Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość Grudniowa mama 30

Hej dziewczyny ! Czy któraś z Was przygotowuje się pomału do ciąży ? z mężem planujemy starania od kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję z mężem, dlatego bierzemy witaminki :) Za miesiąc na pewno będzie nas więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a! Teraz zachodzi sie na pazdziernik ... myslisz ze w kwietniu odrazu zaskoczysz?? Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam kobiet, które się przygotowują. ja będę miała owulację pod koniec marca, a to już za miesiąc, także nie widzę sensu w twojej reakcji. poza tym nie mam problemu z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre podejście autorko. Warto się wcześniej przygotować na dziecko.powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz taka pewna. To ze juz kiedys bez problemu zaszlas w ciaze nie znaczy ze sie tak stanie teraz. Zbytnia pewnosc siebie moze tylko cie rozczarowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Zawsze ktoś "serdeczny" znajdzie się na tej kafeterii.Każdy ma prawo planować, a czy zajdę w kwietniu, maju,styczniu, czy listopadzie, to nie ma znaczenia ! "pewna" nie jestem, ale "niepewna" tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też planuję urodzić w grudniu. Cudowny czas na dziecko. magicznie i wyjątkowo. oby się udało ! dam znać jak zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiac do owulacji?? Pod koniec marca ? Przypominam ze mamy poczatek lutego wiec jeszcze 1,5 mies. :D Widze ze na kafe mamy lepszego oszoloma niz nasza oslawiona " moze przyszla mamusia" ona przynajmniej zaklada biezace tematy teraz " pazdziernikowki 2015" ale ty kochana bijesz ja w przedbiegach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała, że owulację ma pod koniec marca, także urodzi na grudzień. jeśli myślisz że zabłysnęłaś tym, że do końca marca jest jeszcze półtora miesiąca, a nie miesiąc, to muszę Ci zmartwić, ale mądra to ty nie jesteś, ewentualnie wredna i czepliwa. Jadem plujesz, bo zazdrość Cię zżera, że ktoś jest szczęśliwy i planuje dziecko.Masa kobiet, która planuje ciążę, zachodzi i rodzi w terminie. radzę się dokształcić, zanim się kogoś poniży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przyszła mamusiaa
Oszołomie odczep się od nas i znajdź inny cel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plany planami poczekamy 2 miesiace i zobaczymy kto sie osmieszy. Temat umrze smiercia naturalna. Nigdzie nie napisalam ze jej sie nie uda ale..jako osoba inteligentna musi brac pod uwage tez porazke a nue stawia za pewnik ze za 2 miechy bedzie w ciazy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niczym nie chcialam blysnac plus wcale mnie nie zmartwilas ( choc tak ci sie wydaje) :D Urocza jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
skończyłaś ? to wyjdź proszę z tego tematu i załóż własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka 95
Dziewczynki tez sie staram na grudzien. Tak bym chciala wcelowac w swieta, najlepiej wigilie. Kupilam testy ciazowe na allegro i owulacyjne bo nie wiem kiedy mam owulacje wlasnie wiec bede teraz sprawdzac. A wy jak sie przygotowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylas temat na forum ogolnodostepnym i otwartym. Poczytaj regulamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
zgadza się. założyłam, ale proszę Cię, abyś wyszła i nie obrażała na nim nikogo. ten temat jest dla starających się kobiet i mam nadzieję, że wkrótce będzie większe zainteresowanie tematem, nie tylko takich złośliwych osób jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też planuję wiosną zajść w ciążę. jeśli się uda na grudzień, to na pewno będę tutaj zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję zajść w ciążę wiosną. przyjmuję witaminy i kwas foliowy. jakie bierzesz suplementy witaminowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prenatal pro baby, plus kwas foliowy, a Ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FERTILITY SUPPORT FOR WOMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grudniowy poród zachodzi się w marcu a nie w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnią miesiączkę będę miła 22 marca, to kiedy wypadnie poród ? pod koniec grudnia prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypada na koniec grudnia. może się też przesunąć w przód lub tył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za miesiąc planuję ciążę :D już się doczekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijka 123
Ja zaczynam od polowy marca prawie za miesic i licze na to ze tak jak za pierwszym i drugim razem w 1 cyklu sie uda. Mam dwojke dzieci 7 i 6 lat boje sie ze teraz bedzie trudniej bo mam juz 31 lat. A wy jak? O ktore dziecko sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijka 123
halo halo czy temat zyje?? autorko jestes? co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! :) Jak tam dziewczynki ? :) Szykujecie się pomału do roli przyszłej mamusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam brać Prenatal pro baby, a teraz biorę Feminovit z dha plus kwas foliowy. Boże...oby się udało ! Starania pod koniec marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×