Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaprzyszłejlili

grudzień 2015

Polecane posty

Gość mamaprzyszłejlili

Planuję ciążę na grudzień 2015 ! kto ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaprzyszłeklili
nikt nie planuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
ja planuje. to będzie drugi cykl w którym działamy ale czy się uda :)) czekam niecierpliwie na dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po dniach płodnych (mam od wczoraj biały gesty śluz). Stosunek z partnerem miałam w 14, 17 i 19 dniu przy cyklach około 30-32 dniowych. Czekam na @ która ma być 5 kwietnia- jeśli nie będzie to testuję ;). Jeśli by się udało to byłby wspaniały prezent w Wielkanoc :) no i na kolejne święta bo termin byłby w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj zobaczyłam wymarzone dwie grube krechy :) także początek grudnia jest mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula0901 w ktorym dniu cyklu robilas test?Mnie sie @ spoznia 2 dni ale test negatywny,ale poki nie przyszla @ mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby grudniówka
Ja dziś, jutro powinnam dostać okres. Na razie cisza. Dziś test robiłam ale za wiele nie widać tzn, ja zawsze widzą drugą kreskę - serio tak się potrafię dopatrzeć :D No ale póki co negatyw. Jutro powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja dzisiaj zrobiłam test 4 dni do @ i pozytywny - druga kreska blada ale jest. Nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze czekać na termin @ i dopiero zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekała kilka dni i zatestowała drugi raz. albo na betę wtedy dokładnie widać czy się ciąża rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdę w poniedziałek na betę, jest mi niedobrze, czuję się okropnie senna taka niemrawa, coś mnie tam kluje w podbrzuszu, ale piersi nie bolą wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też piersi nie bolą wcale, a w pierwszej ciąży miałam od razu jak balony. też jestem ospała i delikatne bóle w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jest juz temat na grudzien - piszmy wszystkie na jednym paula - ty na nim piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, znalazłam tamten temat po ostatnim poście i już przeskoczyłam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
witam chyba muszę się dopisać do towarzystwa prawdopodobnie też będę mamą w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka86
Hej dziewczyny ;) ciesze sie ze moge do was dolaczyc;) ciaza jak najbardziej planowana:))) ♥♥♥termin na 7 grudnia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się cieszę że mogę dołączyć :):):):):) termin 8.12.2015r !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki87
W talim razie ja tez sie dołanczam, termin na 7grudnia***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaa
hej.... u mnie termin około koncea grudnia:) jesteście jeszcze ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia25
Razem z mezem zaczelismy sie statac w polowie cyklu przed owulacja i chwile po znam swoj organizm i wiem kiedy ona nastepuje miesiaczke mam na 21gr.wiec jeszcze tydz ale ja juz odczowam objawy piersi wrazliwe duze dwa dni temu omdlenie zawroty glowy wilczy apetyt temp37.3 ale tym sie nie sugeruje do tego doszly wczoraj wzdecie mega i jajnik prawy przy wciagnieciu brzucha boli tepo nie wiem moze sobie wkrecam ale nie nastawialam sie szybko na dzidzie poniewaz z corka dwa lata sie ponad staralismy na test za wczesnie jeszcze tylko obawiam sie o ten jajnik czy to moze cos powazniejszego a jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz , zważając na to, że to temat "mamy na grudzień" ,większość z nich już urodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×