Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Graco Cashback skorzystałyście z promocji bo ostatnie dni

Polecane posty

Gość gość

ja sie skusiłam i dziś wysłałam ten wniosek , wyszło mi całe 350 zl i będe czekac na zwrot Kupiłam wózek 3w1 i krzesełko do karmienia a Wy? ktoras już dostała pieniazki z Graco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o my good, na smierć zapomniałam że to do konca listopada a chciałam skorzystać .... chce kupić graco sweetpeace taką huśtawkę , ona droga strasznie ale w tej promocji by mnie wyszła 350 taniej - tyle bym zwrotu dostała zdążę przez neta jeszcze zamówic? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie takie akcje tylko utwierdzają w przekonaniu, że ceny za sprzedawane produkty są mocno zawyżone, więc takich firm i "promocji" unikam, naciągaczom kieszeni napychać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam korzystam, jak ma mi zostać w kieszeni stowka czy trzy to jak nie korzystac - w Graco teraz kupiłam wózek i krzesełko do karmienia i jak mi zwroca 350 zł to krzesełko mi wychodzi za 19 zł - nie opłaca sie ??? jakby tak myśleć jak ty to trzeba by nic nie kupowac, bo każdy producent czy dystrybutor sprzedaje z marżą i to niemałą , taki rynek ja tam z tej promocji Graco Casback jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od tego wpisu .... cytuje " Mnie takie akcje tylko utwierdzają w przekonaniu, że ceny za sprzedawane produkty są mocno zawyżone, więc takich firm i "promocji" unikam, naciągaczom kieszeni napychać nie będę. " ,,,,,,,,,,,, ale ci się nudzi albo jesteś od konkurencji GRACO bo to samo wkopiowałaś w kilku tematach na kafeterii i dobrejmamie - normalnemu człowiekowi by sie nie chcialo !!!!!!!! http://f.kafeteria.pl/temat/f10/graco-cashback-dostala-juz-ktoras-pieniadze-z-tej-promocji-p_6397213 i jeszcze http://www.dobramama.pl/pokaz/767616/Duzo_taniej_graco_w_ramach_akcji_graco_cashback#addOdp Byłam ciekawa czy inni juz dostali pieniazki z promocji od Graco , (ja wysłalam ok miesiąc temu i czekam własnie ) i mi się w oczy rzuciły właśnie te teksty .... ale się ktoś "postarał" żeby zniechęcić ludzi do promocji .... tylko że zdaje mi się że graco na tyle ma dobre produkty że ludzi nikt takimi tekstami nie zniechęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berchearchatarcha
W moim przypadku- OSZUSTWO i 100 zł w plecy. Napisali: "Zakupiony artykuł o podanym numerze serii i modelu nie jest w zakresie oferty." Tylko w regulaminie nie ma informacji, że ten model jest wyłączony z promocji. Zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta, gdyż wprowadzono mnie w błąd i gdybym wiedziała, że wózek będzie jednak 100 zł droższy nie kupiłabym go. GRACO OSZUKUJE na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Mnie tez GRACO oszukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy chcecie, mnie zwrócili wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco płaci uczciwie!!!! mnie też wyskoczyła informacja że produkt nie jest objęty promocją ale zadzwoniłam tam ( myślałam że coś źle wypełniłam) i w ciągu 5 minut zaakceptowali moje zgłoszenie. Czasem trzeba coś zrobic od siebie zamiast oskarżać no i pieniążki dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×