Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I gotuj tu codziennie !

Polecane posty

Gość gość

Nie cierpię małych garnków i codziennej babraniny w kuchni! Ja wy to znosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiężnaPipa
W tygodniu stołujemy się na mieście, w sobotę gotuje, w niedziele razem gotujemy bo lubimy razem gotować. Gdybym miała codziennie stać przy garach I tak z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok jak moje koleżanki które nie pracują tylko kurze wycierają i obiadek gotują to bym chyba zwariowała. Dlatego doceniam kobiety które nie pracują i siedzą w domu i gotują, nie ponizam ich, nie krytykuje bo to naprawdę ciężka, żmudna i nudna praca.I do tego jeszcze trzeba mieć pomysł na codzienny obiadek i zakupy przytachac (nie znoszę spożywczych zakupów robic) trzeba. Zrobić, podać, posprzątać i zmyc i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam ochotę to gotuję, jak nie, to od poniedziałku do piątku w zmywarce mamy tylko 10 kubków (pijemy rano kawę) :) Teraz gotuję, bo do wakacji jestem na diecie i jemy małe porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też codziennie nie gotuję, bo szkoda mi czasu. Jesteśmy w domu ok 16 i mam teraz stać przy garach 1,5 ze sprzątaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharekTom
niestety nie każdego stać na jedzenie w restauracjach na co dzień, więc czasem nie ma wyjścia i gotować trzeba, nie jest tak źle, jak ktoś lubi gotować, wtedy to nie jest wcale takie męczące, może wystarczy znaleźć odpowiednie przepisy ;D takie na szybkie i proste dania znajdziecie tutaj: tomekurban.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotuje codziennie, odpreża mnie to i odpoczywam od pracy, za to sprzatam raz w tygodniu bo nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie codziennie po pracy gotować obiadu, wracam po 17tej, to ten obiad byłby chyba na 20tą. A nei uznaję szybkich obiadów typu barszcz z torebki czy spaghetti. Dzieciaki jedza w przedszkolu, mąż coś tam zawsze zje albo w pracy, albo na mieście, albo robi sobie michę sałatki i to zjada. Ostatecznie wyciągamy coś zamrożonego (bigos, pulpety, zupa, leczo itd) - w weekendy gotuję sporo więc mrożę. Ja najczęściej gotuję sobie warzywa na parze albo piekę w piekarniku, dzieci mi to potem wyjadają;) . jak 'siedziałam' w domu, to gotowałam co 2gi dzień, miałam na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę gotować i w tygodniu prawie nie gotuję,chyba że cos na szybko typu warzywa na patelnię czy jakiś makaron z czymś tam. Córka je u babci, mąż albo w pracy albo na mieście,ja też często na mieście,albo coś przegryże lub własnie zrobię coś na szybko. W weekendy zazwyczaj gotuje,ale czasem wszyscy idziemy gdzies zjeść łącznie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×