Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gory w ciazy plus 3 latek gdzie?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Może pomozecie. Chcemy przed majówka lub na majówkę jechać w góry miejsce dowolne ale ja będę w 4_5 miesiącu ciąży synek prawie 3 lata. Przed urodzeniem synka biegalismy po Tatrach albo odpoczynek w Pieninach. Nasz synek nie bedzie ani w nosidle ani w wózku odkąd naucz się chodzić wózek tylko w wyjątkowych sytuacjach jak go najdzie weźmiemy pewnie ale raczej żeby wieczorem moc zapakować coś do niego i może przez chwilę go wiezć. Dodatkowo ciąża więc niebedziemy wspinać się na zawrat czy swinice. Lepiej Tatry i doliny czy morskie oko czy może macie jakieś miejsce godne polecenia gdzie damy radę wejść a następnego dnia odpocząć na placu zabaw czy jakiejsc polanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy w Szczawnicy w tym roku w sierpniu. Synek 5 miesięcy. Spacer nad Grancarkiem i wzdłuż Dunajca z wózkiem. Mąż pojeździł rowerem ze szwagrem, a ja, siostra i synek leniuchowaliśmy na deptaku i w pijalni wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234ie
Karpacz . Smialo moge polecic Gosciniec Lesny Dwor duzo atrakcji do okola a takze na miejscu. Znizki dla gosci hoteliku w tym na hotel golebieski -baseny etc. I nie tylko . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w ciąży to pojechaliśmy do Ustronia, nocowaliśmy w http://www.zajazdnakepie.pl/. Bardzo ładne widoki, niewysokie góry, można było sobie pochodzić, pooddychać świeżym powietrzem. Czułam się tam wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już będziecie w Beskidzie Śląskim to punktem obowiązkowym jest odwiedzenie http://www.czarciekopyto.pl/. Świetna restauracja, niesamowity klimat i pyszne pstrągi na patyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×