Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciążyłam

ginekolodzy LuxMed Warszawa

Polecane posty

Gość Zaciążyłam

Czy możecie polecić jakiegoś ginekologa z LuxMedu w Warszawie do prowadzenia ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Derlatka radziszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciążyłam
dzięki, może ktoś jeszcze się wypowie. I jakieś opinie o prowadzeniu tam ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka prowadziła, ale nie wiem u koga, wiem tylko że u kobiety. no szału nie ma, jak to w przychodni, ale ona miała bez problemową ciążę, więc mogło być. pamiętaj że bardzo rzadko się zdarza (moja opinia i innych koleżanek), że lekarze z przychodni nawet z tych prywatnych tak samo z zaangażowaniem pełnym prowadzą ciąże pacjentek, tak ja ci którzy prowadzą własną prywatną praktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz mocno indywidualne życzliwe podejście, to na pewno nie w żadnej przychodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciążyłam
LuxMed biorę pod uwagę, bo mam tam blisko z pracy i z domu i chodzi mi głównie o wykonywanie tam badań (mam pakiet wiec nie płaciłabym za nie, a u lekarza z "swoim" gabinetem już tak). No a jeszcze jakby jakiś lekarz okazał się w miarę to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam tak: typowo prywatnie prowadziłam ciążę, nie ma nawet co porównywać do prywatnej przychodni...lekarz dawał mi takie swoje skierowania na badania i robiłam je w tej prywatnej przychodni gdzie mam pakiet bez płacenia dodatkowego ;), jedynie na awidność toxo (ale to się rzadko robi) musiałam dopłacać. myślę że w każdej przychodni prywatnej tak można robić ;), bo z reguły honorują skierowania na badania od lekarza spoza przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciążyłam
Wiem, że jest ich kilka, ale bardziej zależy mi na lekarzu, wiec mogłabym się i kawałek przejechać na wizytę, a badania mogę zrobić już w każdej placówce bez problemu :) A jeśli chodzi o placówki to Szernera lub Al. St. Zjednoczonych najbardziej by mi pasowały, lub ew mokotów (taśmowa, postepu, domaniewska- tam niedaeko pracuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciążyłam
ale czekam na wszystkie wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na domaniewskiej prowadzilam ciaze u radziszewskiego, ale do niego trzeba dluga czekac. Plus jest taki ze nigdy nie odsyla pacjentek niezapisanych jak sa jakies watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam o tym że koleżanka chodziła, jeszcze sobie przypomniałam...mówiła że o ile lekarka prowadząca ciążę była w miarę, to lekarze od USG niezbyt, trafiała na różnych...bo na USG się trzeba oddzielnie umawiać, kolejny minus przychodni...jak prowadzisz prywatnie, to najczęściej lekarz ma USG i sam robi kiedy jest potrzeba, bez limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez szału, ale za to wszystkie badania darmowe. I przynajmniej mój lekarz prowadzący bez problemu dawał skierowania. Co więcej, mając książeczkę ciążową luxmed można samemu sobie w każdym trymestrze zrobić niektóre badania. Odradzam jednak robić USG w luxmedzie. Nie mają dobrego sprzętu. Ja robiłam sobie prywatnie i jestem bardzo zadowolona. No ale u mnie też bez większych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, czy zawsze ma w gabinecie ;). widzę że napalona jesteś na przychodnie, to się umawiaj i nie pytaj ;). a i jeszcze jedno w przychodni nie ma czegoś takiego, że dzwonisz do lekarza o każdej porze dnia i nocy, co jest możliwe w przypadku poważnego ginekologa prowadzącego ciążę prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, byłam w kilku placówkach luxmed i w żadnej nie mieli usg w gabinecie. Owszem pracowania usg jest ale jako oddzielne pomieszczenie z oddzielnym ultrasonografistą i zapisywać się trzeba osobno. Poza tym, jak mówiłam sprzęt mają słaby i raczej specjalistów też takich sobie. A po co dzwonić do lekarza prowadzącego o każdej porze dnia i nocy to ja nie wiem... Jak się coś dzieje, to się nie certolić tylko jechać od razu do szpitala a nie wydzwaniać po lekarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlatego mówię, że jest pracownia USG, ale z osobnymi zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, jakby np. coś z tętnem było nie tak, to pewnie by zrobili