Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość VIVKA
dr Kurpik jest też OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
ja chodze do Ryszarda Warocha,tez jest bardzo dobry,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixi
doktor Samulak drogi ale dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa............
temat juz stary, ale moze jeszcze ktos bedzie szukal... Jakubek? hmm, nie mam dobrego zdania. Nie przywiazuje wagi do problemu, leci bardzo po lebkach i co najwazniejsze nie potrafil zaleczyc grzybicy, nie szukal przyczyny! Kurpik potrafi sluchac pacjentow, daje cenne uwagi. Zajal sie znalezieniem przyczyny nawrotow grzybicy. Grzybkow odpukac dlugo nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos na ten temat
za nic w swiecie nie polecam mrozinskiego! Z daleka od tego rzeznika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. Bartczak POLECAM super specjalista , wysłucha doradza nie drogi, zapobiegliwy , i pracuję w szpitalu przy ciąży bardzo ważne , i umawiasz sie na godzinę to o tej godz. jesteś przyjęta a nie siedzisz w poczekalni a twoja godz. gdzieś poszła w zapomnienie gorąco polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZKA a gdzie przyjmuje ten lekarz? Mogłabyś napisać i le bierze za wizytę? Nie jestem w ciąży ale planuję, a chciałabym mieć dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje na Asnyka na wysokości Ekonomika w takim nowym budynku bierze od ciężarnej 60 zł a normalnie 80 ale masz w tym usg cytologia i różne inne badania . W ciąży nie naciąga i spotykasz sie jak nie ma potrzeby raz na 4 lub nawet 6 tyg. na początku ciąży później raz na 4 lub 3 tyg. . Masz usg prawię zawsze robione no bez przesady a przy pierwszej wizycie jak jesteś w ciąży na pamiątkę od razu dostajesz 3 zdjęcia twojego dziecka (fasolki). Jak masz jakieś pytania to wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ktos z moich okolic :) Ja jestem w 4 m-c ciąży i chodze do dr Czechmanowskiego, przyjmuje w Ostrowie, Raszkowie i w Krzywosadowie a pracuje w szpitalu w Pleszewie, mialam naprawdę styczność z wieloma ginekologami, długo staralismy sie o dzidzie i jestem naprawde zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boncurka
nie polecam Kruczkowskiej- Sarny, przyjmuje w Kaliszu i Ostrowie- wredne Babsko, a bada tak, ze srodek boli:(((( Polecam za to Jacka Michalaka, niedrogi, SUPER specjalista, delikatny, i co najważniejsze, miły, doradzi i odpowie na wszystkie pytania!!! POLECAM GORĄCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr greberski , chodzilam do niego w ciazy i do przychodni!!! super facet , prawie zawsze mialam robione usg, naprawde poleca. niech ktos mi nie mowi ze dobrzechodzic do takiego gina ktory pracuje w szpitalu, naprawde myslicie ze jak zaczniecie rodzic a on bedzie miec wolne tego dnia to rzuci wszystko i przyjedzie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka25
Ja na początku ciazy chodziłam do dr. Mikołajczyka , tez dobry lekarz. Kilka razy byłam rowniez u Jakubka, ale to ze wzgledu tylko i wylacznie na bardzo dobra aparature jaka posiada ,zdjecia ultrasonograficzne w formacie 3D, 4D. Mimo tego stwierdził ze na 99% bedzie dziewczynka, a jak sie okazje jest synek :) Przez kolejne juz 7 mc jezdziłam na kontrole do Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusua
mazur jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo jest tam kto jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR
Dr Bartczak jest ssuuper!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Kurpika, jest naprawde świetnym fachowcem, podczas badania USG, które robi przy okazji każdej wizyty, tłumaczy wszystko dokładnie, bada delikatnie :) poza tym jest bardzo miły. Już w 7 tyg ciąży słyszałam bicie serca maleństwa, podczas gdy moja koleżanka u innego lekarza w 11 jeszcze nie słyszała bo poprostu jej nie tego nie sprawdzał. Wiele dziewczyn chodzi do Jakubka ale tak naprawde ma on tylko dobry sprzęt, a sam traktuje często pacjętki lekceważonco. Samulaka też nie polecały mi dziewczyny które do niego chodziły, podobno zależy mu tylko na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek junior
izka mam pytanie czy mozesz mi podac ne tel do doktora Bartczaka serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica-87
wg mnie super ginekologiem jest doktor Jacek Michalak- miły uśmiechnięty - traktuje kobiety z pełnym szacunkiem :) kompetentny byłam u niego na swojej pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem - potrafi uspokic i wszystko tłumaczy - bardzo delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
IZKA a w którym szpitalu pracuje dr Bartczak? Czy on też przyjmuje pacjentki na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Bartczak pracuje w szpitalu na torunskiej, nie przyjmuje na kase chorych, bierze 80 zł za wizytę( od ciezarnych , kolezanka podala chyba stare stawki), wizyta co 4 tygodnie, przyjmuje na asnyka a dokladniej na tylach ekonomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euchenia
Też chodzę do Bartczaka. Świetny lekarz. A w szpitalu jest tylko dwa razy w miesiącu i głównie zajmuje się prywatną praktyką. Bez żadnych zastrzeżeń polecam go każdemu. Zawsze dokładnie zbada, odpowie na każde pytanie rzeczowo i konkretnie. A w dodatku bardzo dowcipny :-) Pod jego specjalnym numerem można dzwonić całą dobe w nagłych wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinka1985
Możecie powiedzieć mi coś na temat dr Anny Kubickiej albo o dr Izabeli Kujawińskiej-Szychowskiej. Ewentualnie czy możecie mi doradzić jakiegoś ginekologa kobietę. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę wiedzieć dlaczego kobietę? W sumie to ja nie słyszałam dobrych opinii o kobietach ginekologach, ale sama nie byłam nigdy więc nie wiem z doświadczenia. Podobno przyjeżdża jakaś pani doktor z Poznania i przyjmuje wtedy w weekendy. Nie pamiętam jej nazwiska, ale wiem że jest rozchwytywana a to najwyraźniej za sprawą powiązania z poznańskim szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinka1985
Rozbierając się przed kobietą ginekologiem mniej się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, ja znów odwrotnie. Jakoś sobie nie wyobrażam rozebrania przed kobietą. ale jeśli mogę szczerze ci polecić dobrego lekarza to polecam dr. Bartczaka. On ogląda setki rozebranych kobiet i mówię ci, że skrępowanie minie po chwili. A przynajmniej masz pewność, że twoją ciąże prowadzi naprawdę dobry ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×