Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina899

Grudniowki 2016

Polecane posty

Gość karolina899

Hej ;)) najprawdopodovniej jestem w ciąży jeśli tak to termin mam na 9.12 (jestem polozna) :) czy macie już jakieś objawy? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusxx
Witam, na tescie pokazala sie druga kreseczka, jeszcze troche blada, ale nie da sie jej przegapic. test robilam 26.03 na drugi dzien rano powtorzylam i byla wyrazniejsza. Ostatnia miesiaczke mialam 26.02. Mam nadzieje,ze wszystko pojdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusxx
objawow brak. Miesiaczke planowo mam dostac jutro, ale mimo to test pokazal 2 kreseczki. CZasem cos zakluje w podbrzuszu ale tego nie bralabym jako objaw wczesnej ciazy. Licze ze nasze grono sie szybko powiekszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
miałam być na grudzień ale chyba @ idzie . 2 dni spóźnienia ale idzie:( gratuluję wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja póki co powinnam mieć miesiaczke 26.03 A jej brak :) Ale jeszcze nie testowalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a czemu testu nie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja póki co powinnam mieć miesiaczke 26.03 A jej brak :) Ale jeszcze nie testowalam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ponieważ pracuje po 12 godzin dziś 3 dniiwka z rzędu test kupię dziś i wam napiszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest by przy każdym badaniu ginekologiczny pochwy był obecny partner i wspierał porody jest to dla waszego bezpieczeństwa bo to wasz świadek z którym musi się liczyć lekarz.Wiem że wiele partnerem jest mocno zacofane i wstydzą się partnera a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemno gród! !! Nas nauczył przy badaniu ginekologicznym pochwy osłuchiwanie tętna płodu dziecka. Gdy jest wysokie czy niskie należy się położyć i oddechami wyrównać tętno! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusxx
Dzis robiłam bete i wyszlo 603, wiec jest dobrze:) w czwartek powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiusxx
KAROLINA889 robilas test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aifoz i autorko robilyscie test ? Jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
Tez się staram i mam nadzieje , ze tez będzie na grudzien☺ do mojej @jeszcze dużo zostało ale wczoraj miałam chyba owulacje- sądzę po bólu brzucha. Mimo wszystko moja podświadomość mi podpowiada ze nic z tego nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze przybedzie nas tutaj troszke i dotrwamy do konca razem cale i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
a sorki nie napisałam. Robiłam w przeddzien okresu i ok mógł nie wyjść ale 2 dni później w pon wielkanocny rzesiście mnie zalało więc niestety grudniówka nie bedę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja niestety odpadam :(@ przyszła z opóźnieniem Ale jest... ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
zróbmy styczniówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wysilaj sięniedlugo walnieta projekt kafe mozeprzyszlamamusia zalozy temat na styczen.Bedziecie wrozyc z fusów hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama P
Ja nie wiem czy się jeszcze załapię na grudzień... owulację miałam 3 kwietnia... i czekam... czekam i czekam... test dopiero za kilka dni... staram sie nie myśleć i nie wmawiać sobie niczego... zachować zimną krew i sie nie wygłupiać, nie wmawiać sobie objawów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki x
Ja testuje w sobote... nie wiem czy sie udalo... Ale bardzo bym chciala... Ech ten stres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japanka333
Witam chyba jestem tu nowa ja miesiaczke powinnam dosac tydzien temu zaznaczam ze mam okres z odstawienia i lecze sie juz 11 lat przez ten okres zawsze mialam miesiaczki regularnie po odstawieniu za 2 lub 3 dni minał tydzien misiaczki brak ale czuje sie caly czas jakbym miala ja dostac boli podbrzusze piersi niewiem co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japanka333
Cos mi sie dzieje z tym forum niewyswietla mi postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyswietla sie bo pewnie juz na styczeń..2017 roku chcesz temat zalozyc haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama P
Nadal na grudzień :-) Dopiero dzieci poczęte 9 kwietnia będą (teoretycznie) styczniowe. Dzieci poczęte do 8 kwietnia są grudniowe. Sama będę testować w niedzielę... o ile okres nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka534
Ja 5.04 zrobiłam test i wyszły dwie kreski. 12.04 poszłam na betę i wyszła 4155, jutro będę ją powtarzać, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. Myślicie że przy takim przyroście może się to okazać ciąża pozamaciczna? Mam jedną za sobą i zwyczajnie się boję. Lekarz w przyszłym tygodniu. Ale jeśli wszystko ok, to wg kalendarzyka poród 12.12.2016 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
Ja dostałam wczoraj wiec nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japanka333
A jamiesiaczki nadla nie mam test negatywny juz zgłupiałam bede musiala pewnie powtorzyc za jakies pare dni,jak myslicie czy to moze byc ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćviki
Witam dolaczam sie jestem w potwierdzonej ciazy gdzies na poczatek grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćviki
Termin bede miala okolo 2,3 grudzien narazie bylam raz u ginekologa bylo widac pecherzyk ciazowy malutki puki co i beta przyrasta dobrze :) teraz czekam dwa tygodnie na kolejną wizyte dowiem sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×