Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dac siostrze na wesele. Ja samotna matka

Polecane posty

Gość gość

Bede tam z dwojka moich dzieci w wieku 5l i rok. No i zastanawiam sie czy 400 zl to jest ok. Dodam ze jako samotnej matce mi sie nie przelewa, no a dodatkowo musze jeszcze przyjechac z drugiego konca polski, sukienki itd no i hotel na 2 noce bo jedną noc funduje siostra. Myslicie ze 400 zl jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i zapomnialam dodac ze w tym samym czasie siostra chrzci dziecko no i tez poprosila o pieniadze dla dziecka. Ile w takim razie dla malego dac? 100 zl? Wiecej? Jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... Głupie stwierdzenie że jak samotna mama to nie ma co oczekiwać.. Dawno wiedziałaś że ma ślub więc mogłaś odkładać. Rób co chcesz. To siostra, robi wesele aby się cieszyć zamazpojsciem a nie zbieraniem kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. Czyli jednak kasa,zebry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na chrzicny tez 1000 zl. No chyba zartujesz z tymi ochlapami 400 i 100 zl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujecie? Nie chce byc swinia ale 7 lat temu siostra dala mi 250 zl.za siebie i swojego chlopaka. A pracowala w anglii i napewno miala wiecej pieniedzy niz ja mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj 400 i 100 dla dziecka, razem 500 będzie ok,nie słuchaj tych idiotek co piszą tylko dla poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ty żartujesz, na wesele. Ja, mąż, dziecko daliśmy 1500, Chrzciny 500 minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz jak uwazasz. Ja bym dala siostrze 500 a dziecku 200 i nic wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super. Ale was byla dwojka zarabiajacych osob. Ja jestem sama z dwojka dzieci. A poza tym o weselu dowiedzialam sie w marcu. Wesele za niecaly miesiac. Wiec mialam niecale pol roku. Doszly tez niespodziewane wydatki. Skad mam te pieniadze jej wziac? Wykopac spod ziemi? Poza tym sukienki, bilety, hotel.oplacic. Na to tez trzeba pieniadze. Razem wyjdzie mnie to ponad 1000zl a ja miesiecznie zarabiam 1600 zl. Maz placi mi 300 zl alimentow i 500 plus. Razem 2400 minus oplaty itd. Uwierzcie ze niewiele mi zostaje na zycie i gdyby to nie byla moja siostra to bym nie jechala wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno chrzcilam corke i moja siostra dala 100 zl jakos jej nie obgadalam skoro wiecej nie ma to nie wlasnie wiec co sie cykasz. Dajesz tyle ile mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabym jej dac wiecej ale wtedy to kosztem twgo ze bedziemy jesc przez miesiąc chleb z wodą. No i jeszcze dodam że duża część za wesele zapłacili przyszli teściowie mojej siostry. No sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką masz prace, że zarabiasz 1600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba napisałam że niecałe pół roku co nie? Pracuje w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście wszystkie jebniete, dobrze, ze nie mam takiej siostry jak wy:/ Ja bym dała tyle ile moge, ma Sobie długi robić bo postaw sie a zastaw sie??? Ale kretynki, żal was za tępotę umysłowa. Autorka, moim zdaniem ok. Podaj o podwyższenie alimentów, 300 zł na dwie to haniebne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś się uczyła za młodu to byś miała kasę. Trzebabylo skończyć medycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz jaka ze mnie idiotka? Bo tylko ja jedyna zapjerdzielam w sklepie. Reszta to sami absolwenci wyższych, prestiżowych uczelni zarabiający kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wśród moich znajomych sami lekarze, stomatolodzy. 1600 dentystka to ma z dwóch dni na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chwała jej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Nic nie dawaj,kto ważniejszy siostra,czy dzieci,albo nie idz na wesele tylko na ślub do kosciola,ja dostalam od siostry meza pismo święte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym tyle, na ile byłoby mnie stać w danej chwili. My z bratem się kochamy po prostu, tego się nie przelicza na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie. Ja bym dala maks. 300 zl na slub i chrzest. Sukienki poszukaj moze uzywane. Sama mialam teraz komunie i chrzest swoich dzieci, mamy dwie wyplaty ( choc nie duzo, bo ja tez w sklepie i na macierzynskim mam 1200 zl)a i tak mocno po kieszeni pociagnelo wszystko. Goscie dali prezenty, m.in zegarek, rolki, bransoletke i kase ale my od razu mowilismy, by nie dawali nie wiadomo ile bo nie o to chodzi. Na chrzest zaprosilismy juz tylko chrzestnych. A tu na forum ostatnio debilki same sie przyznaly, ze wchodza na tematy i pisza glupoty by sie wyzyc. Wiec nie przejmuj sie i nie tlumacz, bo beda sie bardziej nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie ok. Nie słuchaj tych idiotek, które myślą że wesele jest żeby zarobić. Daj tyle ile możesz, to nie bilet wstępu, że trzeba dawać konkretną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się nie przelewa jak za darmo dostajesz w wuj pieniędzy tj. 2 x 500+ tj. 1 tys. i jeszcze ci mało, mnie za pieprzenie sie pisowce nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dala tyle, na ile mnie stac, to Twoja siostra,autorko, najblizzsza rodzina, nie wyobrazam sobie, zeby mogla cos negatywnie skomentowac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała łacznie 300 zł, do tego kwiaty dla siostry a biblia dla dziecka z dedykacja na chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj TYLE, ILE MOŻESZ, przecież to siostra, rodzina, a nie obcy: zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się martwisz. Moja siostra, która wiecznie narzeka na brak pieniędzy, a wiem, że to nie prawda, dała mi komplet pościeli- gdzieś tak za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdz do kosciola, daj kwiaty i powiedz ze nie masz pieniedzy i na wesele nie idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od rodzicow jak i chrzestnych dostalam po 1000 zlotych a od brata z osoba towarzyszaca nie dostalam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×