USG, nie miałam takiego przypadku, to nie wiem. Owszem, prywatnie nie zawsze jest dobre usg dlatego wg mnie dobrze jest robić osobno USG u kogoś kto ma ten sprzęt wysokiej jakości. Jeżeli już w coś inwestować w ciąży to właśnie w USG. I nie trzeba całej ciąży u takiego lekarza prowadzić, tylko zrobić USG, przecież USG nie musisz robić co wizytę. Ważne jest szczególnie genetyczne i połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co którąś wizytę po prostu mówilam ginowi czy mozemy zrobić usg i robił. Jak było ok, to tylko same "fotki" , jak coś go zaniepokoiło to robił normalne z opisem i wtedy dodatkowo mnie rejestrował (wychodził do rejestracji ze skierowaniem) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie polecam dr Cierniaka z Jana Pawła II, miły i profesjonalny ale nie daje L4. Zresztą byłam u kilku ginów w luxmedzie i żaden mi nie chciał wystawiać l4 (musiałam iść poza luxmedem). Natomiast na Szernera jest taki jeden lekarz starszy, nie pamiętam jak się nazywa, trafiłam do niego gdy planowałam pierwszą ciążę, ale dla mnie to jakiś oszołom z "głupim" poczuciem humoru. Gdy mu powiedziałam, że w pracy chodzę m.in. po drabinach (układanie towaru na półkach w markecie) to mi powiedział, że "w takim razie to ja pani leczyć nie mogę" i się zaśmiał... chodziło o lek na wysoką prolaktynę po którym miałam zawroty głowy. Wzięłam od niego skierowanie na wstępne badania i poszłam jak najdalej od Szernera, choć pewnie są tam też inni, fajni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chciałabym wiedzieć, jestem w ciąży 8tc byłam już na wizycie ale lekarz mi nie przypasował i szukam. Ktoś poleci tam gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisać pisać no
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiesz co piszesz...obyś nigdy w ciąży nie musiała dzwonić do lekarza prowadzącego w nocy, bo jak pracuje w szpitalu to jego pomoc jest bezcenna,wiem coś o tym...to są jakieś wyjątki że na prawdę dobry lekarz pracuje w prywatnej przychodni, nie słyszałam też żeby gdzieś mieli dobre USG, w sensie że na ten cały pakiet medyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze robicie z igly widly. Autorce chodzi zapewne o badania typu mocz, morfologia. Pisala ze ma blisko placowke. Ja tak robilam. Badania luxmed i wizyty tam u lekarza ale do roznych chodzilam. A poza tym prowadzilam ciaze w kinice bo mam klopoty zeczdrowiem. Ale przez pol miasta na badanie do kliniki jechac mi sie nie chcialo a placowke luxmedu mialam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w calym luxmedzie maja sprzet do d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym poznajecie ze sprzet jest dobry albo nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala moja rodzinka korzysta z luxmedu juz. Kilka lat. Chodze tam ja, maz i dziecko. Jestesmy zawsze zadowoleni jesli chodzi o badania, diagnozy, podejscie lekarzy i dlatego tez ze zawsze uzyskamy pomoc a jak potrzeba to badanie jest na juz. Co prawda ciazy tam nie prowadzilam bo mialam super pania doktor w panstwowym szpitalu i chodzilam tam do przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem, ze nie mam za bardzo zaufania do takich lekarzyco to otworza gdzies sobie jakis maly gabinecik i tam tylko oni przyjmuja. Juz widze jaki oni maja tam ekstra sprzet.. to kosztuje kupe kasy. Prywatna przychodnia ma jej sporo, moze sobie finansowac drogie zakupy, brac kredyty, leasingi i co tam chce. Poza tym musi prowadzic kontrole tego sprzetu, audyty etc. A taki gin ktory otwozy sobje gabinet w kawalerce to on odpowiada tylko przed soba. Poza tym skad wiadomo ze nie bedzie naciagal. I co mi po tym ze da mi tel. Jak cos sie dzieje to jade do szpitala. Oczywiscie sa tez kliniki stworzone przez profesorow np u prof debskiego ale tam jest megaaa drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam luxmed, prowadziłam tam ciążę w 2011 i wszystko było ok :) lekarka miła i kompetentna, badania robione na miejscu, fakt na usg trzeba było się osobno zapisywać, ale to nie problem, pozytym lekarze często zgadzają się zrobić nadprogramowe usg jak jest taka potrzeba. Jedyne co robiłam dodatkowo w innej przychodni to badania genetyczne, tj usg genetyczne i pappa w 12 tyg, oraz polowkowe. Polecam placówkę na Chmielnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×