Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grzybica większych warg sromowych pomocy

Polecane posty

Gość gość

Od kilku dni mam nabrzmiale i różowe wargi sromowe tzn wyróżniają się miejsca od zdrowej skóry. Pojawiały mi się również białe suche plamy jak się dra palam to aż się luszczylo. Kupiłam krem pimafucin ale używałam go tylko dwa dni bo dostałam okres. Do gin idę za 2 tyg bo przecież nie ma terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemywaj kwaśnym mlekiem i łykaj olej z oregano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam, od kilku lat, najlepsze ze byłam u tylu ginekologow i nic nie widzą. A to ust okropne. Mam takie uczucie jakby mi się szpilki wbijaly i swedzi ale tylko jedna warga. Najgorsze ze jestem w ciąży i mam nadzieję że to nie wpłynie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś w ciąży a ja ciążę planuje i chciałam to wyleczyć. Mówiłam gin to powiedziała ze nic nie widzi ale wymaz z pochwy mi pobrała. Ja tak kiedyś miałam rok temu chyba i miałam masc trivacort i mi przeszło. Ale wtedy byłam u dermatologa. I ta właśnie masc mi przepisala. Teraz też ja kupiłam ale smarowalam się 5 dni i pomogło tylko na swiad i na suchość a nabrzmiale i różowe zostało. Co na to mówi twój gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mi przepidywali maści itp a to nic nie dało. A nikt nic nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u dermatologa byłaś ? Ja zamierzam majtki prac w szarym myślę albo w proszku dla niemowląt. Wkładek używam discrit od lat może też je wymienię i coś to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używałam proszku dla alergików, mydła dla dzieci używałam i nic. U dermatologa nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to co lekarz mówi tak jak u mnie ze nic nie widzi ? Jakieś wymazy ci robił ? Nie widział przeciwwskazań na ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucinal temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłaś wymaz poczekaj na wynik i wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze tylko ja mam to paskudztwo ? Dzisiaj mam takie suche te wargi ze skórą mi się luszczy. Rano mnie trochę swydziały ale posmsrowalam pimafucin i przeszło ale jak tylko krem si się wytrze to na pewno będą suche. Co to jest ? Dlaczego mi się tak robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×