Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzisiaj anonimowoooo

Gęsty zielony katar i suchy kaszel... Co to może być?

Polecane posty

Gość Dzisiaj anonimowoooo

Co to może być?? j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka mała
u dziecka, u ciebie? czy u kogo? ile dziecko ma?od jakiego czasu ma takie objawy? bylas u lekarza?masz jakies leki? ps. nie mamy szklanej kuli zeby rozwiazywac takie zagadki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa chatka
:O boze,jaki prostak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec podszywów . Moj czarny nick. Dziecko ma 9 miesięcy. Sorki nie napisałam, zakręciłam się. Gorączki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza jeszcze nie byłam . Dopiero się zarejestrowałam . Katar taki gęsty ma od wczoraj a dzisiaj rano doszedł kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola anna
a do lekarza to nie łaska sie przejsc? katar zielony to katar bakteryjny, do leczenia:Oz zatok na przyklad:O a suchy kaszel ma pewnie z podraznienia gardła spłtywajacym katarem:O idz do lekarza, nich osłucha dziecko, bo przez weekend moze dorobic sie zapalenia okrzeli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie latwie bylo napisac pod czarnym nickiem:O wyglada mi to na zapalenie zatok, ale lepiej idz szybko do lekarza , by my lekarzami nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola anna
jak sie zarejestrowalas na dzis to OK,na pewno lekarz jak osłucha mala to wam cos zaleci, podejrzewam ze na ten zielony katar dostaniecie jakis antybiotyk:O a gdyby sytuacja sie powtarzala z takimi katarami to koniecznie zrob wymaz malej z nosa i gardła, zrobia antybiogram i sie okaze jaka bakteria tam siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem lekarz to sprawa pierwszorzędna , ale u nas w przychodni jestem zarejestrowana dopiero na 17.00 a chciałam już mniej więcej wiedzieć. Nie lubię niepewności. Nie lepiej pod czarnym , bo nie wiem czy się orientujesz ale mam tutaj wiele anty nastawionych do mnie kobiet które za każdym razem kiedy widzą mój nick , odpowiadają głupimi podtekstami . A interesują mnie normalne i poważne odp na moje pytanie, dlatego na pomarańczowoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje to już może infekcja oskrzeli. to bardzo małe dziecko. a zielony katar nie wskazuje na nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
no tak twój maluch ma dopiero 9m to mogą być oskrzela bo moja ma 8lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze oby to nie było coś groźnego :( Mała ma katar już miesiąc ale to chyba na tle uczulenia , byłyśmy u lekarza dostała Zyrtec. Ale katarek był przeźroczysty a dzisiaj to już widać że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBudzi
Witam, ja także mam problem u córeczki. Ma 5lat i od ok. miesiąca ma gęsty zielony katar o niezbyt przyjemnym zapachu. czasami normalnie może wysmarkać nosek lecz np. wieczorem gdy próbuje to niemoże. tak jakby katar był dosyć głęboko. niestety lekarze niezbyt mogą mi w tym pomóc ponieważ jestem w Belfaście a tu niezbyt są chętni do pomocy , dla nich niema potrzeby nawet pobierać np krwi do kontroli. wracając do spr. to moja Oliwia już za dlugo się męczy. czy ktoś może miał doczynienia z podobnym problemem i go rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBudzi
Aha jak mogę zrobić inhalacje z soli kuchennej ponieważ gdzieś czytałem że to może pomóc!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojka35
Spróbuj podac dziecku syrop wykrztusny. Syrop taki powoduje rozrzedzenie wydzieliny nie tylko w oskrzelach ale takze w nosku. Po tym syropie niech dziecko sprubuje jak najwiecej wydmuchac z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBudzi
Dziękuję za odpowiedź lecz tego sposobu jeż próbowałem, niestety zawiódł. zapomniałem dopisać wcześniej, że w tym okresie bardzo często zdarza się suchy kaszel ale tylko gdy Oliwia kładzie się do łóżka... smarowałem nawet jej klatke piersiową VICVAP-em lecz to nic niepomogło. a niestety w polsce dopiero za jakieś 9miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba raczej. Ja moje dziecko ma takie objawy, to jak najszybciej podaję syrop pelavo mulit. Warto, żeby zahamować rozwój przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla65
Do tej pory inhalowałam się tradycyjną metodą pod ręcznikiem a od niedawna mam urządzenie Sanity Simple. Jest zdecydowanie lepiej i szybciej z takim aparatem. Poza tym sama mgiełka jest odpowiednio przetworzona, cząstka leka jest mała, także nie ginie gdzieś na samej górze dróg oddechowych ale ma szansę dotrzeć do samych płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×