Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie z 3 latka na wakacje za granicę

Polecane posty

Gość gość

ktoś coś z doświadczenia podpowie ? preferowany krótki lot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja, najlepiej ktoras z wysp np w czerwcu 26-29 oC,bezpiecznie ,cicho,piaszczyste plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bulgarie, jezdzilismy w tamtym roku z 3-letnim synem na słoneczny brzeg. Woda czysta, morze ciepłe, rozne atrakcje dla dzieci. Tanio, pogoda cudna,a do tego wlasnie krotki lot (i cale szczescie, ze ktorki, bo synek plakal w samolocie, ze go uszy bola) Bylismy mile zaskoczeni tym jak fajnie bylo. Bylismy tam na poczatku wrzesnia by uniknac najwiekszych upalow. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Generalnie z 3 latkiem można już wszędzie lecieć zwłaszcza jeżeli jest to wyjazd z biurem podroży czyli wszystko zapewnione. Jak mój syn miał 3 lata to pierwszy raz był z nami za granicą i byliśmy w Tunezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z jedzeniem było ? szczególnie pytam o Tunezję, bo poważnie myślę o Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Jedzenie było tak urozmaicone, że mój syn zawsze coś dla siebie znalazł nie było najmniejszego problemu. W Turcji byliśmy w tamtym roku i teraz w czerwcu znowu lecimy bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Turcji jeżeli planuję opcję all inclusive to dziecko mi głodne nie będzie chodziło, znajdzie cos dla siebie? i mam nadzieję, że klątwa Faraona obowiązuje tylko w Egipcie ? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Nas klątwa nawet w Tunezji nie dopadła więc w Turcji też nie powinna;) Co do jedzenia (w Turcji) to pewnie zależy od hotelu ale w tym w którym byliśmy był taki wybór, że mój syn tylko po dokładki chodził, bardzo mu smakowało. Mój syn miał 6 lat ale mnóstwo było młodszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie coś bliżej o Turcji- względem 3 latka :) jedzenie, picie , woda w morzu ... a sierpień za gorący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Lipiec i sierpień są to gorące miesiące i na pewno męczące dla dziecka. Lepiej się wybrać czerwiec lub wrzesień wtedy temperatury są wysokie ale nie ma tak ogromnego upału. My latamy zawsze w czerwcu w tamtym roku końcowka w tym początek czerwca. W opcji all jest wszystko zapewnione więc na pewno dziecko głodne chodzić nie będzie;) Wodę pić tylko mineralną .3 latek to już nie jest takie maleńkie dziecko . W Tunezji mieliśmy wykupione wycieczki i na prawdę sporo chodziliśmy i nasz 3 latek dał radę. Warto wybrać hotel mini klubem gdzie animatorzy organizują czas maluchom. Nasz syn bardzo lubił chodzić i my wtedy mieliśmy chwilę relaksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy z 3latką w grecji, teraz lecimy do turcji, zawsze latamy w czerwcu a zanim zaczęła chodzić do przedszkola to lataliśmy we wrześniu np do egiptu i było ok zobaczymy teraz tą turcje, wybraliśmy polecany przez nasza kobitke hotel i jeszcze dodatkowo nasi znajomi też tam byli, ja najbardziej sie ciesze że będa polskie animacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jedziemy na cypr,a byliśmy już w tajlandi 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Egiptu z takim maluchem to bym nie poleciała .. co tam jadła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuta
moze turcja, w przestronnym fajnym hotelu z basenem i mnostwem atrakcji> Pogode macie zagwarantowana:) Ja w tamtym roku bylam z moja 5 latką (wiem,ze to nie do konca ten sam wiek, ale mimo wszystko polecam). Lecielismy z Ecco Holiday:) Moze zajrzyj na stronke i cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej Grecja lub Hiszpania i to najlepiej pod koniec sierpnia bądź początek września żeby nie było zbyt upalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×