Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alka34

globulki Macmiror Complex 500 a ciąża

Polecane posty

Gość alka34

Witam, Jestem w 16 tyg. ciąży lekarz stwierdził infekcje i zapisał globulki Macmiror Com.500 .I mam pytanie ponieważ różne czytałam opinie czy któraś z mam stosowała te globulki i czy wszystko ok z maleństwem.Boje się o maluszka.Proszę o opinie na temat tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka34
Proszę o odpowiedź od mam które stosowały ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka34
Dziękuje za odp. Nerwy mam bo opinie są różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne Twoj lekarz wie co robi a forum nie jest skarbnica dobrej wiedzy ile kobiet tyle opinii uwierz te wiadomosci z forum moga wyrzadzic wiele krzywdy moj Ginekolog zalecil mi ostatnio po stracie dziecka odlaczenie internetu i szczerze ma racje niestety nie sluchamy lekarzy tylko szukamy niewiadomo czego niepotrzebnie.Trzymajcie sie i bedzie dobrze.jeszcze powiem Ci jedno wiele koncernow nie bada swoich produktow po prostu w ulotce jest napisane nie stosowac w ciazy mialam taka przygode z UWAGA!!! SZTYFTEM DO NOSA NA KATAR nie wiem jak produkt inhalujacy na bazie olejkow moze zadzialac na plod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam wypowiedz lekarza. Macmiror jest lekiem dopochwowym o szerokim spektrum dzialania stosowanym w leczeniu infekcji drog rodnych. Leczenie tego typu infekcji jest niezmiernie wazne w ciazy, nieleczone moga bowiem doprowadzic do powaznych powiklan np. przedwczesnego odejscia plynu owodniowego lub infekcji ktore przelozyc sie moga na plod. Jesli wiec lekarz przepisal Ci macmiror to znaczy ze rozumie to ryzyko i dba o prawidlowy rozwoj ciazy. Preparaty stosowane miejscowo ( w pochwie) zawierajace skladniki leku Macmiror można podawać w ciąży i w okresie karmienia piersią. Troche wiecej zaufania do lekarza !! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka34
To prawda gdyby nie było internetu człowiek by nie czytał tych wszystkich komentarzy a tak ma tylko mętlik w głowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam te globulki,ale jak nie bylam w ciazy, jedno co moge napisac to to, ze bardzo szybko wyleczylam sie z infekcji, po 2 dniach nieprzyjemnego swedzenia i pieczenia juz nie bylo; cala kuracja trwala 10 dni z przerwa na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam te globule w 34tc ale nie stosowalam, potem w 38 tyg juz musialam ale te znei pomogly :/ zostalo mi tego troche moge odstapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podobnie jak myszsza stosowalam te globulki bedac w ciazy i po pologu ale tez nie pomogly :O wzielam dopiero flumycon i przeszlo. _____________________________________ 🌼 Bartuś ur.23.06.2009 🌼 Szczesliwa mama wychowuje szcześliwe dzieci. :) :D http://jagoda369.powiedz.to :D Dzięki "nierygorystycznej " diecie juz 6kg polecialooooo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka34
Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia 95
Ja biore te globulki i nic sie dzidzi nie dzieje. Widze ze mnie oczyszcza ze dobrze dziala . Zadnych efektow ubocznych. DIdzi jak szaleje w brzuszku tak szaleje i dobrze sie ma . Ufajny swoim lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×