Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybryda ile wytrzymuje na paznokciach warto założyć?

Polecane posty

Gość gość

mam dość ciągłego malowania paznokci, zastanawiam się nad hybrydą, warto, czy lepiej żel? Albo może istnieja jakieś lakiery które wytrzymują dłużej niż 3 dni bez odpryskiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze używaj bazy (polecam nailtek Foundation), dwa, top coat ma wierzch. Wg mnie najlepszy to Poshe. Pazurki wytrzymują mi tydzień, lekko tylko czasem na koncach sa wytarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i lakierow uzywam roznych. Z takich tanich to golden rose sa okej, rimmela 60sec lubie, sally hansen tez ma OK. Wazne by nie kupowac tych z mocno naswietlanych gablot w drogerii (jak sie reke wsadzi to czuć az cieplo) No i ja naczynia itp myje w rekawiczkach. Wiec to tez wpływa pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wytrzymała dwa tygodnie, ale miałam tylko raz bo odkryłam lakiery hybrydowe,które nie wymagaja utwardzania w lampie i utrzymują się u mnie 8-9 dni na pazurach, więc jak dla mnie bomba. No i plus taki, ze nie niszczą płytki paznokcia. Wypróbuj, nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.19 a jakiej firmy lakieru hybrydowego używasz? czy kupię go w drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do drogerii i do tej pory nie zauważyłam lakieru hybrydowego, może patrzyłam niezbyt dokładnie wypróbuje, bo zwykły lakier nawet droższy wytrzymuje u mnie 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam podkład żelowy i na to hybryda. Nic mi się z tym nie działo, nawet 4 tygodnie wytrzymało. Jednak te odrosty to nie dla mnie, do tego lubię zmieniać kolory na paznokciach. Wolę malować lakierami co 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to się nie nazywa lakier hybrydowy z wibo utrzymują mi się ok10 dni ale bazy nie kupiłam jedynie lakier i top coat, musisz szukać tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowalam w domowy zestaw do manicure hybrydowego Semilac. Są to lakiery hybrydowe z lampą i akcesoriami. Używam to od 4 miesięcy i jestem zachwycona. Kolory zmieniam średnio co 2 tygodnie. Wytrzyalyby 3 ale mi szybko rosną paznokcie i po 2 tygodniach zaczyna denerwować mnie odrost. Ogólnie trzymają się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś wykonuje i zdejmuje hybrydkę oprawnie, to nie ma żadnych obaw o kondycję paznokci :) Mam zestaw semilac i hybrydka wytrzymuje i na pazurkach 2-3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39 ale chodzi o to, ze do hybrydy z lampą, trzeba piłować (zmatowić) płytke paznokcia, a do lakieru żelowego bez lampy nie i on mi bardziej odpowiada. Mam bardzo słabe paznokcie i wolę unikać wszelkiego rodzaju ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra podajcie nazwy tych lakierów wibo i innych i napiszcie jak je zmywać samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wibo, to wibo, tylko wybieraj te z napisem GEL.Zmywasz normalnie jak zwykły lakier. Nie Polecam lakierów żelowych firmy Delia. Cena ta sama co wibo, ale sa kompletnie do doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ile się trzymają te gel wibo? jaki koszt? w rosmanie sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wibo sie utrzymuje 8-10 dni. Cena 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym przedłużać sobie paznokcie na szablonie jaki żel niedrogi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Schellac. Hybryda fajna sprawa na urlop albo święta, ale ciągłe nakładanie strasznie niszczy płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do manicurzystki na hybryde,kłade tak ok z 5 razy co ok 3 tyg i robie 1 miesiac przerwe,a tym czasie uzywam odzywek i paznokcie sa w idealnej kondyncji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, prawidłowo wykonana i zdjęta hybryda nie niszczy paznokci. Łamliwość paznokci spowodowana jest głównie nieodpowiednią dietą i stosowaniem lakierów do paznokci mających w składzie np. formalinę lub żywicę syntetyczną. Między nakładaniem hybryd najlepiej jest zrobić kilka dni przerwy i w tym czasie smarować paznokcie odżywką i oliwką. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w 90% odzywek to nie ma forlamdehydu ekspercie? :D moczenie w acetonie raczej zdrowe nie jest. Pomijajac,ze JAKIEKOLWIEK wygladzanie pilnikiem plytki to tak naprawde uszKadzanie go. to wlasnie te grubsze czesci sa tymi zdrowymi i prawidłowym. X Dla mnie stosowanie lakierow gdzie musisz miec miesięczne przerwy jest bezsensem. Do tego odrosty. Szczyt elegancji Btw, Tak samo jak doczepiane rzes- by poszpanowac dlugimi trzeba czekac tygodnie az po poprzednim odrosna :D X Jak autorce zalezy na 5-7dniach to spokojnie znajdzie zwykly lakier. Tylko musi potestowac kilka bo kazdemu pasuje co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam Maybelina który podobno wytrzymuje 7 dni, i rimella, kosztowały około 20 zł i co po 3 dniach lakier zaczął schodzić Podobno utwardzacz przedłuża trwałość ale tez nie widziałam w drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie własnie ten wibo gel ,w rosmanie 8,29 zł ,ale do tego trzeba podobno jeszcze baze ( 8,29) i nabłyszczacz utwardzacz ( 8,29) bo to sa tzw 3 kroki ,mój lakier gel to krok 2 ,zobaczymy czy sam lakier da rade,płytke mam mocną więc się nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sam lakier nie da rady i musi być nabłyszczacz. Ja nie używam bazy tylko nakładam lakier i nabłyszczacz. Utrzymuje się tak jak wyżej pisałam 8-10 dni. Wydaje mi się, ze jakby na zwykły lakier nalożyc ten utwardzacz/nabłyszczacz, to efekt byłby taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisalam warto kupic po prostu dobry top coat. Nie musi byc pseudohybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest ten top coat? kurde sory ale jest tyle tych kosmetyków że sie gubię . Dzięki kolezance za polecenie wibo ,zobaczymy co da sam laier ,jak będzie do d... to dokupię ten utwardzacz i nie omieszkam spróbować z normalnym lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Top coat to ten utwardzacz nabłyszczacz, bez niego sam lakier nie utrzyma ci sie dłużej niż inny. Sorry, że na początku ci o tym nie wspomnialam, ale myślałam, ze jeśli temat o hybrydzie, to nie muszę o tym mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki ,to dokupie :) dam nac po swietach jak sie trzyma ,matko a mało co bym nie kupiła tylko utwardzacza bo on jest w czarnej buteleczce a to mój ulubiony kolor lakieru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie dokupiłam tego utwardzacza,w wirze świątecznych przygotowań zapomniałam ,pomalowałam w sobotę samym wibo gel i nawet się trzyma ,po myciu garów delikatnie schodzi na końcówkach ,ale bez odprysków ,po prostu się ładnie ściera,zobaczymy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie dokupiłam tego utwardzacza,w wirze świątecznych przygotowań zapomniałam ,pomalowałam w sobotę samym wibo gel i nawet się trzyma ,po myciu garów delikatnie schodzi na końcówkach ,ale bez odprysków ,po prostu się ładnie ściera,zobaczymy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa,dupa,dupa ! wszystko poobdzierane ,wytrzymało raptem 3 ,5 dnia. a jak to sie ujowo zmywa ! Kupuj top coat i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×