Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

idiotki wole zaplacic prostytutce niz z wami sie wiązac

Polecane posty

Gość gość

po co komu pakowac sie w zwiazek z idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie idiotki??? mam porsche i kupe szmalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię ci sie i pisze to jako kobieta. Zresztą ja sama nie chcę związku ,mam kogoś do seksu i pomocy przy cięższych naprawach i tyle. Do kochania mam psa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:59 a nie brakuje ci wieczorami kogos do kogo mozna sie przytulic, wyzalic? chyba ze psu sie żalisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze idioto, chwalisz sie czy zalisz? po co nam ta wiedza? nie dziwie sie ze chodzisz tylko na kurrrfyyy bo ktora kobieta by chciala takiego pomiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, i tak nikt by nie był chętny na zwiazek z czyms takim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto, jak można by się domyślić dzięki korzystaniu z mózgu, mając dzieci jesteśmy już zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle mi nie brakuje ,owszem i jakkolwiek paradoksalnie to brzmi żalę się psu,on co prawda nie rozumie o czym mówię ,ale słucha z zainteresowaniem,a faceci słuchaja bo muszą i są wkurffieni że im baby zawracaja gitare jakimiś d**erelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:42 coś w tym jest, mało który umie i lubi słuchać wywodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie osobiście, płacenie dzifffce i w ogóle takie szmacenie się za pieniądze to objaw twojego nieudacznictwa. jakbyś był fajny i normalny to znalzłaby się jakaś osoba do wolnego związki z tobą. Płacenie za seks to jakaś masakra. Dobre dla nieudaczników co gdyby nie zapłacili to nikogo by nie poderwali. Takie jest moje zdanie a nawet zdanie niektórych facetów jakich znam. Dla nich to obciach płacić za seks. Wolą przygodę na chwlę ale nie za kasę....taki jestes beznadziejny ze jak nie zapłacisz to nie dostaniesz? tragedia.. \jest tyle portali w necie, wystarczy sie umowic. ale po co, prawda? jak fast food, przyjsc i miec na gotowe.. nie umialabym sobie w twarz spojrzec na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dlatego, zadna sie z toba nie wiaze, pajacu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę masz kupę kasy? To weź mnie, weź. Ja będę inna, o wiele lepsza, zmienię się. A ile masz tej kasy i jakie to porsche - nie jakieś używane!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×