Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukrecjaK

GRUDZIEŃ 2006

Polecane posty

Gość lukrecjaK

Kto ze mną będzie rodził w grudniu? :) z czego wcale się nie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytnieeeee
a czemu się nie cieszysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcia
ja ci szczerez zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się długo
No właśnie - skoro się nie cieszysz, to nie denerwuj tych co jest im obojętne już, czy znajdą się na porodówce w maju, czy też w wigilię. Bardzo bym chciała rodzić w grudniu, wiesz ????? założę się, że cała masa kobietek również chciałaby rodzić w grudniu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasedf
chciałabym rodzic w grudniu byle by miec dzidzie . Ja tez jestem z grudnia i to mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjaK
Wy chcecie a ja nie takie jest zycie i nie od nas to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki
trzeba było się zabezpieczac, a nie teraz biadolić !!!! I nie wchodź na forum o ciąży i macierzyństwie skoro ten temat cię nie cieszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie dziewczynie spokój! musi oswoić się z tą myślą, a nieplanowana ciąża może się zdarzyć każdej!!! Lepiej chyba pogadać z nią i przekonać, że jest się z czego cieszyć! Trzymaj się lukrecjo, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjaK
Dzięki Aniu powoli przyzwyczjam sie do msli bycia mama ale jest mi ciężko Patrząc na ludzi któzy tu piszą to głownie dziewczyny ktore nie moga zajsc w ciąze najezone na te ktore mają lub beda miec dzieci to takie typowo babskie sama nie ma i inne tez nie powinny miec okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecjo chciałabym Ci napisac ze bede razem z Tobą rodzić w grudniu ale tego nie wiem, jezeli sie udałao to tak :) bardzo bym chciała. 3maj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik80
Czesc Kochane, ja tez mam termin na grudzien, a dokladnie 4 grudnia, cieszymy sie bardzo z meżem, tylko się troche denerwuje bo jutro zaczyna sie moj 6 tydzien, a ja prawie zadnych objawow nie mam, mam nadzieje ze wszystko dobrze z dzidzia, pozdrawiam Wszystkie grudniowe mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również będę rodzic w grudniu, z czego sie ogromniascie cieszę! czekałam na 2 piekne krechy pół roczku to strasznie dlugo, jak dla mnie, a jednek wczoraj udalo mi się je zobaczyć na tesciuku!!!nie dociera to jeszcze do mnie,ale tak bym chciala, żeby wszystko bylo w porządku!! napisz mi gosik 80 czy bylaś już u lekarza, a może orientujesz się kiedy najlepiej pojść, zeby już coś bylo widać:)u mnie to 5 tydzień licząc od dnia poprzedniej miesiączki i tylko piersi mnie bolą. Nie martw się brakiem objawów napewno w krótce się pojawią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmusia
Witam serdecznie.Przed chwilą zrobiłam test i wyszły dwie krechy.Ze szczęścia mało nie zemdlałam.Nie wierzyłam,że to prawda i po chwili zrobiłam drugi i znowu dwie krechy.Szok!!! Ostatnią @ miałam 14.03 więc jestem jeszcze przed terminem następnej dziś 23 dc.ale coś wewnętrznie podpowiadało,że się udało.Jest to mój drugi cykl starań.Byłam pewna,że jeszcze za wcześnie i nic nie wyjdzie,a tu taka niespodzianka.Mam nadzieję,że wszystko będzie ok i lekarz niebawem to potwierdzi.Pozdrawiam i czekam na nowe przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny byłyście już u lekarza?widać coś?to mój 5 tydzień i ponoć dopiero w 7 tyg warto isć, bo wtedy można coś zobaczyć!!czy wy też ciągle o tym myslicie, czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmusia
[url=http://www.szipszop.pl]h http://www.szipszop.pl/tickers/3825.gif Ja byłam u gina wczoraj i jest jeszcze za wcześnie.Jest pęcherzyk,ale na 100% ciąży nie może potwierdzić,choć mówi,że testy nie kłamią-może w odwrotną stronę tak kiedy wychodzi negatywny,a jest się w ciąży,ale jak wychodzi pozytywny i to parę razy to....fiu fiu fiu.Mam przyjść na usg 14.04 to będzie już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esensja
Ja również mam termin na grudzien i coraz bardziej nie moge sie doczekac mojego malenstwa. Wiem juz,ze bedzie to synek. pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
WITAM WAS! MI SIE OKRES SPUZNIA 8DNI I ROBILAM TEST I DWIE KRECHY:) NAWET 3RAZY GO ROBIL..JUTRO IDE DO LEKARZA MOZE MI CIS POWIE:) I Z TEGOOBLICZANIA TO TEZ W GRUDNIUURODZE TYLKO NIE WIEM JAK TO SIE LICZY NA JAKI TERMI I DZIEN:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×