Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gestoza a poród naturalny

Polecane posty

Gość gość

Witam obecnie jestem w 41 tyg ciazy. Cisnienie 194/152 gin przepisal dopegyt, nie skierowal do szpitala. Mowil ze jesli nie urodze do 10.07to mam sie zzglosic. Dziecko ma 4500 -tyle mala miala 2 tyg temu. Puchna mi stopy i rece- opuchlizna nie ustepuje po nocy. Ruchy dziecka ok. Przeciez 10.07 to bedzie 43 tydzien prawie, nie mam boli przepowiadajacych itp. Czy beda wywolywac porod czy ciąć czy ktos tak mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka1po1
Ja jak mialam zatrucie ciazowe lezalam w szpitalu dwa tyg wyszlam tylko przygotowac sie do porodu cisnienie 200/120. Stan przedrzycawkowy, niewydolne lozysko dziecko 2400 tylko i szybko robili mi cesarke gdyz zatrucie truje lozysko i dziecko moze byc niedotlenione. Cc w 37 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może skonsultuj się jeszcze z jakimś innym lekarzem?albo od razu zgłoś się do szpitala...dla mnie to niepojęte...masz takie duże dziecko i jeszcze tydzień czekania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny. Konsultowalam z innym gin mowil ze mam czekac nie wiem albo mam pecha albo mam naprawde czekac. Bylam na Ip w 40 tyg na ktg to babka do mnie informuje ze na patologii nie ma miejsc. Boje sie by naprawde nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZiwię się, że gin czeka. To niebezpieczne dla dziecka i Ciebie. Ja mialam na IP ciśnienie 150/100 i od razu mnie przyjeli, a nastepnego dnia rano ścięli. Z tym, że mialam jedynie nadcisnienie, zadnych obrzeków, ani białkomoczu. Jak tylko małego wyjęli nadcisnienie minelo, doslownie w momencie gdy moj organizm zorientowal sie, że nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie autorko, nic ci nie bedzie :) Mialam identycznie, zaden lekarz nie sial paniki, czujesz ruchy dziecka, cisnienie pod kontrolą, a ta waga dziecka to bujda, nie czytałas postów jakie moga byc róznice z prognozowanej wagi dziecka ? Skoro piszesz , ze dziecko ma 4500 , to równie dobrze moze miec juz 5100 czy 3900 :P Ja osobiscie nie doczekalam terminu wywolania tzn. umówiona byłam na poniedzialek , a w sobotw w nocy zaczela sie akcja :) Urodziłam w 42 tygodniu, z gestoza, opuchnieta i wysokim cisnieniem w niecałe 5 godzin. Młoda wazyła 4100 :) Lez, odpoczywaj i czekaj na porod. Nie siej paniki i nie nakrecaj sie negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciężkim szoku, że lekarz nie skierował Cię do szpitala! nie wiem jak można tak lekceważyć gestozę! W 41 tc powinni Cię od razu ciąć a nie czekać na akcję porodową! nie wiem na co czekają, na rzucawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×