Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gorączka u 3 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Mamusie wczoraj byłam na szczepieniu z córką. Szczepilam 6 w 1 pneumokoki oraz rotawirusy. Wieczorem pojawiła się temperatura 37.9 córka miała problem z zaśnięciem wiec dalismy czopek. Właśnie znów goraczkuje ma 37.6 i nie wiem od jakiej temperatury zbijam gorączkę. Pediatra tylko poinformował ze jak będzie goraczkowac dać czopek ale nie dopytalam od jakiej temp. Można tak małemu dziecku robić Inne okłady ? Dajcie jakieś porady. Mam czopki 80 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pediatra mówił żeby zbijać gorączkę od 38 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goraczke zbija sie od 38 ale przy chorobie. Jesli to goraczka po szczepieniu a dziecko jest niespokojne podaj czopek. Jesli dziecko czuje sie dobrze nie musisz zbijac. Okladow bym nie stosowala,jeszcze sie przeziebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest senna dziś wstała o 7 na mleczko potem o 10 i ciągle spi. Nie uśmiecha się taka dziwna jest. Jak było u waszych dzieci ? Pierwsze szczepienie w 6 tyg było bez zmian tzn małej nic nie dolegalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zle sie czuje. Na kazde szczepienie moze reagowac inaczej. Jutro bedzie juz lepiej,nie martw sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taka panikara. Co 15 min mierze jej temp. Termometrem bezdotykowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam,teraz syn ma 5 lat troche mi przeszlo,ale potrafie pol nocy nie spac z powodu jego choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierz normalnym termometrem w pupie, one są najdokładniejszy. Tylko nie co 15 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac, co z małą. My mamy jutro druga dawkę i też się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo Prze dupke nie będę mierzyła co 15 min :) zmierzył am przed chwila 37.4 Ju po odjęciu 0,5 stopnia. Cały czas śpi an jak wstanie to marudny i poplakuje. zawsze był radosny gaworzyl uśmiechał się a dziś nawet mama go nie interesuje. Jest apatyczny. Mało je nawet wody nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w końcu chłopiec czy dziewczynka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dwulatek jeszcze nigdy nie gorączkował, ale przy każdym szczepieniu pediatra mówiła żeby podać czopek, jeśli pojawi się temp . pow 38, 5. A poniżej 38 to już w ogóle w żadnym wypadku nie powinno się zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×