Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i robot. roboty sprzatajace.warto?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny.czy ma ktoras tego robota. Jak sie sprawdza.mam nowy duzy dom, otwarte pomieszczenia.mam tez kota, psa i dwojke dziec***elno siersc*****achu i okruchow. Pracuje wiec nie mam za duzo czasu na codzienne sprzatanie i tak sie zastanawiam czy warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam robota . Czy jestem zadowolona ? Nie zupełnie , sierść i okruchy sprząta super ale nie myje podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesiewska
ostatnio kupiłam odkurzacz automatyczny Mamibota https://mamibot.tech/pl/, na razie sprawdza się super, to taki tanszy irobot w sumie. nie tylko odkurza na sucho ale tez na mokro - mega ulatwia to sprawe przy duzych powiechniach. Myslalam też nad innymi firmami, ale byly zbyt drogie i nieadekwatne do jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie to co ręce do d**y przyrosły, a przy pieprzeniu się z chłopem nie jesteś zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu odkurzacz centralny z http://jlm.fr.pl/cennik/ i bardzo dobrze spełnia swoją funkcję jeżeli chodzi o urządzenia pomocne w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio55
Ja mam i sobie chwalę electrolux pure i9. kupilam w media expert, moze się wybierz do sklepu i obejrzyj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9023
moim zdaniem warto kupić irobota. sprząta precyzyjnie, nie myje podłogi to fakt, ale zwykły odkurzacz też nie myje. Są chyba jakieś modele mopoujące, ale ja nie posiadam. sierść zbiera świetnie, z dywanu włosy wysysa. szkoda czasu na sprzątanie, lepiej przeznaczyć go dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się sprawdza (2 psy=sierść i dzieci=okruchy ) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiminka
jak dla mnie mega warto. sama mam 695 od jakiegoś czu i jesem mega zadowolona. Fajnie radzi sobie na różnych podłogach, czy to na dywanie, czy na panelach, zbiera dokładnie, więc pod względem mocy też jest ok. jak dla mnie nie były to pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobka
właśnie myślałam nad tym modelem 695... mam niewielkie mieszkanie i jednego kota i tak zastanawiam się i chyba się skuszę, bo nie zawsze mam czas na sprzątanie a nie lubię kurzu i sierści na podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest odkurzacz stojący z bazą, sam nie sprząta ale syn uwielbia z nim chodzić po mieszkaniu więc ja mam spokój. Są też takie z nasadką myjącą (tej nie mamy, mam osobno mop parowy). Sierść po kocie sprzata, dodatkowo jest wyciągany mały ręczny odkurzacz którym odkurzamy sofę po kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissa

oczywiście że warto. ja polecam Irobota z całego serducha. bardzo ułatwia życie, świetnie sprząta. warto go kupić tak samo jak zmywarkę robota kuchennego czy mopa parowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44gnbt

U mnie daje rade mam 2 koty i brak dywanów, mam model 980 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×