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Też tak uważam :) Primavera Jastrzębia Góra jest świetnym pomysłem dla rodziców z dziećmi. Oferta jest bardzo bogata i dostosowana do dzieci, tak więc nie będą się nudzić w tym czasie gdy mama będzie korzystała z zabiegów: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowy-wypoczynek/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×